محسن بنگر hair transplant

کاشت موی محسن بنگر

ریزش مو یکی از بدترین اتفاقاتی است که میتواند برای افراد رخ دهد زیرا مو به عنوان یکی از اصلی ترین عنصر زیبایی همواره مورد توجه بوده است. همین مسئله باعث می شود تا ریزش مو مشکلات بسیار زیادی از جمله اجتماع گریزی و حتی اختلال در فعالیت های روزانه را برای افراد به همراه آورد. خوشبختانه روش های درمانی بسیار زیادی برای برطرف کردن ریزش موی سر به دنیا معرفی شده که کاشت مو از جمله آنها می باشد. به عبارت بهتر امروزه بسیاری از متخصصان و فعالان در زمینه پوست، مو و زیبایی کاشت مو را بهترین روش از بین بردن طاسی سر قلمداد می کنند. نتیجه این روش از درمان باعث شده تا بسیاری از سلبریتی ها به سراغ بهره گیری از این روش بروند که محسن بنگر بازیکن پیشین تیم ملی و پرسپولیس نیز از جمله آنها می باشد.

مطمئنا سوالات زیادی در این راستا ذهن شما را به خود مشغول کرده است که در ادامه به آن می پردازیم.

روش کاشت موی محسن بنگر

مطمئنا یکی از اولین سوالاتی که در رابطه با کاشت موی محسن بنگر ذهن افراد را به خود مشغول کرده روش کاشت موی اوست. باید بدانید که امروزه روش های زیادی از جمله Fit، Fut و Sut وجود دارد که در رساندن افراد به نتیجه دلخواه نقشی موثر ایفا می کنند. هر چند این پزشکان هستند که با توجه به بررسی هایی که انجام داده اند، بهترین و نتیجه بخش ترین آنها را انتخاب می نمایند. کاشت موی محسن بنگر نیز به روش SUT صورت گرفته است. در کاشت مو به روش SUT، برداشت فولیکول ها توسط دستگاه انجام میگیرد که سرعت برداشت را به طور قابل توجهی افزایش می دهد هر چند که امکان آسیب رسیدن به فولیکول ها نیز وجود دارد.

روش کاشت موی بنگر

معمولا متخصصان تلاش می کنند تا دستگاه مربوطه را به گونه ای تنظیم نمایند تا از دقت بالایی در حین برداشت فولیکول های مو برخوردار باشد، با توجه به اینکه سرعت برداشت هم افزایش یافته است پس میتوان نتیجه گرفت که روش کاشت موی SUT جزء بهترین روش کاشت مو به حساب می آید.

ماندگار کاشت موی SUT

در وهله اول باید بدنید که کاشت مو به روش SUT هیچگونه نیازی به تیغ جراحی، بیهوشی ندارد، حتی هیچگونه جای اسکار، برش و… را نیز با خود به همراه ندارد. زیرا تمامی مراحل آن با استفاده از دستگاه هایی تمام اتوماتیک صورت میگیرد به گونه ای که امکان برداشت و پیوند مو تا ۱۴۰۰۰ تار موی واقعی را برای افراد فراهم می آورد. محسن بنگر نیز با استفاده از روش SUT توانست طاسی سر خود را از بین ببرد و موهایی زیبا و خوشحالت را بدست آورد. اما سوال اینجاست که ماندگاری کاشت موی SUT چقدر است؟ باید بدانید که این روش با تراکم بالای خود، جزء روش های دائمی کاشت مو به حساب می آید هر چند که با استفاده از روش مزوتراپی و پی آر پی ماندگاری آن تا حدود زیادی افزایش پیدا می کند. به عبارت بهتر افراد با ریزش مو مواجه نخواهند شد.

کاشت موی سر محسن بنگر

قیمت کاشت موی SUT

وقتی صحبت از کاشت مو می شود، یکی از مهمترین مسائل موجود به هزینه انجام آن ارتباط دارد. مطمئنا تا زمانی که بودجه مناسب برای انجام آن فراهم نباشد افراد نمیتوانند به موهایی زیبا و خوش حالت دست پیدا کنند. همانطور که میدانید که روش های زیادی برای انجام این عمل وجود دارد. اما روش SUT یکی از پرطرفدارترین آنها می باشد که تمامی مراحل آن با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام میگیرد. هر چند که عوامل زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل می باشد که از جمله آن باید به میزان تخصص، مهارت و تجربه پزشک و همچنین تعداد فولیکول های برداشت شده اشاره کرد. اما با این حال کاشت موی SUT هزینه ای حدود ۴ الی ۶ میلیون را برای افراد به همراه خواهد داشت.

معمولاً توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام جلسه مشاوره ای با پزشک ترتیب داده و نسبت به تمامی موارد موجود اطلاعات کاملی بدست آورید.

کاشت موی محسن بنگر

نتیجه کاشت موی محسن بنگر با روش SUT

عمل کاشت موی SUT، مانند تمامی عمل های زیبایی، دوران نقاهتی را با خود به همراه دارد. خصوصا اینکه پزشکان همواره تاکید دارند که باید اهمیت ویژه ای برای مراقبت های پس از عمل قائل شوید. زیرا در غیراینصورت نمیتوانید شاهد نتیجه ای دلخواه باشید. منظور از دوران نقاهت، ماندن در خانه و یا متوقف کردن فعالیت های روزانه تان نیست.

این مراقبت ها تنها به مدت دو هفته بوده و پس از آن همه چیز به روال عادی خود برمیگردد. آن دسته از افرادی که از عمل کاشت موی SUT برای رسیدن به موهایی زیبا و خوش حالت استفاده کرده اند، همواره اذعان دارند که پس از رعایت تمامی نکات موجود چیزی حدود دو ماه صبر کرده اند تا نتیجه دلخواه خود را مشاهده نمایند. از همین رو میتوان اطمینان داشت کاشت موی SUT، روشی نتیجه بخش و البته مقرون به صرفه بوده که کمک می کند افراد از شر طاسی سر خلاص شده و زیبایی و همچنین اعتماد به نفس از دست رفته خود را دوباره بازیابند.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

2+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط