لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت بدون جراحی

وقتی سن افراد به خصوص خانم ها افزایش پیدا میکند بر روی زیبایی خود حساس می شوند و سعی در پیدا کردن راهی دارند تا جوانی و زیبایی خود را بازگردانند. یکی از روش هایی که امروزه بسیار مورد توجه و استقبال قرار گرفته است لیفت صورت بدون جراحی می باشد که در جهت زیبایی چهره ، از بین بردن خطوط و چروک های پوست مخصوصا خطوط ابرو و پیشانی استفاده می شود. در لیفت با نخ اقداماتی نظیر بالا بردن ابرو و پلک ها، صاف کردن و جوانسازی پوست پیشانی انجام می شود. لیفت صورت این روزها به وسیله روش های مختلفی انجام می شود که معمولا در مدت زمان ۱ تا ۲ ساعت به طول می انجامد. در این مقاله در نظر داریم تا به معرفی روش های لیفت صورت بدون جراحی بپردازیم با ما همراه باشید.

روش لیفتینگ صورت بدون جراحی

یکی از روش هایی که این روزها توسط افراد مورد استفاده قرار میگیرد، لیفت صورت بدون جراحی با نخ می باشد.  پزشکان برای اینکه بتوانند از نخ برای لیفت صورت بدون جراحی استفاده کنند باید نخ های مخصوصی را تهیه کنند که به آنها  PDO می گویند. در روش بالا کشیدن صورت و لیفت با نخ بخیه های بسیار ریزی که توسط سوزن های بسیار باریک و ظریف زده می شوند، علاوه بر اینکه صورتی جوانتر به افراد هدیه می دهد، منجر به جمع کردن پوست و تحریک و تشکیل کلاژن در اطراف ابرو، گونه ، غبغب و گردن نیز می شود. با این تکنیک پوست افتاده صورت دوباره به جای قبلی خود بر میگردند و زیبایی و جوانی نیز به سراغ افراد می آید.

لیفتینگ صورت بدون جراحی

هزینه لیفت صورت بدون جراحی

نکات بسیار زیادی در رابطه با لیفت صورت بدون جراحی وجود دارد اما هزینه انجام این عمل از جمله مهمترین آنها به شمار می آید. در انجام عمل های زیبایی افراد تلاش می کنند تا روشی متناسب با بودجه خود را پیدا نمایند و هزینه لیفت بدون جراحی نیز به عوامل زیادی بستگی دارد که از جمله آن میتوان به میزان دستمزد پزشک که با توجه به مهارت، تجربه و تخصص آن میتواند متفاوت باشد، جنس نخی که مورد استفاده قرار می دهند و همچنین موقعیت جغرافیایی کلینیک، کیفیت خدمات و تجهیزات موجود در آن اشاره کرد. به همین دلیل می شود قبل از هرگونه اقدام نسبت به تمامی موضوعات اطلاعات لازمی بدست آورید.

لیفت صورت با نخ لیفت

مزایایی لیفت بدون نیاز به جراحی

  • هزینه بسیار کمتری را با خود به همراه دارد.
  • دوران نقاهت کمتری نسبت به سایر روش های زیبایی را برای افراد فراهم می آورد.
  • در کمترین زمان ممکن افراد را به نتیجه دلخواه میرساند.
  • جوانی، زیبایی و شادابی را به افراد هدیه می دهد.
  • جای هیچگونه زخم و اسکار بر روی پوست آنها باقی نمی ماند.

لیفتینگ پوست صورت با نخ

ماندگاری لیفتینگ بدون جراحی

یکی از معمول ترین سوالاتی که همواره از جانب افراد مطرح می شود این است که انجام عمل لیفتینیگ بدون جراحی تا چه مدت ماندگاری دارد. باید بدانید که عوامل زیادی در این مسئله دخیل می باشد. اینکه شما از چه روشی برای رسیدن به این خواسته استفاده می کنید. روش هایی همچون استفاده از نخ، تزریق ژل یا بوتاکس و حتی لیزر ماندگاری متفاوتی دارند. اما به طور میانگین میتوان میزان ماندگاری عمل لیفت بدون جراحی را چیزی حدود یک سال تخمین زد. اما با اینحال توصیه می شود که قبل از هرگونه اقدام جلسه مشاوره ای با پزشک ترتیب داده و نسبت به تمامی مسائل موجود آگاهی پیدا کنید.

منبع: کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط