مزوتراپی بینی

مزوتراپی بینی

همه ما میدانیم که کشور ایران از نظر جراحی زیبایی، جزء برترین کشورهای جهان به حساب می آید. به گونه ای که بسیاری از هنرمندان برای انجام عمل های خود به ایران سفر می کنند. و عمل جراحی بینی یکی از پرطرفدارترین جراحی ها در طی چندین سال گذشته شناخته شده است. اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید مزوتراپی بینی از جمله روش هایی است که با پیشرفت علم و تکنولوژی به دنیا معرفی شده و توانسته جایگاه بسیار ویژه ای برای خود پیدا کند. در این روش هیچ نیازی به پرداخت هزینه گزاف، تحمل دوران نقاهت طولانی و همچنین مراقبت های بسیار حساس نمی باشد. همین مسائل را میتوان اصلی ترین دلیل محبوبیت این روش در بین عموم مردم دانست. از همین رو در نظر داریم توضیحاتی در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

مزوتراپی بینی چیست؟

به طور کلی ان دسته از افرادی که میخواهند تغییراتی در فرم بینی خود ایجاد کنند ولی از انجام عمل زیبایی بینی واهمه دارند میتوانند به سراغ استفاده از روش مزوتراپی بینی بروند. در این روش با توجه به داروهای ترکیبی و پرکننده ای که از طریق سوزن مزوتراپی به نواحی عمیق تزریق می شود تقارن میان طرفین بینی ایجاد می شود و فرم بینی بهبود پیدا می کند. پزشکان برای انجام این عمل به سراغ بیهوشی کامل بیمار نمیروند و تلاش می کنند تا از روش های بی حسی موضعی عمل را به اتمام برسانند. نکته مثبت اینجاست که دوره نقاهت آن نهایت ۵ روز بوده و پس از آن افراد به راحتی میتوانند به روال عادی زندگی خود برگردند. همچنین عدم نیاز به چسب زدن و همچنین مشاهده نتیجه در کمترین زمان ممکن باعث شده تا در چندین سال گذشته افراد زیادی به سراغ انجام آن بروند.

مزوتراپی بینی چیست؟

مزوتراپی بینی استخوانی

معمولا آن دسته از افرادی که دارای بینی استخوانی، برجسته و افتادگی شدید هستند، گزینه مناسبی برای بهره گیری از روش مزوتراپی بیمه نمی باشند. زیرا مواد مورد استفاده در مزوتراپی می تواند منجر به آسیب هایی در تنفس آنها شود. همچنین اغلب مزوتراپی بینی را روشی برای زیباسازی ظاهری و ایجاد تقارن جزئی در بینی میدانند. اما با اینحال توصیه می شود که برای انجام هر گونه عملی حتما به پزشکی متخصص و باتجربه مراجعه نموده تا از مشورت های لازم بهره مند گردید. انجام هرگونه اقدام خودسرانه میتواند مشکلات بسیار زیادی را با خود به همراه داشته باشد. انتخاب پزشکی متخصص، باتجربه و البته آگاه به شرایط بیمار کمک می کند تا افراد به نتیجه ای که مد نظر دارند دست پیدا کنند.

مزوتراپی بینی گوشتی

از جمله شایع ترین مراجعه کنندگانی که برای مزوتراپی بینی به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند افرادی با بینی های گوشتی می باشند. این دسته از افراد از بینی متناسبی بهره مند هستند اما به دنبال ایجاد تغییراتی مثبت در فرم بینی خود هستند. مزوتراپی بینی گوشتی به آنها این فرصت را میدهد تا در کمترین زمان ممکن و با نقاهتی بسیار کوتاه به نتیجه مورد نظر خود دست پیدا کنند. در این روش پزشک مربوطه با توجه به بررسی های صورت گرفته از فرم بیمار، تزریق را به نواحی مختلف انجام می دهد. پس از آن بلافاصله فرآیند ایجاد تغییر آغاز می شود. معمولا توصیه می شود به مدت ۵ روز از انجام فعالیت های سنگین برای رسیدن به نتیجه مطلوب خودداری نمائید.

مزوتراپی بینی گوشتی

ماندگاری مزوتراپی بینی

اولین سوالی که ذهن بسیاری از بیماران را پس از روی آوردن به استفاده از مزوتراپی بینی به خود مشغول می کند این است که این روش تا چه مدت ماندگاری دارد؟ در این راستا باید بدانید که به طور معمول این ژل ها چیزی حدود ۶ الی ۱ سال ماندگاری دارند. هر چند که این ماندگاری با توجه به سیستم بدنی هر فرد، محصولی که مورد استفاده قرار داده شده و چگونگی تزریق محلول میتواند متفاوت باشد. از همین رو قبل از انجام هرگونه اقدامی نسبت به تمامی مسائل اطلاعات کاملی بدست آورده و با پزشک مربوطه یک جلسه مشاوره ترتیب دهید. این جلسه به شما کمک می کند تا وضعیت را به طور کامل بسنجید و سپس اقدامات اولیه را آغاز نمائید.

منبع: کلینیک زیبایی روژا

5+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط