lip filler injection

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب انجام بدهیم یا خیر؟ این روزها حجم دهی و کانتورینگ لب با استفاده از ژل روشی محبوب برای داشتن صورتی زیبا است. اما آیا استفاده از این روش زیبایی فکر خوبی است؟ یا سلامتی را به خطر می اندازد؟ به طور خلاصه بخواهیم بگوییم، ژل  فیلر ماده خطرناکی برای بدن نیست و با تزریق آن در پوست عارضه خاصی ایجاد نمی شود. اما بهتر است قبل از اینکه به یک کلینیک زیبایی مراجعه کنیم و این عمل زیبایی را انجام دهیم، کمی در مورد آن بدانیم. با ما در این مطلب همراه باشید تا نکات لازم در مورد ژل لب را با شما در میان بگذاریم.

تزریق ژل در لب با روش میکرو قطره ای

روش میکروقطره ای یا میکرو دراپلت یک روش جدید است که در دنیا مورد توجه قرار گرفته و نتایج خوبی دارد. در این روش به جای اینکه مانند روش سنتی ژل از یک نقطه وارد لب شود، از چند نقطه وارد می شود و فیلر کم کم در لب تزریق می گردد. با این روش فرم دهی لب راحت تر بوده و پزشک بهتر می تواند فرم مورد نظر را به لب بدهد. هم چنین، این روش با این روش ژل لب ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

در مطب پوست و مو روژا تزریق ژل لب با روش میکروقطره ای و به مدل نچرال، روسی، باربی و … با قیمت حداقل ۴۵۰۰۰۰ تومان انجام می شود. تمامی فیلرهای دارای مجوز وزارت بهداشت موجود است و مدل تزریق ژل با توجه به فرم صورت فرد و صلاحدید پزشک انتخاب می شود.

برای مشاوره حضوری رایگان و براورد دقیق قیمت می توانید نام و شماره تماس خود را در فرم زیر وارد کنید تا در کمترین زمان با شما تماس بگیریم.

تزریق ژل لب به مدل روسی

مدل روسی در فرم دهی لب اخیرا بسیار مورد توجه قرار گرفته و طرفداران زیادی پیدا کرده است. در این مدل در قسمت حاشیه بالای لب ژل تزریق شده و حاشیه بالای لب برجسته می شود. این مدل زیبا هم برای کسانی که لب های بالای کوچکی دارند مناسب است و هم کسانی که لب های متعادلی دارند، میتوانند با برجسته کردن خط بالای لبشان زیبایی فوق العاده ای به لب هایشان ببخشند.

تزریق ژل لب مدل روسی

تزریق ژل لب طبیعی

مدل تزریق فیلر در لب مسئله ای سلیقه ای است و هر کسی بنابر سلیقه و مدل طبیعی لب خود و البته مشورت با پزشک ممکن است مدل قلبی، عروسکی، فانتزی و یا هر مدل دیگری را انتخاب کند. اوابل زمانی که تزریق فیلر در لب خیلی رواج پیدا کرده بود، اکثر افراد مدل های باربی و سوتی و کلا مدل های فانتری که بیشتر گویای این بود که تزریق ژل انجام داده اند را انتخاب می کردند. اما با گذشت زمان و از مد افتادن برخی مدل ها تمایل به مدل های طبیعی افزایش پیدا کرد.

امروزه یبشتر کسانی که به دنبال حجم دهی و یا اطلاح فرم لب خود هستند مدل طبیعی را بیشتر می پسندند و اصرار دارند رد پای تزریق در لبشان زیاد مشهود نباشد. مزیت تزریق ژل به صورت طبیعی این است که هرگز قدیمی نشده و چهره شما را بیش از حد تغییر نمی دهد.

تزریق ژل لب طبیعی

تزریق ژل لب مدل باربی و یا عروسکی

مدل باربی در تزریق فیلر به لب مدلی است که در کشورهای جنوب شرق آسیا طرفداران بسیاری دارد. در این مدل، لب ها مانند عروسک های باربی پر حجم شده و خطوط لب پایین مستطیلی می شوند. گاهی برای رسیدن به مدل باربی نیاز است تا علاوه بر لب، در نقاط دیگر صورت نیز ژل تزریق شود. اکیدا توصیه می شود که قبل از انتخاب این مدل با پزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید این مدل مناسب فرم صورت و لبهایتان است.

تزریق ژل لب مدل باربی و یا عروسکی

تزریق فیلر لب با مدل سوتی

اصطلاح مدل سوتی اشاره به فضای خالی وسط لب دارد که پزشک با تکنیک های تزربق ژل در لب ایجاد می کند. این مدل در میان بسیاری از افراد محبوبیت پیدا کرد و هنوز هم برخی مدل سوتی را به دیگر مدل های تزریق ژل ترجیح می دهند.

تزریق فیلر لب با مدل سوتی

ژل لب مدل فانتزی

مدل فانتزی همانطور که از اسمش پیداست، مدلی است که لب ها را از فرم طبیعی خارج کرده و به صورت مبالغه آمیزی حجم لب ها را افزایش می دهد. اغلب کسانی که این مدل را می پسندند مایل هستند که در سایر نقاط صورت خود مانند فک و گونه ها نیز ژل تزریق کنند و به صورت خود مدل عروسکی بدهند.

ژل به لب مدل قلبی

امروزه به واسطه پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی رخ داده روش های بسیار زیادی برای رسیدن به ظاهری جذاب و البته دلخواه به دنیا معرفی شده است. تزریق ژل مدل قلبی نیز از جمله این موارد به شمار می آید که هر روزه افراد بسیار زیادی برای رسیدن به این خواسته به کلینیک های زیبایی مراجعه مینمایند. در این روش حد فاصله ای میان دو طرف لب ایجاد می شود که از آن با عنوان مدل قلبی یاد می شود. هر چند که این مدل طرفداران خاص خود را دارد اما نکته اینجاست که لب ها را از حالت طبیعی خارج کرده و باعث می شود خارج کردن ژل ها در صورت عدم دریافت نتیجه بسیار سخت تر شود.

تزریق ژل به لب مدل قلبی

تزریق ژل در حاشیه لب

یکی از مدل هایی که مورد پسند برخی افراد است، برجسته کردن حاشیه و خطوط بیرونی لب است. زمانی که لب ها دارای فرم زیبایی باشند، تزریق ژل در حاشیه خطوط آن ها زیبایی لب را دو چندان می کند. به علاوه، وقتی خط دور لب ها برجسته باشد در زمان میکاپ دیگر نیازی به انجام روش های برجسته کردن خطوط لب نخواهد بود.

تزریق ژل در حاشیه لب

روش تزریق فیلر به لب

لب به عنوان یکی از اصلی ترین عناصر زیبایی در طی سال های گذشته به یکی از مهمترین مواردی تبدیل شده که افراد از آن برای ایجاد تغییرات استفاده می کنند. در واقع تزریق ژل لب با ایجاد تغییراتی که در حجم و ظاهر لب به وجود می آورد ظاهری جذاب و زیبا را به افراد هدیه می دهد. همین مسئله باعث شده تا روش های متفاوتی برای تزریق فیلر لب در دنیا وجود داشته باشد.

تزریق ژل لب بالا

یکی از مهمترین مسائلی که در رابطه با تزریق فیلر به لب وجود دارد این است که تقارن بسیار مناسب و البته طبیعی میان لب ها به وجود آید. بسیاری از پزشکان به این مسئله تاکید دارند که تزریق ژل لب بالا بسیار سخت تر از قسمت پایینی لب ها می باشد. زیرا بیشتر در معرض دید بوده و حجیم کردن نامناسب آنها میتواند زیبایی ظاهری افراد را دستخوش تغییرات کند. از همین رو توصیه می شود برای انجام این عمل حتما به پزشکانی متخصص، باتجربه و البته بامهارت بالا مراجعه نمائید تا از بروز هرگونه مشکل در امان باشید.

تزریق ژل لب بالا

قیمت تزریق ژل در لب

اگر تمایل به تزریق فیلر در لبهای خود دارید و می خواهید از هزینه تزربق ژل در لب آگاه شوید، باید بدانید که این هزینه به چند عامل بستگی دارد. علاوه بر منطقه و محیط جغرافیایی کلینیک و یا مطب زیبایی، برند فیلر و میزان ژل مورد استفاده در قیمت تزریق فیلر لب موثر هستند. گاهی برخی افراد ترجیح می دهند که نیم سی سی ژل در لبشان تزریق شود و گاهی نیز سلیقه شخص حکم می کند که ۲ سی سی ژل در لبهایش تزریق شود. به همین دلیل تا قبل از مشاوره با پزشک و توضیح دادن انتظاری که از تزریق ژل در لبهایتان دارید و نهایی کردن مدل دلخواه خود نمی توان هزینه دقیق را مشخص کرد.

ماندگاری تزریق ژل به لب

پس از اینکه افراد فکر تزریق ژل لب را در ذهن پرورش می دهند مسائل زیادی وجود دارد که باید به آن پرداخته شود. که از جمله مهمترین آن میتوان به ماندگاری تزریق ژل اشاره کرد. در واقع این روش نیز همانند بسیاری از محلول های زیبایی پس از مدت زمانی جذب بدن می شود و خاصیت و زیبایی خود را از دست میدهد. تزریق ژل اغلب بین حدود ۶ الی ۸ ماه ماندگاری دارد. و پس از آن افراد باید برای تزریق دوباره و ترمیم ژل وارد شده به پزشک و کلینیک مربوطه مراجعه کرده و هزینه ای را برای ترمیم آن نیز پرداخت نمایند.

مراقبت بعد از تزریق ژل لب

تزریق فیلر به لب در بارداری

در زمان بارداری تقریبا هیچ گونه عمل زیبایی توصیه نمی شود. تزریق ژل نیز از این قاعده مستثنی نیست. تا کنون هیچ مدرک عملی مبنی بر عوارض ترکیبات ژل برای جنین ثیت نشده است اما به دلیل عوارض احتمالی تزریق فیلر در لب به هیچ عنوان توصیه نمی شود. گفته می شود برخی برند های فیلر مانند ژوویدرم در نقطه تزریق شده باقی می مانند و در بدن حرکت نمی کنند. اما دلیل مستحکمی برای اینکه ژل وارد بدن نشود و به جنین آسیب نزند، وجود ندارد. در نتیجه پزشکان قبل از اقدام به تزریق ژل ابتدا تست بارداری فرد را چک می کنند.

عوارض تزریق ژل لب

آیا تزریق ژل در لب درد دارد ؟

تزریق ژل در هر نقطه از بدن با ورود سر سوزن به پوست همراه است که قطعا دردی جزئی دارد. اما درد ناشی از این تزریق کاملا قابل تحمل بوده و فرد درد زیادی تجربه نمی کند. برخی ژل ها در ترکیبات خود دارای لیدوکائین هستند که خود باعث کاهش درد تزریق می شود. همچنین در صورت تمایل فرد پزشک قبل از تزریق موضع را بی حس می کند. علاوه بر آن، بسیاری از پزشکان در هنگام تزریق ژل از ویبراتور بی حسی استفاده می کنند که در کاهش درد تزریق بی تاثیر نمی باشد.

تزریق فیلر لب ژوویدرم

ژوویدرم یکی از بهترین برندهای موجود در بازار برای تزریق در صورت است. مدل وولیفت (Volift) از این برند مناسب تزریق در لب است و ظاهری طبیعی و زیبا برای لب ایجاد می کند. البته در مواقعی که فرد مایل است برجستگی زیادی به لب هایش بدهد، از مدل اولترا ۴ هم استفاده می شود. قیمت ژوویدرم از نسبت به برندهای دیگر بالاتر است و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. ماندگاری این ژل عموما ۶ ماه است و بعد از این مدت تزریق ژل باید تمدید شود.

منبع: مطب پوست، مو و زیبایی روژا

9+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط