لیزر موهای گوش

لیزر موهای گوش

تاکنون در رابطه با لیزر موهای گوش شنیده اید؟ اما افراد بسیاری در اطراف ما حضور دارند که اطراف گوش آنها پر از موهای زائد بوده و برای خلاصی از شر آنها به سراغ لیزر موی گوش رفته اند. هر چند که این روش خیلی در میان افراد باب نشده است اما طرفداران مخصوص به خود را دارد. باید بدانید که دستگاه به کار رفته برای انجام این نوع از لیزر کاملا متفاوت بوده و همین مسئله باعث ایجاد تفاوت هایی در نحوه انجام لیزر و همچنین هزینه ها و نتایج آن داشته است. در ادامه این مقاله در نظر داریم توضیحاتی در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

نحوه لیزر موهای گوش

همانطور که گفته شد لیزر موهای گوش خیلی در میان افراد پرطرفدار نمی باشد. همین مسئله باعث شده تا پیدا کردن پزشکی متخصص و با تجربه و البته ماهر در این زمینه به وفور یافت نشود. اما با اینحال برای انجام این لیزر پزشکان دستگاهی مخصوص که از سری مجهز و قابل حرکت در میان راه های گوش می باشد استفاده می کنند. این دستگاه به راحتی اشعه خود را بدون کوچکترین آسیبی از لایه های پوستی عبور داده و به لایه های داخلی میرساند و فولیکول های مو را می سوزاند. این کار با توجه به تعداد جلسات درمانی در نهایت منجر به از بین رفتن موهای زائد افراد می شود.

لیزر موهای زائد گوش

ماندگاری لیزر موهای گوش

ماندگاری لیزر کردن موی گوش یکی از متداول ترین سوالاتی است که از جانب افراد پس از تصمیم به لیزر موهای گوش در ذهن افراد شکل می گیرد. باید بدانید که ماندگاری این نوع از لیزر به عوامل زیادی بستگی دارد که از جمله آن به تداوم حضور در جلسات درمانی باید اشاره نمود. این مسئله با توجه به سوزاندن و از بین رفتن فولیکول های مو در تاریخی مشخص شده میتواند افراد را در رساندن به نتیجه دلخواه یاری نماید. اما به طور کلی هر جلسه درمانی بین حدود ۱ ماه ماندگاری دارد و پس از ۶ جلسه درمانی، افراد برای تثبیت نتیجه حاصل شده هر چند وقت به کلینیک زیبایی مراجعه می نمایند.

هزینه لیزر موی گوش

هزینه لیزر موی گوش یکی از مهمترین مسائلی است که افراد برای انجام این عمل به آن میپردازند و سوالاتی را مطرح می نمایند. از همین رو توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام جلسه ای را با پزشک مربوطه ترتیب داده و تمامی سوالاتی که ذهن آنها را مشغول کرده مطرح نمایند. اما با اینحال از جمله مواردی که در تعیین هزینه نهایی دخیل هستند عبارتند از: تخصص، مهارت، تجربه و توانایی پزشک، موقعیت جغرافیایی کلینیک، دستگاهی که مورد استفاده قرار میگیرد، تعداد جلسات درمانی، کیفیت خدمات و تجهیزاتی که ارائه می شود و همچنین ناحیه مورد نظر می باشد. مسلما هر چقدر کیفیت خدمات ارائه شده بیشتر باشد، هزینه نهایی نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند.

لیزر موی گوش

نتیجه لیزر موهای زائد گوش

پزشکان همواره به این موضوع اذعان دارند که برای دریافت نتیجه مطلوب از لیزر موهای زائد گوش متقاضیان و بیماران باید حتما در تمامی جلسات درمانی بدون کوچکترین وقفه ای شرکت نمایند. بسیاری از افراد پس از مشاهده نتایج اولین جلسه درمانی، دیگر ادامه روند را دنبال نمی کنند و فکر می کنند که نتیجه نهایی حاصل شده است. اما باید بدانید که تقریبا یکسال طول می کشد تا لیزر موهای زائد گوش نتیجه بخش شود. از همین رو در نظر گرفتن توصیه های پزشکی از جمله مهمترین مواردی هستند که افراد باید به آن توجه داشته باشند.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط