تزریق بوتاکس بینی

تزریق بوتاکس بینی

امروزه اگر سری به کلینیک های زیبایی بزنید به این مسئله پی میبرید که اکثر آنها برای رساندن افراد به ظاهری زیبا و خصوصا یک بینی خوش فرم به سراغ تزریق بوتاکس بینی می روند. در واقع تاثیرات و نتایج بسیار خوب بوتاکس باعث شده تا جایگاه بسیار ویژه ای در میان مردم بدست آورد و همین مسئله آن را به یکی از پرطرفدارترین روش های زیبایی تبدیل کند. با توجه به تعداد زیاد طرفداران این روش در نظر داریم در ادامه این مقاله توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم. مطمئنا بسیاری از افراد به دلیل هزینه گزاف عمل جراحی بینی درصدد یافتن راهی برای رسیدن به رویاهای خود می باشند. با ما همراه باشید.

بوتاکس بینی

تزریق بوتاکس برای بینی

همانطور که گفته شد امروزه بوتاکس جایگاه بسیار ویژه ای در زندگی انسان ها برای خود دست و پا کرده است. و شاید همین مسئله را بتوان دلیلی بر افزایش روز افزون بهره گیری آن در روش های زیبایی دانست. تزریق بوتاکس برای بینی نیز برخلاف عمل جراحی هیچگونه عوارضی از جمله برش و بخیه را برای آنان به همراه ندارد. اما نکته اینجاست که برای تزریق بوتاکس حتما باید به پزشکانی متخصص و باتجربه و البته نوع محصول مرغوب  با کیفیت بروید. زیرا بروز هرگونه عوارض بسیار خطرناک و جبران ناپذیر می باشد.

هزینه بوتاکس بینی چقدر است

یکی از مهمترین مسائلی که افراد برای تزریق بوتاکس برای بینی به آن اهمیت می دهند، هزینه های انجام این عمل است. در واقع اکثر افراد به دلیل هزینه های بسیار بالای عمل جراحی بینی به سراغ بهره گیری از این روش میروند. از همین رو هزینه های انجام آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل باید بدانید عوامل زیادی در تعیین هزینه نهایی دخالت دارد که از جمله آنها میتوان به دستمزد پزشک اشاره کرد. زیرا به دلیل حساسیت بالای این ناحیه، پزشکان در حین تزریق بوتاکس بینی باید نهایت تخصص، مهارت و تجربه خود را به کار گیرند.

بهتر است قبل از تصمیم گیری، ابتدا با پزشک متخصص مشورت کنید و بسته به میزان نیاز خود و انتظاری که از نتیجه تزریق بوتاکس دارید، از هزینه آن آگاهی پیدا کنید. زیرا این امکان وجود دارد که فرم بینی شما نیاز زیادی به ایجاد تغییرات نداشته باشد از همین رو هزینه بسیار کمتری را نسبت به سایر افراد شامل شود. همینجاست که اهمیت مشاوره نمود پیدا می کند.


برای تعیین وقت مشاوره حضوری رایگان در کلینیک زیبایی روژا نام و شماره تماس خود را در فرم زیر وارد کنید تا در کمترین زمان با شما تماس بگیریم:


روش تزریق بوتاکس در بینی

تزریق بوتاکس در بینی را می توان یکی از بهترین دستاوردهای بشر برای رسیدن به یک فرم بینی خوب و دلخواه دانست. در این روش پزشکان با تزریق بوتاکس در بینی و همچنین استفاده از دست برای رساندن مواد بوتاکس به ناحیه مورد نظر تلاش می کنند افراد را به خواسته شان برسانند. نکات بسیار زیادی در این راستا وجود دارد از جمله اینکه افراد باید مراقبت های بعد از عمل را به شدت جدی بگیرند. زیرا این مراقبت ها بخشی از روند درمانی بوده و عدم رعایت آنها میتواند مشکلات زیادی را برای آنها به همراه آورد. نکته دیگر به چگونگی انجام آن بستگی دارد. به همین دلیل است که اغلب توصیه می شود که حتما به پزشکانی متخصص و باتجربه مراجعه نمائید. امکان بروز عفونت در آن ناحیه از بدن بسیار بالاست. در نظر گرفتن تمامی نکات ایمنی یکی از مهمترین این اقدامات به حساب می آید.

رفع چین و چروک بینی

ماندگاری تزریق بوتاکس بینی

در اکثر موارد عنوان می شود که افرادی با بینی های گوشتی به سراغ بهره گیری از بوتاکس میروند. اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید امروزه طیف وسیعی از افراد با فرم های مختلف بینی به کلینیک های زیبایی مراجعه کرده و خواستار رسیدن به یک فرم بینی متناسب با صورت خود هستند. همانطور که میدانید بوتاکس نوعی سم است که در زمینه زیبایی کاربردهای بسیار خوبی از خود نشان داده است. اما نکته اینجاست که ماندگاری بالایی از خود نشان نمی دهد و معمولا تا مدت ۶ ماه افراد میتوانند از ظاهر جدید خود لذت ببرند. هر چند که پس از این تایم همه چیز به حالت اولیه برنمیگردد اما اغلب توصیه می شود برای داشتن ظاهر دلخواه باید برای ترمیم به کلینیک زیبایی مراجعه نمائید.

روش تزریق بوتاکس بینی

 

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط