Natural eyebrow transplantation

کاشت ابروی طبیعی

امروزه توجه به زیبایی یکی از اولویت های مردم در سطح جهان به خصوص از جانب خانم ها قرار دارد و روز به روز نیز بر آنها افزوده می شود. زیرا با وجود معضل ریزش ابرو که بدلایل متعددی مانند تغذیه نامناسب، بیماری های پوستی، استرس ، شیمی درمانی و غیره بوجود می آید، بسیاری از مردم می خواهند که موهای این ناحیه از صورت خود را ترمیم کنند چرا که داشتن ابروهای زیبا علاوه بر زیباتر نشان دادن چهره فرد، می تواند موجب تقویت اعتماد به نفس وی بخصوص در آنها شود. کاشت ابروی طبیعی یکی از بهترین گزینه هایی است که در این راستا پیشنهاد می شود. اما سوال اینجاست که کاشت ابرو به چه روش هایی صورت میگیرد؟ چه مزایا و معایبی را با خود به همراه دارد و… . تمامی این مسائل باعث شده تا در ادامه مقاله به این مسئله بپردازیم.

روش های کاشت ابرو

کاشت ابرو , یکی از روشهای بحث برانگیز زیبایی شناختی است که زمانی که توسط متخصصین انجام می شود می تواند نتیجه ای موثر در بر داشته باشد. همانطور که می دانید روش های کاشت ابروی طبیعی بسیار زیاد است از جمله آنها میتوان به sut، fut، fit اشاره کرد. این روش ها که امروزه جزء بهترین روش های موجود شناخته می شوند همواره باید توسط پزشکی متخصص و باتجربه انتخاب شوند.

کاشت ابروی طبیعی

نکات بسیار زیادی در این راستا وجود دارد که باید نسبت به آنها آگاه شوید از جمله اینکه در این روش ها هیچگونه عوارضی ناشی از عمل جراحی نظیر به جای ماندن جای بخیه و اسکار و خونریزی و درد دیگر وجود نخواهد داشت و کاشت ابرو تنها در یک جلسه ۲-۳ ساعته بدون هیچ گونه عوارض جانبی و منطبق بر خط ابروی مورد نظر بیمار انجام می شود. همچنین انجام عمل کاشت ابرو با موی طبیعی به روش های موجود بر روی ابروهای تتو شده نیز وجود دارد.

مزایا و معایب کاشت ابروی طبیعی

همانطور که در جریان هستید، هر روش زیبایی، همواره با مزایا و معایبی همراه خواهد بود. این مسئله کمک می کند تا افراد با مقایسه به جای خود، تصمیم گیری درستی در این راستا انجام دهند. برخی از این مزایا و معایب عبارتند از:

مزایا:

  • چهره ای جذاب تر، جوان تر و شاداب تر را برای شما به همراه می آورد.
  • ظاهری طبیعی را به دنبال دارد.
  • دوران نقاهت کوتاهی را برای بیمار به همراه دارد.
  • میتوان فرم دلخواهی از حالت و قوس ابرو را برای بیمار ایجاد کرد.

مزایا کاشت ابرو

معایب:

کاشت ابرو که یک کاشت موی بسیار کوچک می باشد معایب آن نیز به نسبت کاشت موی سر کمتر می باشد. در این راستا باید بدانید که این عمل نیز همانند سایر عمل هایی که انجام می شود تزریق ماده بی حسی ممکن است دردآور باشد که آن هم به دلیل نزدیکی به دور چشم و حساس بودن آن ناحیه می باشد. همچنین باید بدانید که پس از انجام عمل کاشت، ناحیه کاشت دچار خارش می شود که این خارش تنها یک یا دو روز طول می کشد و پس از آن از بین میرود. اما باید بدانید در صورتی که این خارش از بین نرفت باید به پزشک مراجعه کرده و او با تجویز یک پماد می تواند از این خارش جلوگیری کند.

کلینیک کاشت ابروی طبیعی

اگر به دنبال بهره گیری از روش کاشت ابرو در بهترین شرایط موجود هستید، باید بدانید که یکی از بهترین گزینه هایی که پیش روی شما قرار دارد، انتخاب کلینیکی مجهز و البته معتبر می باشد. در واقع این مسئله به شما کمک می کند تا بدور از هرگونه آسیب و با خیالی آسوده به ابروانی خوش حالت و خوش فرم دست پیدا کنید. در طی سال های گذشته بسیاری از افراد از طریق سایت های معتبر و حتی مراجعه به کلینیک های مختلف نسبت به تجهیزات و خدمات کلینیک ها اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کرده اند.

کلینیک کاشت ابرو

این راه به آنها کمک می کند تا با مقایسه کلیینیک ها بهترین ها را انتخاب نمایند. دقت داشته باشید هر چقدر که کیفیت خدمات ارائه شده در کلینیک ها بیشتر باشد، هزینه نهایی نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند. از همین رو اغلب توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام در ابتدا نسبت به تمامی مسائل موجود در کلینیک اطلاعات لازم را بدست آورید و سپس اقدامات اولیه را از سر گیرید.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط