میکرونیدلینگ مو چیست

میکرونیدلینگ مو چیست

میکرونیدلینگ مو در واقع یکی از روش‌های درمان ریزش مو است که امروزه طرفداران زیادی داشته و بیشتر از سایر روش‌های درمانی برای جلوگیری از ریزش مو به کار گرفته میشود. این نوع درمان با استفاده از وسیله‌ای به نام درمارولر ریزش مو را در صورتی که فولیکول‌های مو از بین نرفته باشند درمان می‌کند. امروزه تحقیقات نشان داده‌اند که پروتئین‌ها و سایر مواد دیگر موجود در بدن نقش مهم و موثری در رشد موها دارند که با تحریک برآمدگی‌های پوستی باعث رشد موها می‌شوند. یکی از وظایف میکرونیدلینگ نیز تحریک همین برآمدگی‌های کوچک پوست است.

تاثیر میکرونیدلینگ بر موی سر

میکرونیدلینگ موی سر از جمله راهکارهای موثر و قطعی در درمان ریزش مو و یا پرپشت شدن موی سر است که امروزه محبوبیت به خصوصی در بین افراد پیدا کرده است. یکی از کاربردهای مهم میکرونیدلینگ در درمان مشکلات مربوط به موی سر است که می‌تواند دلایل مختلفی از جمله وراثت، ژنتیک و یا حتی به دلیل بالا رفتن سن در همه افراد چه در مردان و چه در زنان داشته باشد. برای درمان کم پشتی موی سر و یا طاسی های متفاوت مردانه و زنانه می‌توانید از روش میکرونیدلینگ که تا به امروز توانسته رضایت اکثریت افراد را جلب کند استفاده کنید. در این روش داروها به وسیله سرنگ‌های مخصوص که معمولا در بسته‌بندی‌های مشخص و قابل عرضه در فروشگاه‌های معتبر خریداری میشود به سر تزریق شده و شروع به کلاژن سازی و آبرسانی به بافت موهای سر می‌شود که نهایتا منجر به درمان مشکلات سر می‌شود.

تاثیر میکرونیدلینگ بر موی سر

آموزش میکرونیدلینگ مو

میکرونیدلینگ موی سر یک روش اثبات شده در صنعت زیبایی محسوب می ‌شود که توانسته است نسبت به سایر روش‌های درمانی جایگاه اول را از رقیبان ربوده و خود را به صدر جدول محبوبیت برساند در این روش استفاده از حرکات سوزن‌های ریز که قطر چند میکرونی دارند باعث ایجاد حفره‌هایی در سطح پوست سر می‌شوند که می‌توانند پاسخ درمانی مناسبی را در بدن ایجاد کنند. این سوزن ها باعث تحریک کلاژن شده و سر بعد از تزریق شروع به کلاژن سازی می کند و در نتیجه باعث نرم تر شدن و سفت تر شدن پوست می‌شود. حالا استفاده از میکرونیدلینگ یک روش مناسب برای مشکلات موی سر افراد محسوب می‌شود. این مشکلات می‌تواند ژنتیکی یا ارثی باشد می‌تواند به دلیل وجود اختلالی در هورمون‌های بدن باشد و یا می‌تواند دلایل دیگری داشته باشد که در هر صورت با استفاده از این روش قابل درمان است.

آموزش میکرونیدلینگ موی سر

سایز درمارولر برای مو

اگر شما هم دچار طاسی موی سر شده اید می‌توانید از درمارولر برای درمان طاسی سر خود کمک بگیرید. درمارولر جزء روش‌های درمانی است که امروزه هم برای آقایان و هم برای خانم ها قابل اجرا و نتیجه بخش و موثر است. درمارولر درواقع یک وسیله برای تحریک کردن رشد موی سر است که برای جبران ریزش موی سر افراد به دو روش مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از روش‌های استفاده از درمارولر استفاده از ان به همراه کوکتل مزوتراپی است و همچنین می‌توان از درمارولر بدون کوکتل مزوتراپی نیز استفاده کرد. درمارولر باعث می‌شود تا تمام فراورده‌هایی که بالافاصله قبل یا بعد از مالش این وسیله روی سر مالیده شده اند به طور موثر و سریع جذب شده و سرعت اثربخشی آنان را افزایش دهد. همچنین درمارولر با افزایش میزان گردش خون در فولیکول‌های مو باعث افزایش رشد آنها می‌شود و درنتیجه موثر خواهد بود.

سایز درمارولر برای مو

عوارض میکرونیدلینگ مو

یکی از روش‌های درمان موهای کم پشت و یا طاسی های مردانه و زنانه روش درمانی میکرونیدلینگ است که امروزه در بین افراد طرفداران زیادی پیدا کرده است. میکرونیدلینگ با استفاده از سوزن‌های نازک و با قطر چند میکرون شروع به ایجاد سوراخ‌ها و حفره‌های میکرونی در ناحیه تحت درمان می‌کند و پس از آن با قرار دادن سرم ها و ژل‌ها و داروهای مناسب جذب سر شده و مراحل درمان را آغاز می‌کند. میکرونیدلینگ علاوه بر اینکه می‌تواند روش موثری در درمان مشکلات موی سر در آقایان  و خانم ها باشد می‌تواند عوارضی را هم به دنبال داشته باشد که معمولا موقتی و زودگذر هستند و هیچ گزارشی برای ادامه این عوارض بعد از چند روز وجود نداشته است. میکرونیدلینگ می‌تواند روشی مناسب برای افرادی باشد که از کم پشتی و یا طاسی سر خود راضی نیستند وی می‌خواهند موهای خوب و زیبایی داشته باشند.

منبع: کلینیک زیبایی روژا

5+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط