لیزر موهای زائد زیر بغل

علاقه به ظاهری زیبا و عاری از هرگونه موهای زائد همواره جزء اخلاقیات افراد بوده است و همین مسئله باعث شده تا افراد برای رسیدن به این خواسته به سراغ استفاده از روش های مختلفی بروند. لیزر موهای زائد زیر بغل از جمله مواردی است که افراد همواره به آن علاقمند بوده و از زمان ظهور دستگاه های لیزر به سراغ بهره گیری از آن رفته اند. اما نکته اینجاست که برای رسیدن به این خواسته باید نسبت به مسائل زیادی آگاهی پیدا کنید. از همین رو در این مقاله در نظر داریم توضیحاتی در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

نحوه لیزر موهای زائد زیر بغل

برای انجام لیزر موهای زائد زیر بغل در ابتدا باید آن را به طور کامل شیو کرده و سپس به کلینیک زیبایی برای انجام لیزر مراجعه نمائید. در این روش درمانی پزشکان اذعان می کنند بیماران باید بر روی تختی که برای انجام این کار تعبیه شده دراز بکشند و با بردن دست ها به سمت بالا آماده لیزر موهای زائد زیربغل شوند. سپس دستگاه بر روی ناحیه زیربغل قرار می گیرد و با اشعه ای که از آن منتشر می شود ریشه و فولیکول های مو را نشانه میگیرد و آنها را به طور کامل می سوزاند و از بین می برد. دقت داشته باشید که ایجاد فاصله مناسب میان دست و دستگاه لیزر اهمیت بالایی دارد زیرا میتواند از بروز عوارض و آسیب های احتمالی جلوگیری کند.

ماندگاری لیزر موهای زائد زیر بغل

وقتی صحبت از لیزر موهای زائد زیربغل می شود اولین سوالی که در ذهن افراد ایجاد می شود که این لیزر و خلاصی از شر موهای زائد تا چه مدت ماندگاری دارد. باید بدانید که اگر بتوانید تمامی جلسات درمانی را بدون وقفه طی کنید به طور کامل و تا پایان عمر از شر موهای زائد خود خلاص خواهید شد. معمولا پزشکان ۶ جلسه درمانی مداوم را برای رسیدن به نتیجه دلخواه توصیه می کنند هر چند که افراد پس از اتمام این تعداد جلسه  باید برای ترمیم از بین بردن پرزهای رشد کرده به کلینیک مربوطه مراجعه نمایند. معمولا توصیه می شود که هر چقدر تعداد جلسات لیزر موهای زائد زیر بغل بیشتر باشد رسیدن به نتیجه دلخواه امکانپذیرتر خواهد بود.

هزینه لیزر موی زیر بغل

اگر به دنبال لیزر موی زیر بغل هستید مطمئناً یکی از مهمترین سوالاتی که در این راستا ذهن شما را به خود مشغول می کند هزینه لیزر موی زیر بغل می باشد. در این راستا باید بدانید که عوامل زیادی در تعیین هزینه نهایی دخالت دارد که از جمله آن میتوان تخصص، مهارت و تجربه پزشک مربوطه اشاره کرد. همچنین موارد دیگری مانند دستگاهی که برای لیزر موی زیر بغل مورد استفاده قرار میگیرد، موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجهیزات و خدماتی که ارائه می شود در هزینه نهایی تاثیرگذار خواهد بود. هر چقدر که کیفیت خدمات ارائه شده بیشتر باشد، هزینه نهایی نیز به همان نسبت افزایش پیدا خواهد کرد.

نتیجه لیزر موهای زائد زیر بغل

اگر می خواهید که نتیجه لیزر موهای زیر بغل خود را در سریعترین زمان ممکن مشاهده نمائید در وهله اول باید جلسه مشاوره ای با پزشک مربوطه تشکیل دهید تا او نسبت به وضعیت پوست و موی بدن شما آگاهی کاملی بدست آورد و سپس دستگاهی متناسب با آن را برای خلاصی از شر موهای زائد پیشنهاد دهد. اما به طور کلی افرادی که از این روش استفاده کرده اند اذعان دارند که چیزی حدود یکسال زمان نیاز دارند تا به طور کلی هیچ مویی را در ناحیه مورد نظر مشاهده نمایند. نکته اینجاست که هیچ کدام از جلسات درمانی را نباید از دست بدهید.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط