Neck mesotherapy

مزوتراپی گردن

گردن و دکلته از جمله مناطقی هستند که در معرض دید قرار میگیرند از همین رو زیبایی آنان از اهمیت بالایی برخوردار است. خوشبختانه این روزها روش های بسیار زیادی برای درمان این مشکل به دنیا معرفی شده که مزوتراپی گردن از جمله آنها به حساب می آید. در این روش پزشکان علاوه بر اینکه تلاش میکنند تا چین و چروک های به وجود آمده را از بین ببرند به دنبال آن هستند تا سفتی و جوانی را نیز به آن برگردانند. اگر جزء علاقمندان به استفاده از مزوتراپی گردن هستید توصیه می کنیم در این مقاله با ما همراه باشید. در نظر داریم توضیحاتی در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم.

مزوتراپی گردن چیست؟

مزوتراپی گردن روشی است که در آن پزشکان با در اختیار داشتن محلول ها و کوکتل هایی متفاوت با کارآیی و البته برندهای مختلف افراد را به پوستی صاف، شفاف والبته زیبا میرسانند. در این روش پزشکان نقاطی مناسب و البته ایمن را برای تزریق پوست انتخاب می کنند و با استفاده از سوزن های بسیار ریز و مخصوصی که در اختیار دارند، محلول ها را به لایه های زیرین پوستی می رسانند. این مواد با افزایش گردش خون و البته تحریک کلاژن ها، پوستی صاف؛ عاری از هرگونه چین و چروک و البته جوان را به افراد هدیه می دهد. در این روش افراد با هیچگونه عوارض و واکنش های آلرژیک و حساسیتی روبرو نمی شوند. همین مسئله را میتوان دلیلی محکم بر افزایش روز افزون علاقمندان این روش دانست.

مزوتراپی گردن

نحوه مزوتراپی پشت گردن

برای اینکه بتوانید نتیجه ای مطلوب از مزوتراپی گردن بدست آورید. باید به پزشکانی متخصص و باتجربه مراجعه نمائید. بسیاری از متخصصان و فعالان مزوتراپی بر این عقیده اند که رسیدن به نتیجه مطلوب منوط به تزریق نحوه صحیح محلول مزوتراپی پوست می باشد. در این روش پزشکان باید نقاطی مناسب را برای تزریق انتخاب نمایند تا مواد مورد نظر که شامل پروتئین ها، ویتامین ها و مواد مغذی می باشند به راحتی خود را به لایه های زیرین رسانده و فرآیند درمان را آغاز نمایند. نکته بسیار جالب اینجاست که پس از اولین جلسه درمانی افراد شاهد تغییراتی بر ناحیه مورد نظر بوده و حتی بسیاری از افراد اذعان داشته اند که چین و چروک های پشت گردن آنها به مقدار قابل توجهی کاهش یافته است.

ماندگاری محلول مزو برای گردن

وقتی به سراغ انجام مزوتراپی برای گردن می روید مسائل بسیار زیادی وجود دارد که باید نسبت به آنها آگاهی پیدا کنید. ماندگاری مزوتراپی گردن نیز از جمله این موارد به حساب می آید. در وهله اول باید بدانید که پزشکان چیزی حدود ۱۰ الی ۱۲ جلسه را برای دریافت نتیجه مطلوب پیش بینی کرده اند. که این مسئله با توجه به میزان چروک های پوستی و البته نتیجه ای که افراد دریافت می کنند میتواند متفاوت باشد. اما با اینحال پس از اولین جلسه درمانی چیزی حدود ۶ الی ۱۲ ماه طول می کشد که اثر محلول ها از بین برود. به همین دلیل است که توصیه می شود که قبل از هرگونه اقدامی با پزشک مربوطه جلسه مشاوره ای ترتیب داده و نسبت به تمامی نکات موجود آگاهی لازم را بدست آورید.

روش مزوتراپی گردن

هزینه مزوتراپی گردن

هزینه انجام عمل های زیبایی از جمله مهمترین مسائلی است که ذهن افراد را به خود مشغول می کند. باید بدانید که هزینه مزوتراپی گردن به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله این عوامل میتوان به تخصص و مهارت و البته تجربه پزشک اشاره کرد. همچنین موارد دیگری همچون محلولی که مورد استفاده قرار میگیرد، موقعیت جغرافیایی کلینیک و البته تجهیزاتی که مورد استفاده قرار گرفته میتواند تاثیر موثری بر هزینه نهایی انجام این عمل داشته باشد. مطمئنا هرچقدر کیفیت خدمات ارائه شده در شرایط بهتری صورت گیرد، هزینه نهایی نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند. بهترین اقدامی که افراد میتوانند انجام دهند، مراجعه به سایت های مختلف و یا کلینیک های معتبر برای کسب اطلاعات لازم می باشد.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط