لیزر موهای زائد

عوارض لیزر موهای زائد

وقتی صحبت از انجام عمل های زیبایی می شود یکی از مسائلی که ذهن افراد را به خود مشغول می کند عوارض انجام آن است که لیزر موهای زائد نیز از این قاعده مستثنی نبوده و آگاهی از آن کمک می کند تا افراد با در اختیار داشتن اطلاعاتی کامل به سراغ انجام آن بروند. به همین دلیل در نظر داریم در ادامه این مقاله شما را با عوارض لیزر موهای زائد آشنا کنیم و با معرفی و ارائه راهکارهای مناسب در رسیدن به پوستی صاف، زیبا و البته عاری از هرگونه موهای زائد عملکردی موفق و نتیجه بخش داشته باشید.

لیزر موی زائد

عوارض لیزر موهای زائد

همانطور که میدانید هر روش درمانی، علاوه بر اینکه مزایا و ویژگی هایی را با خود به همراه دارد، عوارضی را گریبانگیر آنها می کند که خلاصی از شر آنها چندان آسان نیست. لیزر موهای زائد نیز از جمله روش های درمانی به حساب می آید که از قاعده مستثنی نیست. از جمله عوارض عبارتند از:

  • ایجاد سوختگی بر روی پوست
  • امکان بروز عفونت بر روی پوست
  • آسیب های پوستی
  • تورم
  • قرمزی
  • خارش
  • کبودی

عوارض لیزر موهای زائد

کبود و خارش پوست بعد از لیزر

یکی از شایع ترین عوارضی که پس از لیزر موهای زائد به سراغ افراد می آید، کبودی و خارش بدن است. این عارضه که به دلیل واکنش بدن به برخورد اشعه لیزر به وجود می آید موقتی بوده و پس از گذشت چند روز از بین می رود. اما در برخی از افراد این عارضه میتواند بسیار سخت و طاقت فرسا و البته طولانی مدت شود. از همین رو مراجعه به پزشکی متخصص و باتجربه و البته آگاه به ساختمان پوست باعث شده تا امکان بروز این عوارض به حداقل برسد.

معایب لیزر موهای زائد

عدم نتیجه گیری لیزر موهای زائد

یکی از مهمترین مسائلی که ذهن افراد را به خود مشغول می کند این است که چه عواملی میتواند منجر به عدم نتیجه گیری لیزر مو شود. باید بدانید که لیزر موهای زائد دلایل زیادی برای عدم دریافت نتیجه ندارد. زیرا پزشکان در وهله اول باید آگاهی کاملی نسبت به ساختار پوست و موی افراد بدست آورند و سپس دستگاهی متناسب با آن را انتخاب نمایند. این مسئله تاثیر بسیار زیادی در دریافت نتیجه ای مطلوب خواهد داشت. هر چند که عواملی دیگر مانند استفاده از کرم های ترمیم کننده، ضد آفتاب و… میتواند تاثیری هر چند اندک در ترمیم پوست و رسیدن به پوستی عاری از هرگونه موی زائد داشته باشد.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

پوریا مظاهری

نظرات No Comments

مطالب مرتبط