کاشت ابروی بازیگران

کاشت ابروی بازیگران

امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی و به خصوص در زمینه زیبایی رخ داده است روش های درمانی زیادی را برای افرادی که به ریزش ابرو دچار شده اند کشف کرده اند. یکی از این روش های درمانی کاشت ابرو می باشد. در واقع ابرو به عنوان اصلی ترین عضو صورت و تکمیل کننده زیبایی افراد باعث شده تا بلافاصله زمانی که به این مشکل دچار می شوند به سراغ درمان آن بروند. حتی افرادی که مشکلی در ناحیه ابروی خود رنج نمی برند برای به دست آوردن زیبایی به سراغ کاشت ابرو می روند. بازیگران نه تنها برای زیباتر شدن به دنبال کاشت ابروی می روند، بلکه به دلیل گریم های متعدد با گذشت زمان دچار ریزش ابرو می شوند. برای کسانی که در مورد کاشت ابروی بازیگران کنجکاو هستند، در این مطلب توضیحاتی ارائه می دهیم.

کاشت ابروی بازیگران ایرانی

در میان بازیگران زن ایرانی کسی که اخیرا با کاشت ابرو تغییر چهره زیادی داده است، شقایق دهقان است. خانم دهقان پیش از این نیز چهره زیبا و دلنشینی داشتند، اما با کاشت ابرو و به زیباییشان اضافه شده است.

کاشت ابروی شقایق دهقان

بازیگر دیگری که احتمالا کاشت ابرو انجام داده است، شراره رخام است. چهره خانم رخام در این سال های اخیر تغییرات زیادی کرده و مسئله ای که به کرات در سایت های خبری و شبکه های اجتماعی مطرح شده است، تخلیه ژل لبشان است. اما از تخلیه ژل لب که بگذریم، فرم ابروهای ایشان هم تغییرات زیادی کرده است و با بررسی عکس های مختلف می توان احتمال داد که کاشت ابرو انجام داده اند.

کاشت ابروی شراره رخام

اگر عبارت “کاشت ابروی پرستو صالحی” را در گوگل سرچ کنید، می بینید که سایت های زیادی خبر از کاشت ابروی پرستو صالحی منتشر کرده اند با این مضمون که خود خانم صالحی در صفحه اینستاگرامشان به مخاطبان خود گفته اند که کاشت ابرو انجام داده اند. حتی یکی از سایت ها مصاحبه با پرستو صالحی منتشر کرده بود که ایشان در آن مصاحبه گفته بودند به خاطر گریم ابروهایشان ریخته بود و حالا با کاشت ابرو به حالت قبل بازگشته است. البته که همیشه بازار شایعه در این زمینه ها داغ است و به همین دلیل همه اخبار را نمی توان تایید کرد. با بررسی عکس های مختلف مانند عکس زیر، به نظر می رسد که خانم صالحی از هاشور ابرو استفاده کرده اند. ضمن اینکه هیچ پستی در صفحه اینستاگرام ایشان در مورد کاشت ابرو وجود ندارد.

کاشت ابروی پرستو صالحی

کاشت ابروی بازیگران خارجی

در میان بازیگران خارجی کسی که خبر کاشت ابرویش در بسیاری از سایت ها منتشر شد، مگان گود است. این بازیگر که بیشتر در سریال های تلویزیونی بازی می کند، گفته است که قبلا تتو و میکروبلیدینگ را در ۳۰ سالگی امتحان کرده است و حالا فکر می کند ابروهایش به موهای واقعی نیاز دارد.

کاشت ابروی بازیگران

فرانسیس فلورنس مدل امریکایی که البته به عنوان بازیگر شناخته نمی شود، چهره خاصی شبیه ایرانی ها دارد و البته ابروهایش یکی از نقاط قوت صورت اوست. ابروهای این مدل ۲۳ ساله کاملا طبیعی به نظر می رسد اما واقعیت این است که فرم ابروهایش با کاشت ابرو اصلاح شده اند.

کاشت ابروی بازیگران خارجی

کاشت ابروی حرفه ای

اگر به دنبال کاشت ابروی حرفه ای هستید، احتمالا دوست دارید بدانید که افراد مشهور در کدام کلینیک کاشت ابرو انجام داده اند و شما هم به همان جا مراجعه کنید. البته این معیار دقیق و مطمئنی برای انجام کاشت ابرو عالی و بدون نقص نیست. شما باید در انتخاب کلینیک نهایت دقت را بکار گیرید. مراجعه به سایت ها و البته مطرح کردن سوالاتی از افرادی که سابقه کاشت ابرو دارند، میتوانند کمک کننده باشد. نکته مهم دیگر اینجاست که با مراجعه حضوری به کلینیک ها و مشاوره با پزشک هم به طور کامل انتطار خود را از نتیجه شرح دهید و هم نمونه کارهای قبلی پزشک را با دقت ببینید. همچنین می توانید نظر افرادی که آن جا حضور دارند و قبلا در آن کلینیک کاشت ابرو انجام داده اند هم بپرسید.
کاشت ابرو در کلینیک های معروف

منبع : مطب پوست و مو روژا

1+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط