nasolabial filler injection

تزریق ژل خط خنده

مسلماً افراد زیادی را مشاهده کرده اید که خط خنده آنها باعث ایجاد چروک هایی بر روی صورت شده است. در واقع این مسئله یک اتفاق غیر قابل اجتناب است که افراد با آن روبرو می شوند و هیچ راهی برای جلوگیری آن وجود ندارد، اگر بخواهیم در رابطه با جلوگیری آن بگوییم تنها راهی که شما میتوانید از بروز آن جلوگیری کنید این است که در طول عمر خود خنده نکنید که این یک اتفاق بسیار نادر می باشد. بسیاری از افراد هنگامی که با این مسئله روبرو می شوند بلافاصله به سراغ درمان می روند و میخواهند به هر روشی شده راهی برای درمان قطعی خط خنده پیدا کنند. تزریق ژل خط خنده از جمله بهترین روش هایی است که در طی چندین سال گذشته مورد استفاده قرار گرفته و نتایج خوبی را از خود به جای گذاشته است.

از همین رو در نظر داریم توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

تزریق ژل خط خنده چیست؟

در تزریق فیلر خط خنده پزشکان تلاش می کنند تا از موادی کاملا متناسب و البته سازگار با پوست بدن افراد استفاده نمایند. همچنین بسیاری از افراد بر این عقیده اند که استفاده از این روش باعث می شود تا در کمترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه دست پیدا کنند. هر چند که تحریک لایه های زیرین پوستی و کلاژن سازی نیازمند زمان است اما با اینحال دوران نقاهت کوتاه و البته رعایت مراقبت های بعد از عمل جراحی باعث شده تا افراد به آن چیزی که مد نظر دارند دست پیدا کنند.

تزریق ژل خط خنده

تزریق ژل خط خنده درد دارد؟

بسیاری از ما وقتی صحبت از انجام عمل های زیبایی می شود به دلیل عدم تحمل درد، از انجام آن منصرف می شویم. از همین رو بسیاری از افرادی که به کلینیک های زیبایی برای انجام تزریق ژل خط خنده مراجعه می کنند این سوال را مطرح می نمایند که آیا انجام این عمل با درد همراه است؟ باید بدانید که پزشکان برای تزریق ژل خط خنده بیحسی و یا بیهوشی موضعی استفاده می نمایند. از همین رو با هیچگونه دردی در حین تزریق مواجه نخواهید شد. اما این روش نیز همانند تمامی روش های موجود دردهایی را برای افراد به همراه می آورد.  هر چند این دردها موقتی بوده اما استفاده از برخی داروهای مسکن میتواند تاثیر بسیار زیادی در روند کاهش درد داشته باشد.

قیمت تزریق ژل خط خنده چقدر است

یکی از مهمترین مسائلی که در رابطه با تزریق ژل خط خنده وجود دارد، هزینه انجام آن است. باید بدانید موارد زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل می باشد که از جمله آن میتوان به دستمزد پزشک اشاره کرد که با توجه به تخصص، مهارت، تجربه و البته توانایی های وی دستخوش تغییراتی می شود. همچنین نباید از موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجهیزات، خدمات و کیفیت موادی که مورد استفاده قرار می دهند غافل شوید. به همین دلیل اغلب توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام جلسه مشاوره ای با پزشک مربوطه ترتیب داده و نسبت به تمامی موارد اطلاعات کاملی بدست آورید.

عکس قبل و بعد ژل خط خنده

ماندگاری تزریق ژل خط خنده

وقتی افراد فکر تزریق فیلر خط خنده را در ذهن پرورش می دهند، مطمئنا سوالات زیادی در این راستا ذهن آنها را به خود مشغول می کند. اما به طور عادی یکی از معمول ترین و شایع ترین سوالاتی که از جانب آنها مطرح می شود، ماندگاری این روش از تزریق می باشد. باید بدانید در این روش، پزشکان تلاش می کنند تا از موادی سازگار با بدن استفاده نمایند تا از بروز هرگونه عوارض جلوگیری به عمل آید. اما با اینحال، این ژل ها چیزی حدود شش ماه الی یکسال ماندگاری دارند و پس از آن همه چیز به حالت عادی برمیگردد و افراد میتوانند برای تزریق دوباره، به کلینیک های زیبایی مراجعه نمایند.

منیع: کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط