لیفت با نخ برای خط خنده

لیفتینگ خط خنده با نخ

اگر به دنبال رسیدن به لبخندی زیبا و البته صورتی جذاب هستید، مطمئناً یکی از روش هایی که برای رسیدن به این خواسته امتحان می کنید، لیفتینگ خط خنده با نخ می باشد. در این روش پزشکان با استفاده از تجهیزاتی که شامل نخ و سوزن های کانولا که مخصوص انجام عمل لیفت می باشد در اختیار دارند تلاش می کنند تا بدور از هرگونه آسیب نتیجه ای مطلوب را برای افراد حاصل کنند. اما با اینحال سوالات زیادی در این راستا ذهن افراد را به خود مشغول می کند که در ادامه به بررسی و معرفی آنان میپردازیم.

لیفتینگ خط خنده با نخ

یکی از بهترین و محبوب ترین روش هایی که این روزها برای داشتن صورتی جوان، زیبا و البته شاداب به سراغ بهره گیری از آن می روند، لیفت خط خنده با نخ می باشد. در این روش پزشکان با استفاده از نخ های مخصوص که اغلب از جنس سیلیکونی می باشند، و همچنین سوزن های مخصوصی که به این منظور طراحی و تولید شده اند، نقاطی را در ناحیه انتهایی صورت انتخاب کرده و با عبور دادن سوزن ها از آن نواحی، کشیدگی لازم را به وجود می آورند، این کشیدگی در نهایت منجر به از بین رفتن خط خنده و صورتی جوان و زیبا می شود.

لیفتینگ خط خنده با نخ

روش لیفت خط خنده

همانطور که در جریان هستید لیفت خط خنده با نخ، باید حتما توسط نخ هایی کاملا قابل جذب صورت گیرد تا پس از مدتی جذب بدن شده و در مدت زمان طولانی مشکلات و عوارض را با خود به همراه نداشته باشد. نکته ای که در این راستا همواره به آن توصیه می شود این است که حتما پزشکی متخصص و باتجربه و البته کلینیکی معتبر را برای انجام این کار انتخاب نمائید. هر چقدر تخصص و مهارت پزشک در انجام این کار بیشتر باشد مسلما نتیجه نهایی نیز مطلوب تر خواهد شد. در حین انتخاب پزشک نیز حتما به این موضوع دقت داشته باشید که پزشک مورد نظر نسبت به ساختار کلی پوست و صورت اطلاعات کافی و لازم را داشته باشد.

ماندگاری لیفت خط خنده

یکی از اصلی ترین سوالاتی که همواره افراد پس از مراجعه به کلینیک های زیبایی مطرح می کنند، ماندگاری لیفت با نخ برای خط خنده می باشد. باید بدانید که عوامل زیادی در تعیین ماندگاری دخیل هستند. که از جمله مهمترین آن میتوان به جنس نخ موجود اشاره کرد. هر چقدر جنس نخ مورد نظر مرغوب تر و معقول تر باشد. ماندگاری بیشتری از خود نشان می دهد. اما با اینحال پزشکان میزان ماندگاری لیفت خط خنده را حدود یکسال تخمین زده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به کلینیک های زیبایی مراجعه کرده و تمامی ابهاماتی که در این راستا وجود دارد را برطرف نمائید.

لیفت خط خنده با نخ

قیمت لیفتینگ خط خنده با نخ

نکته ای که در رابطه با عمل لیفتینگ خط خنده با نخ وجود دارد این است که افراد میخواهند انجام این عمل را با کمترین هزینه و متناسب با بودجه خود به اتمام برسانند. اگر جزء علاقمندان به استفاد از عمل لیفت خط خنده هستید باید بدانید عواملی همچون میزان دستمزد پزشک که با توجه به مهارت، تجربه و تخصص آن میتواند متفاوت باشد، جنس نخی که مورد استفاده قرار می دهند و همچنین موقعیت جغرافیایی کلینیک، کیفیت خدمات و تجهیزات موجود در آن، از جمله اصلی ترین عوامل تاثیرگذار در تعیین هزینه نهایی هستند. از همین رو توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام نسبت به تمامی موضوعات اطلاعات لازمی بدست آورید.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

4+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط