nose filler injection

تزریق فیلر بینی

بینی هر شخص شکل خاصی دارد که در تعیین ظاهر و چهره او موثر است. بسیاری از افراد در سطح جامعه هستند که به چهره و ظاهر خود توجه چندانی ندارند و برای آنها فرقی ندارد که شکل و فرم بینی آنها به چه صورت می باشد. اما برعکس آنها افرادی هستند که ظاهرشان برایشان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و مساله فرم و شکل بینی نیز برایشان بسیار حیاتی است. مسلمابا افراد بسیار زیادی مواجه شده اید که به دنبال تغییراتی در فرم بینی خود بوده اند و از تزریق فیلر بینی استفاده کرده و نتایج بسیار خوبی را دریافت کرده اند. این روش در طی چندین سال گذشته به واسطه نتایج خوب خود طرفداران زیادی پیدا کرده است. از همین رو در ادامه این مقاله توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه خواهیم داد. با ما همراه باشید.

تزریق فیلر بینی چیست

در گذشته تنها راهی که برای رسیدن به یک بینی متناسب و خوش فرم وجود داشت، انجام عمل جراحی بود. خوشبختانه امروزه در دنیای پیشرفته ای زندگی میکنیم که راه های زیادی را برای رسیدن به خواسته هایمان پیش روی ما قرار داده است. تزریق فیلر بینی امروزه یکی از روش های پرطرفدار است که پزشکان تلاش می کنند تا با استفاده از ماده ای مخصوص که اغلب سازگاری بالایی با بدن دارد نقاط لازم را پر کرده و افراد را به خواسته شان برسانند. حتی این امکان وجود دارد که قوز بینی را صاف کرده و تغییراتی در ارتفاع نوک بینی به وجود آورند.

اما نکته ای که در هنگام استفاده از این روش باید بدانید این است که این روش اگر چه در موارد بسیاری میتواند کمک کننده باشد، اما به صورت دائمی و ماندگار محسوب نمی شود و با توجه به مواد پرکننده، در هر دوره نه ماه تا یکساله نیاز به تمدید و تزریق مجدد دارند.پ

تزریق فیلر بینی

هزینه تزریق ژل به بینی

وقتی صحبت از انجام عمل های زیبایی می شود، نکات بسیار زیاد وجود دارد که افراد باید نسبت به آنها آگاهی پیدا کنند که هزینه انجام آنها یکی از مهمترین این نکات به حساب می آید. اگر به دنبال بهره گیری از تزریق ژل به بینی هستید باید بدانید موارد زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل می باشد که از جمله آن میتوان به دستمزد پزشک اشاره کرد که با توجه به تخصص، مهارت، تجربه و البته توانایی های وی دستخوش تغییراتی می شود. همچنین نباید از موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجهیزات، خدمات و کیفیت موادی که مورد استفاده قرار می دهند غافل شوید. به همین دلیل اغلب توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام جلسه مشاوره ای با پزشک مربوطه ترتیب داده و نسبت به تمامی موارد اطلاعات کاملی بدست آورید.

عکس قبل و بعد تزریق ژل بینی

ماندگاری تزریق ژل به بینی

اولین سوالی که ذهن بسیاری از بیماران را پس از روی آوردن به استفاده از تزریق ژل به بینی به خود مشغول می کند این است که این روش تا چه مدت ماندگاری دارد؟ در این راستا باید بدانید که به طور معمول این ژل ها چیزی حدود ۶ الی ۱ سال ماندگاری دارند. هر چند که این ماندگاری با توجه به سیستم بدنی هر فرد، محصولی که مورد استفاده قرار داده شده و چگونگی تزریق محلول میتواند متفاوت باشد. از همین رو قبل از انجام هرگونه اقدامی نسبت به تمامی مسائل اطلاعات کاملی بدست آورده و با پزشک مربوطه یک جلسه مشاوره ترتیب دهید. این جلسه به شما کمک می کند تا وضعیت را به طور کامل بسنجید و سپس اقدامات اولیه را آغاز نمائید.

عکس قبل و بعد فیلر بینی

منبع: کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط