micronideling with mesotherapy

میکرونیدلینگ با مزوتراپی

امروزه مسئله مهمی که همه افراد را از زن و مرد و پیر و جوان و در هر منطقه و محدوده زندگی و با هر نوع بضاعت مالی به خود درگیر کرده است مسئله زیبایی است که زندگی افراد را دستخوش اتفاقات زیادی کرده است. اکثر افراد برای بهتر نشان دادن چهره خود اقدام به کارهایی می‌کنند که شاید خیلی هم اثربخش و تاثیرگذار نباشد و تنها هزینه‌ای بالا برای آن پرداخت کرده‌اند. علم پزشکی امروزه با پیشرفت‌های خود توانسته روش‌های درمانی خوبی را برای بهتر شدن پوست و مو در افراد ابداع کند. میکرونیدلینگ و مزوتراپی از این دست اقدامات هستند

مقایسه میکرونیدلینگ با مزوتراپی

شاید شما هم برایتان این سوال‌ها پیش آمده باشد که میکرونیدلینگ و مزوتراپی که هر دو از جمله‌ روش‌های رفع مشکلات پوست در علم پزشکی محسوب می‌شوند و از هر دو روش می‌توان برای جوانسازی و بازگشت به شادابی و طراوت قبلی پوست استفاده کرد پس تفاوت این دو روش در چیست؟ مهمترین تفاوت در میان این دو روش درمانی شیوه انجام این دو بر روی شخص است. همانطور که می‌دانید میکرونیدلینگ با استفاده از سوزن‌های نازک حفره‌هایی را روی پوست ایجاد می‌کند که باعث بهتر جذب شدن داروها و ژل‌ها و … به داخل پوست می‌شود ولی مزوتراپی یک نوع روش درمان با تزریق است که پزشک با استفاده از سرنگ‌های مخصوص به این کار دز مشخصی از ویتامین‌ها، داروها یا عصاره‌های گیاهی مفید برای بدن را به لایه‌های زیرین سطح پوست تزریق کرده و این باعث بهبود مشکل شخص بیمار خواهد شد.

میکرونیدلینگ با کوکتل مزوتراپی

میکرونیدلینگ با کوکتل مزوتراپی جوانساز

یکی از مشکلات رایج در بین افراد که بین اقایان و خانم‌ها مشترک است تاثیر چین و چروک‌هایی است که با بالا رفتن سن در چهره خود احساس می‌کنند. همچنین گاهی ممکن است افراد دچار حوادث و اتفاقات مختلفی در طول زندگی شوند که باعث ایجاد شرایطی ناگوار بر پوست بدن آنها شود. میکرونیدلینگ که خود یکی از روش‌های درمانی برای درمان انواع مشکلات پوستی است با استفاده از کوکتل‌های رایج در مزوتراپی که کار جوانسازی و شادابی پوست با تحریک پوست و وادار کردن آن به ساخت کلاِن را می‌کند اقدام به درمان افراد کرده است. در این روش حفره‌هایی بر روی پوست توسط سوزن‌های مخصوص ایجاد می‌شود و کوکتل‌های مزوتراپی که برای درمان مشکلات پوستی دارویی موثر محسوب می‌شوند از طریق حفره به پوست بیمار جذب می‌شوند. گاهی بنا به وسعت مشکل افراد ممکن است این کار برای چند جلسه تکرار شود.

مقایسه میکرونیدلینگ با مزوتراپی

میکرونیدلینگ مو با کوکتل های مزو

کم پشتی یا طاسی با الگوهای خاص مردانه و زنانه همیشه جزو مشکلاتی بوده است که افراد زیادی را به خود مشغول می‌کنند چرا که افراد بر این اعتقاد هستند که زیبایی چهره تا بخش عظیمی از آن به موهای سر آنها بستگی دارد از این رو برای درمان مشکلات موی سر خود به دنبال راهی هستند که موجب درمان ریزش مو یا تقویت موهای آنها شود. میکرونیدلینگ سر یکی از رایج‌ترین روش‌های درمانی برای تقویت موی سر است که امروزه کاربردهای زیادی در جهان دارد این کار را گاهی با کوکتل‌های مزوتراپی که خود از موثرترین روش های درمانی جلوگیری از ریزش و تقویت موی سر محسوب می‌شود انجام می‌دهند به این روش که ابتدا میکرونیدلینگ اقدام به ایجاد سوراخ‌ها یا حفره‌های بسیار ریز بر روی سر افراد کرده و سپس کوکتل‌های مزوتراپی که مخصوص ناحیه سر هستند توسط این حفره جذب سر می‌شوند.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

2+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط