لیفت لب بالا با نخ

لیفتینگ لب با نخ

همه میدانیم که لب ها به عنوان یکی از اصلی ترین عناصر زیبایی شناخته می شوند. از همین رو افراد برای در اختیار داشتن لب هایی زیبا و خوش فرم به سراغ روش های مختلف زیبایی رفته اند که لیفتینگ لب با نخ از جمله مهمترین آنها به شمار می آید. مطمئناً این مسئله شما را شگفت زده کرده است که چگونه از نخ در زیبایی لب ها استفاده می شود. ابهاماتی که در این راستا در ذهن افراد وجود دارد باعث شده تا در ادامه این مقاله توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

لیفتینگ لب با نخ

لیفت لب با نخ، یکی از عمل های جراحی به حساب می آید که افراد به منظور بالا کشیدن لب و همچنین کم کردن فاصله بینی از لب، تغییر مدل لب و همچنین برجسته سازی آن به صورت دائمی استفاده می کنند. نکات زیادی در رابطه با این روش از لیفتینگ وجود دارد از جمله اینکه پزشکان برای انجام این عمل تنها از بی حسی موضوعی استفاده کرده و پس از بررسی های لازم در این راستا عملیات را آغاز می کند. اگر در نظر دارید که از این روش بهره گیرید توصیه می شود که حتما پزشکانی متخصص و باتجربه را انتخاب نمائید.

lip lift thread

عمل لیفت لب

این عمل در کلینیک های زیبایی و تنها در مدت یک ساعت انجام می شود. نخ های بکار رفته در عمل لیفتینگ لب به دلیل قابلیت جذب بالایی که از خود نشان می دهد، چیزی حدود یکسال ماندگاری دارند. هر چند که این زمان با توجه به جنس نخی که پزشکان استفاده می کنند میتواند متفاوت باشد. نکته دیگر به چگونگی انجام این عمل ارتباط دارد که معمولا پزشکان از سوزن های مخصوص با نهایت ظرافت استفاده می کنند تا افراد بدون کوچکترین آسیبی به نتیجه دلخواه دست پیدا کنند.

روش لیفتینگ لب با نخ

اگر در نظر دارید که از روش لیفتینگ لب با نخ استفاده کنید و لب هایی خوش فرم و برجسته داشته باشید. در وهله اول توصیه می شود که به سراغ پزشکی متخصص و باتجربه بروید. ترتیب یک جلسه مشاوره با او را بدهید و تمامی سوالاتی که ذهن شما را به خود مشغول کرده مطرح نمائید. این مسئله کمک می کند تا افراد در کمترین زمان ممکن تمام ابهاماتی که در این راستا برای آنها به وجود آمده را برطرف نمایند. دقت کنید که تاثیر کلینیک زیبایی در رسیدن به نتیجه دلخواه در عمل لیفیتینگ لب با نخ را نباید نادیده بگیرید.

لیفتینگ لب با نخ

هزینه لیفت لب چقدر است؟

وقتی فکر لیفتینگ لب با نخ در ذهن افراد شکل میگیرد مطمئنا آگاهی از هزینه انجام آن مهمترین مسئله ای است که به آن اهمیت میدهند. زیرا تمایل دارند انجام این عمل مطابق با بودجه آنها پیش رود. از همین رو باید بدانید عوامل زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل است. که از جمله آن میتوان به جنس نخ مورد استفاده، دستمزد پزشک، موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجهیزات و خدماتی که ارائه می دهند اشاره کرد. مسلما هر چقدر کیفیت خدمات ارائه شده بیشتر باشد هزینه نهایی نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند. این مسئله در رابطه با دستمزد پزشک نیز صدق می کند.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

20+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط