لیزر موهای زائد خانم ها

این روزها تب بسیار داغی از لیزر موهای زائد در بین خانم ها و آقایان به راه افتاده است. به گونه ای که بسیاری از افراد به سراغ بهره گیری از این روش برای خلاصی از شر موهای زائد خود رفته اند. اما همواره مسائل بسیار زیادی در رابطه با این روش درمانی وجود دارد که باید نسبت به آنها آگاهی پیدا کرد. از همین رو در نظر داریم در ادامه این مقاله توضیحاتی در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

لیزر موهای زائد خانم ها

خانم ها به دلیل اهمیت بالایی که به زیبایی خود می دهند همواره برای انجام لیزر موهای زائد پیش قدم می شوند. این روش هر چند که در حین انجام هیچگونه درد و ناراحتی را با خود به همراه ندارد. اما نکته اینجاست که اگر به پزشکی متخصص و باتجربه و البته آگاه به مسائل مراجعه نشود میتواند مشکلات بسیار زیادی را با خود به همراه آورد که سوختگی یکی از بدترین و شایع ترین آنها می باشد. از همین رو باید در انتخاب پزشک و البته کلینیک و دستگاهی که در آن برای لیزر موهای زائد خانم ها مورد استفاده قرار میگیرد نهایت دقت را داشته باشید. همچنین استفاده از پمادها و کرم های ترمیم کننده پوست از جمله مهمترین مواردی است که پس از هر جلسه درمانی لیزر باید به آن اهمیت داده شود.

نحوه لیزر موی زائد خانم ها

وقتی صحبت از لیزر موی زائد می شود اولین سوال این است که نحوه لیزر موی خانم ها به چه صورت است. باید بدانید که چگونگی لیزر در خانم ها و آقایان هیچ تفاوتی ندارد. در واقع افراد باید بر روی تختی متناسب با ناحیه ای که می خواهند لیزر انجام دهند دراز بکشند. پس از انجام این کار پزشک مربوطه دستگاه لیزر را بر روی ناحیه مربوطه قرار میدهد دقت داشته باشید که در انجام این کار باید قاصله مناسب با پوست به منظور جلوگیری از هرگونه آسیب حفظ شود. اگر پزشکی متخصص را انتخاب نمائید اشعه لیزر بدون هیچگونه آسیبی از پوست دست نفوذ کرده و خود را به لایه های زیرین پوست رسانده و فولیکول های مو را میسوزاند و در نتیجه از رشد موی زائد جلوگیری به عمل می آورد.

ماندگاری لیزر موی بانوان

ماندگاری لیزر مو در خانم ها همواره جزء سوالاتی است که افراد پس از مراجعه کلینیک زیبایی مطرح می کنند. از همین رو باید بدانید نکات زیادی در تعیین ماندگاری لیزر مو تاثیرگذار خواهد بود. از جمله اینکه پزشکان از چه دستگاهی برای لیزر استفاده می کنند. ناحیه ای که میخواهید لیزر را انجام دهید و همچنین تعداد جلسات درمانی که برای رسیدن به نتیجه مطلوب انتخاب می نمائید. معمولا توصیه می شود که حداقل ۶ جلسه برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیاز است و پس از آن نیز افراد باید برای ترمیم و جلوگیری از بروز موهای زائد کوچک و نازک خود به سراغ کلینیک های زیبایی بروند.

لیزر موی زائد خانم ها

نتیجه لیزر موی زائد خانم ها

وقتی افراد به سراغ لیزر موهای زائد خود میروند همواره در نظر دارند که در مدت زمانی اندک به نتیجه دلخواه دست پیدا کنند. اما باید بدانید که نتیجه لیزر موی خانم ها همواره یکسال پس از اولین جلسه درمانی نمود پیدا می کند. هر چند که در طی این مدت از شدت و میزان رشد موی زائد کاسته می شود و بسیاری از مناطق حتی دیگر مویی رشد نمی کند اما برای عاری بودن پوست از هرگونه موی زائد باید حداقل یکسال صبر کنید. دقت داشته باشید که نوع پوست و مو افراد و همچنین دستگاهی که برای لیزر موی زائد خود انتخاب می کنید تاثیر بسیار زیادی در رسیدن به نتیجه دلخواه خواهد داشت.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط