لیزر موهای پا

لیزر موهای پا

یکی از شایع ترین نقاطی از بدن که همواره برای انجام لیزر موهای زائد کاندیدا است، موهای پا می باشد. در واقع افراد به دلایل مختلف و البته قابل قبولی برای انجام این کار عنوان می کنند. اما با اینحال باید بدانید که امروزه با توجه به دستگاه هایی که برای لیزر موهای پا مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین تعداد بالای متقاضیان نکات بسیار زیادی وجودد ارد که باید نسبت به آن آگاهی پیدا کنید. از همین رو در نظر داریم در ادامه این مقاله توضیحاتی در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

Laser foot hair

نحوه لیزر موهای پا

همانطور که گفته شد لیزر موهای پا یکی از پرطرفدارترین انواع لیزر موهای زائد می باشد. از همین رو پیدا کردن پزشکی متخصص و باتجربه و البته آشنا به ساختمان پوست و موی افراد خیلی سخت و دور از دسترس نیست. البته باید بدانید که چگونگی لیزر موی پا ارتباط مستقیمی با دستگاه مورد استفاده از جانب پزشک دارد. اما با اینحال برای انجام این لیزر پزشکان دستگاه مورد استفاده را بر روی ناحیه پا قرار می دهد، هر چند که برای انجام این کار و برای جلوگیری از بروز هرگونه آسیب باید فاصله ای میان دستگاه و پا برقرار باشد. سپس دستگاه اشعه خود را بدون کوچکترین آسیبی از لایه های پوستی عبور داده و به لایه های داخلی میرساند و فولیکول های مو را میسوزاند. این کار با توجه به تعداد جلسات درمانی در نهایت منجر به از بین رفتن موهای زائد افراد می شود.

ماندگاری لیزر موی زائد پاها

ماندگاری لیزر موهای پا یکی از متداول ترین سوالاتی است که از جانب افراد پس از تصمیم به لیزر موهای پا در ذهن افراد شکل می گیرد. باید بدانید که ماندگاری این نوع از لیزر به عوامل زیادی بستگی دارد که از جمله آن به تداوم حضور در جلسات درمانی باید اشاره نمود. این مسئله با توجه به سوزاندن و از بین رفتن فولیکول های مو در تاریخی مشخص شده میتواند افراد را در رساندن به نتیجه دلخواه یاری نماید. اما به طور کلی هر جلسه درمانی بین حدود ۱ ماه ماندگاری دارد و پس از ۶ جلسه درمانی، افراد برای تثبیت نتیجه حاصل شده هر چند وقت به کلینیک زیبایی مراجعه می نمایند.

هزینه لیزر موی پا چقدر است

یکی از مهمترین سوالاتی که همواره در هر جلسه مشاوره ای توسط بیماران مطرح می شود هزینه لیزر موی پا می باشد. معمولا انجام این کار به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آن میتوان به تخصص، مهارت، تجربه و توانایی پزشک، موقعیت جغرافیایی کلینیک، دستگاهی که مورد استفاده قرار میگیرد، تعداد جلسات درمانی، کیفیت خدمات و تجهیزاتی که ارائه می شود و همچنین ناحیه مورد نظر اشاره نمود. مسلما هر چقدر کیفیت خدمات ارائه شده بیشتر باشد، هزینه نهایی نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند. به همین دلیل قبل از هرگونه اقدام بیماران در ابتدا به کلینیک مربوطه مراجعه کرده و با مشاهده خدمات و تجهیزات آنها نسبت به هزینه نهایی اطلاعات کاملی بدست می آورند.

در مطب پوست و مو روژا هزینه لیزر موهای سینخ آقایان حدود ۱۴۰۰۰۰ تومان می باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق فرم زیر را پر کنید تا در کمترین زمان با شما تماس بگیریم:

نتیجه لیزر موهای زائد پا

یکی از مهمترین مسائلی که پزشکان همواره به آن تاکید دارند، نتیجه لیزر موی زائد پا می باشد. در واقع برای رسیدن به نتیجه مطلوب همواده پزشکان اذعان دارند که بیماران باید در تمامی جلسات درمانی بدون کوچکترین وقفه ای حضور به عمل آورند. این مسئله به این دلیل است که بسیاری از افراد پس از اولین جلسه و مشاهده نتیجه دلخواه بر این باورند که کار تمام شده است و نتیجه نهایی حاصل شده اما باید بدانید که تقریبا یکسال طول می کشد تا لیزر موهای زائد پا نتیجه بخش شود. از همین رو در نظر گرفتن توصیه های پزشکی از جمله مهمترین مواردی هستند که افراد باید به آن توجه داشته باشند.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط