کاشت مو به روش طبیعی

کاشت موی طبیعی

کاشت مو یکی از بهترین و موثرترین روش هایی است که میتوانید برای درمان ریزش مو و یا رفع طاسی سر از آن استفاده کنید. باید بدانید که با توجه به پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی صورت گرفته امروزه کاشت مو به روش های مختلفی انجام می شود که از جمله شاخص ترین آنها میتوان به روش Fit، Fut، Fue و Sut اشاره کرد. این روش ها که به عنوان کاشت موی طبیعی شناخته می شوند تنها در صورتی امکان پذیر است که افراد از بانک مویی قوی و محکم برخوردار باشند زیرا پزشک مورد نظر برای انجام این عمل نیازمند این است که گراف های مورد نظر خود را از ناحیه بانک مو برداشت کند و در ناحیه ای که دچار ریزش مو شده است کاشت نماید.

کاشت موی طبیعی چیست ؟

همانطور که گفته شد کاشت موی طبیعی این روزها به روش های مختلفی انجام می شود که انتخاب هر کدام از آنها به بررسی ها و آزمایشاتی که پزشک مربوطه انجام می دهد بستگی دارد. اگر در نظر دارید که این مشکل را برطرف کنید باید بدانید پزشک مربوطه از بانک موی افراد برای انتقال به ناحیه ای که دچار ریزش شده است استفاده می کند و معمولا نتیجه مطلوبی را دریافت می نماید البته این عمل نیاز به دقت و ظرافت بسیار بالایی دارد تا هیچگونه آسیبی به گراف ها وارد نشود زیرا خسارات آن جبران ناپذیر است. این عمل بدون هیچگونه درد و خونریزی انجام می شود و چیزی حدود ۳ ساعت زمان می برد.

کاشت موی طبیعی

فواید کاشت موی طبیعی

مسلما تا زمانی که مزایای انجام روشی برای شما روشن نشده باشد به سراغ انجام آن نخواهید رفت. کاشت موی طبیعی با موهایی طبیعی که از ناحیه بانک موی افراد برداشت می شود نیز از این قاعده مستثنی نیست. از همین رو در این قسمت در نظر گرفته ایم تا برخی از مزایای این روش را برای شما معرفی کنیم تا با آگاهی بیشتری به سراغ انجام آن بروید:

  • چهره ای جذاب تر، جوان تر و شاداب تر را برای شما به همراه می آورد.
  • ظاهری طبیعی را به دنبال دارد.
  • دوران نقاهت کوتاهی را برای بیمار به همراه دارد.
  • هزینه معقولی را با خود به همراه دارد.

روش های کاشت موی طبیعی

همانطور که گفته شد روش های زیادی برای کاشت مو وجود دارد که شما برای انجام این عمل نیاز است آشنایی کاملی نسبت به انواع کاشت موی طبیعی داشته باشید.

کاشت مو به روش fut

یکی از انواع کاشت موی طبیعی استفاده از روش fut می باشد در این روش، از یک نوار کوچک استفاده می شود و گرافت هایی را از ناحیه پشت سر با همان قسمت بانک موی افراد برداشت می کنند. باید بدانید که این عمل تحت بی حسی موضعی انجام می شود و یکی از مزیت های آن این است که رویش موها در مسیر محل برداشت انجام می شود به همین دلیل قابل دید نمی باشد.

کاشت مو به روش fit

روش fit که یکی دیگر از انواع کاشت موی طبیعی می باشد به کمک پانج موها را از ناحیه ی بانک مو برداشت می کنند و آن را در ناحیه ی مورد نظر کاشت می کنند. پزشکان برای انجام این عمل شکاف های بسیار ریزی را در ناحیه ی مورد نظر ایجاد می کنند و گرافت ها را با دقت و ظرافت بسیار زیاد در ناحیه مورد نظر می کارند.

کاشت مو به روش sut

این روش یکی از بهترین روش هاییست که تحت بیحسی موضعی انجام می شود و بیماران پس از انجام کاشت مو هیچگونه برش و اسکاری را بر روی سر خود مشاهده نمی کنند. باید بدانید که در کاشت مو به روش sut حدود ۱۴۰۰۰ تار موی واقعی انتقال پیدا می کند. باید بدانید که روش sut به گونه ای انجام می شود که هیچکس نمی تواند تشخیص دهد شما کاشت مو انجام داده اید.

روش های کاشت موی طبیعی

هزینه کاشت مو به روش طبیعی

اینکه مردان و زنان به سراغ کاشت موی طبیعی می روند در واقع امید آنها از رویش خود به خودی موهایشان ناامید شده اند و دست به دامن روش های پزشکی شده اند. اما همواره مسئله ای که ذهن بسیاری از افراد را در رابطه با این روش از درمان به خود مشغول می کند قیمت کاشت موی طبیعی می باشد. در رابطه با این مسئله باید بگوییم که این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد که تقریبا میتوان گفت همه ی آنها نقش بسیار زیادی در رسیدن شما به نتیجه دلخواه ایفا می کنند. افرادی که تمایل به کاشت موی طبیعی دارند در وهله اول کلینیک و پزشکی معتبر و با تجهیزات با پیدا می کنند و یک جلسه مشاوره با او برگزار میکنند تا بتوانند چیزهایی که مد نظر دارند را به پزشک انتقال دهند.

هزینه کاشت مو به روش طبیعی

محاسبه قیمت کاشت طبیعی مو

از دیگر عوامل تاثیرگذار در هزینه کاشت مو به روش طبیعی میتوان به وسعت ناحیه ای که شما موهایتان از دست داده اید، روشی که برای کاشت مو استفاده میکنید و همچنین کلیه خدماتی که کلینیک در اختیار شما می گذارد اشاره کرد. مسلما میدانید که این پزشک است که باعث می شود شما به آن چیزی که مدنظر دارید برسید در صورتی که بتوانید پزشکی متخصص، با تجربه، با مهارت و آشنا به جدیدترین متدهای روز دنیا پیدا کنید مطمئنا میتوانید انتظار داشته باشید که آن چیزی که در ذهنتان وجود دارد بدون هیچ مشکلی پدید می آید. در واقع هر چقدر این مهارت ها و تجربه ها بیشتر باشد مسلما قیمت کاشت موی طبیعی افزایش پیدا خواهد کرد زیرا تلاش و ظرافتی که او در حین انجام کار به کار میگیرد یکی از مواردی است که باعث پدید آمدن نتیجه دلخواه می شود.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط