مزوتراپی با دستگاه

مزوتراپی با دستگاه

مزوتراپی با دستگاه  خود یکی از روش‌های درمانی در علم پزشکی محسوب می‌شود برای درمان مشکلات پوستی در بدن انسان کاربرد دارد و این روش امروزه جزء بهترین و موثرترین روش‌های درمانی محسوب می‌شود. حال برای استفاده آسان از مزوتراپی دستگاه‌هایی ساخته شده‌اند که این کار را برای پزشک و بیمار آسان کرده‌اند و به دور از خطاهای انسانی درمانی مناسب و صد در صد مطلوب را برای افراد به ارمغان می‌آورند. دستگاه‌های مزوتراپی در واقع کار متخصصین را به طور دقیق‌تر و با احتمال خطای بسیار کمتر یا در حد صفر انجام می‌دهند که این برای بیمار مطلوبتر است.

مزوتراپی با مزوگان

در مزوتراپی لازم است تا دز مشخصی از یک داروی مفید برای مشکل پوستی شخص توسط پزشک متخصص و با استفاده از سرنگ‌های آماده با سوزن‌های بسیار نازک در زیر لایه سطحی پوست بدن تزریق شود تا مشکلات پوستی فرد مداوا گردد. همانطور که می‌دانید انجام این کار از حساسیت بالا و تمرکز فوق العاده‌ای برخوردار است چرا که در تعیین عمق فرو رفتن سوزن‌ها و تزریق دز مناسب دارو پزشک مسئولیت خطیر و سنگینی را به دوش می‌کشد. امروزه با پیشرفته شدن تکنولوژی و همچنین ساخت دستگاه‌های مکانیزه انجام مزوتراپی نیز بار مسئولیت و حساسیت کار را از دوش متخصصان برداشته و آن را به دستگاه‌هایی همچون مزوگان محول کرده است. مزوگان درواقع عمل مزوتراپی را به طور اتوماتیک و با حفظ دز مشخص و عمق فرو رفتن سوزن در لایه‌های پوست انجام می‌دهد. این دستگاه دقت بالاتری دارد و از خطاهای انسانی نیز دور است.

مزوتراپی با مزوگان

مزوتراپی با دستگاه میکروپیگمنتیشن

دستگاه میکروپیگمنتیشن یکی از انواع دستگاه‌ها در حوزه مزوتراپی است که به دور از خطاهای انسانی که ممکن است در زمان تزریق دارو توسط پزشک رخ دهد کار تزریق را به طور دقیق و بی‌خطر انجام می‌دهد. دستگاه مزوتراپی میکروپیگمنتیشن مجهز به سیستم بلوتوث و سیستم‌های متصل به اپلیکیشن و تحت کنترل اپراتور بوده و این امکان را فراهم می‌کند تا پزشک با استفاده از این دستگاه با آرامش و دقت بالا به درمان مشکلات پوستی بیماران بپردازد. دستگاه میکروپیگمنتیشن بدون صدا و لرزش بوده و مجهز به سنسورهایی برای تنظیم ضربات سوزن نسبت به ضخامت پوست در ناحیه‌ای که قصد تزریق در آن را داریم می‌باشد. همچنین سرعت این ضربات قابل تنظیم است و اپراتور می‌تواند بنا به شرایط فرد بیمار سرعت این ضربات را کاهش یا افزایش دهد. دستگاه مزوتراپی مجهز به باطری‌های قابل شارژ به وسیله یو اس بی هستند که امکان کارکرد آسان را فراهم می‌کنند.

مزوتراپی با دستگاه میکروپیگمنتیشن

مزوتراپی با دستگاه میکرونیدلینگ

دستگاه میکرونیدلینگ درواقع ترکیبی از روش درمان بیماری‌های پوستی به واسطه مزوتراپی و میکرونیدلینگ است که در این روش با استفاده از دستگاه کوکتل‌های مزوتراپی به عمق لایه‌های سطحی پوست فرستاده می‌شود و در همان لایه تزریقی درمان را آغاز می‌کند. در این نوع از دستگاه‌های مزوتراپی عمق سوراخ‌های ایجاد شده در پوست مشخص می‌شود و همچنین تعداد حفره‌ها یا ضرباتی که به پوست وارد می‌شود نیز قابل تنظیم است که پس از آن دستگاه به طور مکانیزه کوکتل‌های مزوتراپی را به زیر پوست تزریق می‌کند. این دستگاه نیز می‌تواند از خطرات احتمالی و خطاهای انسانی در شرایطی که تزریق توسط فرد انجام می‌شود کم کرده و عملی بی‌خطر یا حداقل کم خطر را برای بیمار به همراه آورد. پس می‌توانید مطمین باشید که بعد از استفاده از دستگاه برای انجام مزوتراپی این کار به طور دقیق و دارو با دز مشخص به شما تزریق شده است.

منبع: کلینیک زیبایی روژا

5+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط