لیزر موهای زائد مردان

لیزر موهای زائد آقایان

رویش موهای زائد از جمله بدترین اتفاقی است که توسط افراد رخ می دهد. خوشبختانه در دنیای پیشرفته ای زندگی می کنیم که برای هر مشکل راه حلی ارائه داده است. لیزر موهای زائد از جمله این اقدامات است که توانسته نتایج بسیار مطلوبی از خود به جای بگذارد و افراد را از شر موهای زائد خلاص نماید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این روزها لیزر موهای زائد آقایان نیز به طور قابل توجهی در حال افزایش است. همین مسئله باعث شده تا در ادامه این مقاله توضیحاتی در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم تا افراد با آگاهی بیشتری به سراغ استفاده از آن بروند. با ما همراه باشید.

لیزر موهای زائد آقایان

لیزر موی آقایان

در گذشته ای نه چندان دور، تنها خانم ها به سراغ لیزر موهای زائد خود میرفتند اما امروزه مزایای لیزر باعث شه تا طیف گسترده ای از آقایان نیز به انجام این کار روی آورند. اگر نگاهی به افرادی که به دنبال لیزر موهای زائد رفته اید داشته باشید متوجه می شوید که بسیاری از ورزشکاران رشته های مختلف مانند شنا، دوچرخه سواری، فوتبال و بدنسازی از جمله بیشترین کسانی هستند که برای راحتی بیشتر در انجام تمرینات ورزشی و همچنین فراهم آوردن اندامی زیباتر به سراغ بهره گیری از این روش رفته اند. در این روش اشعه لیزر از لایه های پوستی عبور کرده و خود را به ریشه مو میرساند و در نتیجه با حذف آنها از رویش موهای زائد جلوگیری به عمل می آورد.

روش لیزر موهای زائد آقایان

برای آگاهی از نحوه لیزر موی آقایان باید بدانید که در این روش افراد باید به پزشکی متخصص و با تجربه و البته کلینیکی مجهز مراجعه نمایند. ترتیب دادن جلسه مشاوره ای با پزشک کمک می کند تا نسبت به تمامی اطلاعات لازم آگاهی کاملی بدست آورند. اما به طور کلی افراد در حین لیزر بر روی تختی دراز کشیده و دستگاه لیزر بر روی اندام مورد نظر قرار میگیرد. این برقراری باعث می شود تا اشعه لیزر بدون اینکه آسیبی به پوست وارد کند و یا سوختگی با خود به همراه داشته باشد خود را به فولیکول های مو رسانده و با سوزاندن آنها، افراد را از شر موهای زائد خلاص می کند. نکته اینجاست که برای دریافت نتیجه ماندگار نباید تنها به یک جلسه درمانی اکتفا کرد.

لیزر موی زائد آقایان

ماندگاری لیزر موی بدن آقایان

نکته ای که همواره در رابطه با لیزر موهای زائد آقایان مطرح می شود این است که ماندگاری لیزر مو چقدر است؟ باید بدانید که عوامل زیادی در ماندگاری لیزر مو موثر است. از جمله اینکه پوست و موی افراد از چه ضخامتی بهره مند می باشد. همچنین سفیدی پوست، زبری مو و البته ناحیه ای که برای لیزر موهای زائد در نظر میگیرند در ماندگاری آن تاثیر خواهد داشت. معمولا توصیه می شود که برای دریافت نتیجه حداقل ۶ ماه به طور مرتب برای انجام لیزرموهای زائد به کلینیک های زیبایی مراجعه نمائید.

نتیجه لیزر مو آقایان

مطمئناً وقتی آقایان برای لیزر موهای زائد خود به کلینیک های زیبایی مراجعه می نمایند، پس از اولین جلسه درمانی شگفت زده خواهند شد. در واقع در جلسه اول لیزر، افراد با ریزش شدید موهای خود مواجه می شوند که این مسئله آنها را خوشحال کرده و به این باور میرساند که همه چیز تمام شده است ونیازی به جلسات دیگر نیست. اما باید بدانید که نتیجه لیزر موی آقایان یکسال پس از اولین جلسه درمانی مشاهده می شود. زیرا تمامی قسمت های ناحیه مورد نظر ریزش کرده و افراد را به خواسته شان رسانده است. نکته اینجاست که دریافت نتیجه بهتر و البته سریعتر به دستگاهی که برای لیزر انتخاب می کنید ارتباط بسیار زیادی دارد. هر چقدر دستگاه انتخابی باکیفیت تر و البته معتبرتر باشد نتیجه نهایی نیز به همان نسبت سریعتر و نتیجه بخش تر خواهد بود.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط