natural filler injection

تزریق طبیعی ژل

همانطور که میدانید در دنیایی زندگی می کنیم که تاثیر پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی رخ داده بر روی صنعت پزشکی بسیار زیاد بوده و افراد را در سریعترین زمان ممکن به ظاهری دلخواه میرساند. اما نکته ای که در این راستا وجود دارد این است که تزریق ژل امروزه به روش های مختلف و همچنین مواد مختلفی صورت میگیرد. همین مسئله باعث شده تا افراد در حین انتخاب روش مناسب سردرگم شوند. اما با اینحال تزریق ژل طبیعی یکی از شایع ترین و بهترین گزینه هایی است که پیش روی افراد قرار دارد. همین مسئله باعث شده تا در ادامه این مقاله توضیحاتی در زمینه روش صحیح تزریق ژل خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

روش صحیح تزریق ژل

وقتی صحبت از تزریق ژل طبیعی می شود باید بدانید منظور ژل هایی است که برای ساخت آن متخصصان از ویتامین ها و مواد مغذی و همجنین هیالورونیک اسیدها بهره گرفته اند. این دسته از ژل ها به دلیل وجود هیالورونیک اسید سازگاری بالایی با بدن از خود نشان داده و افراد را در کمترین زمان ممکن به خواسته شان رسانده است. روش های بسیار زیادی برای انجام این تزریق وجود دارد که شامل تزریق زیر پوستی، تزریق لایه های عمیق پوست و… می باشد. اما نکته اینجاست که برای دریافت نتیجه مطلوب انجام این عمل باید توسط پزشکی متخصص و آشنا با آناتومی اجزاء مختلف بدن صورت گیرد. همچنین کلینیک انتخابی باید از تجهیزات لازم برای انجام چنین عملی بهره مند باشد.

تزریق ژل طبیعی

تزریق طبیعی ژل صورت

یکی از مشکلاتی که افزایش سن با خود به همراه دارد، بروز چین و چروک بر روی صورت می باشد. اما نکته اینجاست که امروزه انواع مختلفی از روش های تزریق ژل به دنیا معرفی شده که توانایی از بین بردن این مشکلات را دارد. در واقع افراد میتوانند با استفاده از تزریق ژل صورت، علاوه بر از بین بردن چین و چروک های صورت، میتواند صورتی جوان و زیبا و پوستی عاری از هرگونه آکنه، جوش، جای جوش، گونه هایی زیبا و البته فکی خوش حالت را برای آنها فراهم آورد. تنها نکته ای که در این راستا وجود دارد این است که افراد باید قبل از هرگونه اقدام با پزشکی متخصص و با تجربه در این راستا مشورت کرده و آگاهی های لازم را بدست آورند.

عکس قبل و بعد تزریق ژل

تزریق طبیعی ژل لب

یکی از مواردی که افراد همواره در حین تزریق ژل به آن تاکید دارند این است که تزریق ژل لب آنها به صورت طبیعی صورت گیرد. شاید با خود فکر کنید که این طبیعی بودن به این معناست که خیلی تغییر زیادی در ظاهر انها حاصل نشود. اما در بسیاری از پزشکان طبیعی بودن را در مواد بکار رفته در ژل میدانند. موادی مانند هیالورونیک اسید که به صورت طبیعی در بدن موجود بوده و از همین رو پس از تزریق سازگاری بالایی از خود نشان می دهد. اما پس از مدتی جذب بدن شده و افراد را وادار می سازد برای ترمیم به کلینیک زیبایی مراجعه نمایند.

تزریق ژل خط خنده

منبع: کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط