رژیم لاغری مناسب آقایان

رژیم لاغری مناسب آقایان

آقایان اکثراً به علت اینکه بیشتر در خارج از منزل به سر می برند استفاده از خوراکی های مضر شاید برایشان به یک عادت غلط تبدیل شده باشد و هیچ ضرورتی نیز برای داشتن رژیم لاغری مناسب آقایان احساس نمی کنند اما شیوع بیماری های مختلف که به اضافه وزن و تناسب اندام بر می گردد لزوم داشتن چنین رژیمی را مشخص می کند، اگر جزء مردانی هستید که به سلامتی خود اهمیت می دهید باید به رژیم غذایی نیز تا همین حد اهمیت داده و اصول آن را در زندگی رعایت نموده و پایبند باشید.

رژیم لاغری آقایان

گنجاندن برخی مواد غذایی چنان اثر فوق العاده ای بر اندام آقایان دارد که حتی تصورش خیلی دشوار است در این جا به نمونه هایی از آنها پرداخته تا شما را در انتخاب رژیمی صحیح یاری نماییم.

رژیم لاغری

  • سیب زمینی

اغلب از طرف افرادی مورد استفاده قرار می گیرد که علاقه مند به داشتن شکمی شش تکه هستند زیرا این کربوهیدرات می تواند به راحتی جای هر کالری دیگر را در بدن گرفته و در مدت زمان کوتاهی به کاهش وزن، چشم گیری افراد را برساند.

  • عدس

این مادۀ غذایی معجونی کامل از تمام موادی است که شما برای تناسب اندام خود به آن احتیاج دارید ، فیبر، پتاسیم، پروتئین انرژی کامل برای فعالیت های شما را فراهم کرده و از سویی با کاهش قند ، بهبود عملکرد قلب و منع التهاب رگ ها به سلامت کلی بدن کمک می کند.

  • هندوانه

بهبود جریان خون، سلامت قلب، درمان پروستات، محافظت از پوست ، بهبود چروک های پوست، تأمین ویتامین  A وC بدن را شما فقط با نوشیدن یک لیوان آب هندوانه در روز می توانید دریافت نمایید.

  • شکلات تلخ

عمده اثر گذاری شکلات تلخ بر روی قلب ورگ های خونی است به همین دلیل بعد از مصرف آن می توان تا حد زیادی از لخته های خونی، فشارخون، سکتۀ قلبی، کندی جریان خون، نارسایی رگ های خونی، هوشیاری پایین در امان ماند.

  • زرد چوبه

خواص بی نظیر این مادۀ غذایی ارزشمند سال هاست که در طب سنتی شناخته شده ومورد استفاده است امروزه با گسترش علم آن را برای درمان رماتیسم و بیماری های عصبی، آلزایمروانواع بیماری های مفصلی به کار می بندند و جزء رژیم لاغری مناسب آقایان محسوب می شود.

رژیم لاغری مناسب آقایان

روش های لاغری برای آقایان

شاید تا حد زیادی جنسیت بر روی انتخاب روش مناسب برای لاغری اثر گذار باشد اما شرایط بدنی وفیزیکی نقش تعیین کننده داشته و سرلوحۀ کار قرار می گیرد ما در اینجا به بیان روش هایی می پردازیم که برای اغلب افراد با هر استایلی مناسب باشد.

  • رژیم غذایی سخت گیرانه

دیگر وقتش رسیده که با سبزیجات ومیوه ها آشتی کرده وطرح رفاقتی چندین ساله به درازای عمر خود با آنها بریزید ، همبرگرهای وسوسه برانگیز ، هات داگ های لذیذ و در کل غذاهای فرآوری شده جزء رژیم لاغری مناسب آقایان به حساب نخواهند آمد پس با آنها خداحافظی نمایید.

  • نمک

غذاهای یخی ، کنسروی و آماده منبع غنی نمک هستند که با منع دفع آب اضافی افراد را در معرض اضافه وزن وگاهی ورم قرار می دهند، پس تا می توانید استفاده از آن را محدود نمایید.

  • شیر سالم

نوشیدنی که بتواند علاوه بر ورود مواد مغذی به بدن از هجوم یکبارۀ کالری ها قهرمانانه جلوگیری کرده و ویتامین وپروتئین را یکجا در اختیارمان قرار دهد در رژیم لاغری مناسب آقایان جایگاه ویژه ای داشته و جایگزینی آن با نوشیدنی های گازدار انتخابی عقلانی به حساب می آید.

ورزش یا رژیم لاغری

اگر می خواهید به یک انتخاب دست زده و آنکه ارجحیت دارد را از میان ورزش و رژیم مناسب برگزینید شاید اگر کمی تفکر را چاشنی انتخاب خود قرار دهید متوجه می شوید که هر دو لازم و ضروری اند به گونه ای که حذف یکی اثر دیگری را نیز خنثی می کند، اما آنچه روش های علمی بر سر راه ما قرار می دهند ایجاد تعادلی بین این دو است تا به بیراهه نرویم ونتیجۀ مطلوب را دریافت کنیم. رژیم لاغری مناسب آقایان پیشنهاد ترکیب ورزش و رژیم را در کنار هم داده و انتخاب یکی وحذف دیگری احتمال موفقیت شما را در کاهش وزن و حفظ سلامت عمومی بدن بسیار سخت وحتی صدمه رسان تشخیص می دهد.

ورزش یا رژیم لاغری

رژیم لاغری مناسب آقایان

ماهیچه ها و عضلات آقایان برای حفظ انرژی و توانایی خود به رژیم خاص ومنحصر به فردی احتیاج دارند که مکانیسم بدنی آنها را به طور کامل حمایت کرده و با تأمین کالری مورد نیاز فعالیت های روزانه شان مانع تجمع چربی های اضافه در بدن آنها گردد ، افزودن میزان مناسبی پروتئین ، میوه وسبزی باعث می شود ذهنی فعال تر وبدنی پر انرژی تر داشته باشید.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط