پروتز مو

پروتز دائم مو

امروزه روش های بسیار زیادی برای رسیدن به موهایی خوش حالت و پرپشت وجود دارد که از جمله آنها میتوان به پروتز دائم مو اشاره کرد. با بیان این جمله، بسیاری از افراد اولین تصوری که در ذهنشان ایجاد می شود، قرار دادن کلاه گیس بر روی سر است. اما باید بدانید که پروتز مو، روشی بینابین کلاه گیس و کاشت مو محسوب می شود که مزایای بسیار زیادی را با خود به همراه دارد و همین مسئله را میتوان اصلی ترین دلیل افزایش روز افزون طرفداران آن دانست. اگر به دنبال بهره گیری از این روش هستید، توصیه می کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید، توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه می دهیم.

پروتز دائم مو چیست

اگر بخواهیم به شرح دقیقی از پروتز دائم مو بپردازیم، در وهله اول باید بدانید از این روش به عنوان یک روش جدید و البته نیمه دائمی یاد می کنند که مزایای زیادی را با خود به همراه دارد. در این روش این امکان برای پزشکان وجود دارد که هم از بانک موی افراد و یا از موهای مصنوعی برای کاشت مو بر روی پوست سر استفاده نمایند. البته باید بدانید که در این روش به هیچ عنوان سوزن با پوست برخورد نمی کند. زیرا موهای مورد نظر بر روی پروتزهای نانویی که بسیار ظریف و از جنس مشبک می باشند کاشت می شود. معمولا توصیه می شود که در این روش از جنس موی طبیعی انسان بهره گرفته شود تا حالتی طبیعی در چهره افراد ایجاد شود.

پروتز دائم مو

روش دائم پروتز موی مردانه

یکی از شایع ترین اتفاقاتی که در طی چندین سال گذشته برای افراد خصوصا مردان رخ داده، ریزش موی سر می باشد. در واقع این مشکل میتواند دلایل بسیار زیادی از جمله وراثت، مشکلات ژنتیکی، آسیب فولیکول های مو و… را با خود به همراه داشته باشد. روش دائمی پروتز موی مردانه کمک می کند تا افراد در کمترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه دست پیدا کنند و بدور از هرگونه عوارض، به موهایی زیبا و خوش حالت دست پیدا نمایند. در واقع در طی چندین سال گذشته این روش توانسته جایگاه ویژه ای در زندگی افراد بدست آورد. اما نکته اینجاست برای رسیدن به نتیجه دلخواه حتما باید به پزشکانی متخصص و باتجربه و البته کلینیکی معتبر و مجهز مراجعه نمائید.

قبل و بعد از پروتز مو

مزایای پروتز مو دائمی

هر روش درمانی-زیبایی، با مزایا و ویژگی های مثبتی همراه است که این مسئله کمک می کند افراد با اطمینان خاطر بیشتری به سراغ بهره گیری از آن بروند. در واقع هر چقدر که مزایای پروتز مو دائمی بیشتر باشد، طرفداران آن نیز به همان نسبت بیشتر خواهد شد.

  • طول عمر آن بیشتر از پروتز موثت بوده و چیزی حدو ۶ ماه الی ۲ سال ماندگاری دارد. البته استفاده از جنس خوب میتواند تا ۳ سال دوام داشته باشد.
  • امکان استفاده طولانی مدت از پروتز دائمی مو، وجود دارد.
  • امکان عبور هوا و رطوبت را به دلیل بافت نانویی و مشبک در ناحیه سر به وجود می آورد.
  • تارهای پروتز موی بکار رفته اغلب طبیعی می باشند.

پروتز های دائمی مو

هزینه پروتز دائم مو

از مهمترین دلایلی که باعث می شود افراد در رابطه با انجام عمل پروتز دائمی مو، مقداری تعلل داشته باشند، هزینه آن است. باید بدانید امروزه هر چند عوامل مختلفی در تعیین هزینه نهایی دخیل می باشد اما با این وجود نمیتوان از دستمزد پزشک غافل شد. در واقع هر چقدر مهارت، تخصص، تجربه و توانایی پزشک مربوطه در انجام این عمل بالاتر باشد نه تنها عمل شما با ظرافت بیشتری صورت خواهد گرفت. بلکه هزینه نهایی نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند. اما نکته دیگر این است که عوامل دیگری همچون تعداد موی بکار رفته، کلینیک انتخابی، تجهیزات و امکانات موجود در هزینه نهایی موثر خواهد بود.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط