کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل در تهران

کاشت ریش و سبیل یک روش درمانی است که معمولاً برای مردانی که از مقطعی از خالی بودن موی صورت خود شامل ریش و سبیل رنج می برند، مورد استفاده قرار می گیرد. ریزش موهای صورت می تواند ریشه ارثی داشته باشد یا در نتیجه جراحت های حاصل از انجام عمل جراحی، سوختگی یا سایر انواع تصادف ها ایجاد شده باشد. از آنجاییکه برای بعضی مردان، داشتن ریش پر پشت یا سبیل یک علامت از مرد بودن و قدرت محسوب می شود، به همین خاطر وضعیت ریش و سبیل برای اعتماد به نفس آنها از اهمیت خاصی برخوردار است. در ادامه به نکاتی که برای انجام کاشت ریش و سبیل در تهران باید بدانید می پردازیم.

بهترین روش کاشت موی ریش و سبیل

اصولا می توانیم بگوییم که در قسمت هایی از سر، ابرو، ریش و سبیل که خالی از مو می باشند می توان از تکنیک های پیوند مو استفاده کرد. در حال حاضر روش های زیادی برای کاشت ریش وجود دارد. اما کاشت ریش  به روش SUT را می توان در تمام مناطق از قبیل (چانه، پشت لب، خط ریش و …) انجام داد. روش SUT بهتر از روش های دیگر است و بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد زیرا در کسری از چند دقیقه می توانید این روش را انجام دهید و کمترین عوارض را دارد. در این روش دیگر نیازی به چند ساعت جراحی نیست. البته روش SUT بسیار حساس و پیچیده است که باید زیر نظر متخصص مجرب و با تجربه و همچنین در مراکز درمانی یا کلینیک های معتبر و قابل اعتماد انجام شود تا نتیجه خوبی حاصل شود.

بهترین روش کاشت موی ریش و سبیل

نکات مهم درباره کاشت ریش و سبیل در تهران

در ابتدا بايد علت كاهش يا از بين رفتن ريش و سبيل بررسي شود چراكه در برخي موارد بدون درمان علت این مشکلات، كاشت ريش و سبيل هم نمي تواند روش دائمي درمان باشد و امكان ريزش موهاي كاشته شده وجود دارد. بهترين كانديد كاشت ریش و سبيل كسانی هستند كه بانك موي كافي در ناحيه پشت سر و اطراف گوشها داشته باشند چون براي كاشت مو در نواحي ريش و سبيل هم از موهاي بانك مو استفاده مي شود. همچنین گزینه مناسب دیگر کسانی هستند که پوست سالم در منطقه مورد نظر براي كاشت مو دارند. البته كاشت ريش و سبيل در مناطقی که دچار سوختگي يا جراحي شده هم امكان پذير است ولي مسلما در اين نواحي امكان كاشت مو با پرپشتي بالا با يك جلسه كاشت مو امکان ندارد. چنين افرادي بايد بدانند براي رسيدن به پرپشتي زياد ممكن است نياز چند جلسه پيوند داشته باشند.

نکات مهم درباره ریش و سبیل

هزینه کاشت ریش و سبیل در تهران

فاکتورهای زیادی در تخمین هزینه جراحی کاشت موی صورت دخیل است که تقریباً همان عوامل مؤثر در هزینه کاشت موی سر می باشد. اگر چه هزینه انجام عمل های زیبایی در کلینیک های مختلف ، بسیار متفاوت است و به دلیل نبود قانون ناظر در تعیین هزینه عمل زیبایی کاشت مو ، با اعداد و ارقام مختلفی رو برو هستیم، اما به طورکلی هزینه کاشت موی ریش و سبیل  آقایان، با توجه به تعداد گرافت مورد نیاز ، وسعت ناحیه ی ریزش کرده ، روش انتخابی جهت کاشت و دستمزد  پزشک متخصص تعیین می شود. این قیمت ها با توجه به اینکه بنا به هر شرایطی از طرف کلینیک ها قابل تغییر هستند پس لازم است برای انجام کاشت ریش و سبیل در تهران مناسب و مطلوب هیچ توجهی به تبلیغات در سایت های غیر معتبر نکنید و تنها به فکر کیفیت مطلوب کار آنها باشید.

هزینه کاشت ریش و سبیل

منبع : کلینیک زیبایی روژا

1+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط