کاشت ابرو به روش fue

کاشت ابرو به روش fue

هنگامی که دچار ریزش ابرو و یا درگیر سایر مشکلات مربوط به ابرو شوید اولین راه درمانی که پزشکان بعد از بررسی پیش روی شما قرار می دهند کاشت ابرو می باشد. در این راستا باید بدانید که روش های بسیار زیادی به دنیا معرفی شده است که کاشت ابرو به روش FUE یکی از بهترین گزینه های موجود می باشد. از همین رو توصیه می شود اگر علاقمند به بهره گیری از این روش هستید باید به پزشکی متخصص و با تجربه مراجعه نمایید تا او با بررسی های کامل و جامع در این زمینه روشی متناسب را برای رسیدن به نتیجه دلخواه انتخاب نماید. از همین رو انتخاب پزشکی حاذق و باتجربه اهمیت بالایی دارد. با توجه به اهمیت بالای این مسئله در نظر داریم توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

کاشت ابرو به روش fue

دقت داشته باشید هنگامی که کاشت ابرو به روش FUE را انتخاب می کنید باید نسبت به تمامی اتفاقاتی که در آن رخ می دهد آگاهی داشته باشید از همین رو باید بدانید که برای کاشت ابرو باید از بانک مویی قوی و ضخیم برخوردار باشید که در اکثر مواقع پزشکان ناحیه پشت گوش را به عنوان بانک مو انتخاب می کنند زیرا موهای آن ناحیه شباهت بسیار زیادی به ابرو دارد. سپس گراف های موجود را برداشت کرده و در قسمتی که دچار ریزش شده کاشت می کند. به طور معمول این عمل در طی یک جلسه انجام می شود و هیچگونه مشکلی را برای افراد به دنبال نمی آورد. هر چند که این مسئله ارتباط مستقیمی با تخصص و مهارت پزشک انتخابی شما نیز دارد. زیرا هر چقدر در برداشت و کاشت گراف ها نهایت دقت بکار گرفته شود، رسیدن به نتیجه دلخواه نیز آگاهانه تر خواهد بود.

کاشت ابروی fue

مزایای روش fue

وقتی صحبت از کاشت ابرو به روش fue می شود، یکی از اولین سوالاتی که مطرح می شود این است که آیا انجام این روش مزایا و ویژگی های مثبتی را با خود به همراه دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در غیر اینصورت به هیچ عنوان پزشکان و حتی بیماران به سراغ بهره گیری از آن نمیرفتند. از جمله این مزایا عبارتند از:

  • هیچگونه درد و خونریزی با خود به همراه ندارد.
  • بسیار مقرون به صرفه می باشد.
  • افراد با موهایی طبیعی و خوش حالت و البته پرپشت روبرو خواهند شد.
  • هیچگونه جراحی و بیهوشی را به دنبال ندارد.
  • در طی یک جلسه انجام می شود.
  • آسیبی به بانک مو وارد نمی شود.

مزایای روش fue

معایب روش fue

همانطور که میدانید هر روش درمانی علاوه بر مزایا؛ با معایبی همراه است که همین مسئله ممکن است افراد را با تردیدهایی روبرو نماید. در این راستا باید بدانید که کاشت ابرو به روش fue نیز از این قاعدع مستثنی نمی باشد. از همین رو برخی از معایب آن را خدمت شما شرح می دهیم:

  • امکان بروز عفونت و واکنش های آلرژیک و حساسیتی وجود دارد.
  • امکان ظهور زخم در ناحیه کاشت ابرو
  • به مدت چند روز ناحیه ای که کاشت ابرو در آن صورت گرفته، سفت، دردناک و متورم می باشد.

هزینه کاشت ابرو به روش fue

از نکات بسیار مهم در رابطه با کاشت ابرو به روش fue این است که افراد پس از انجام ان هیچ نیازی به بستری شدن در بیمارستان و یا کلینیک ندارند و میتوانند پس از اتمام آن به منزل بازگردند. هر چند که رعایت برخی نکات پس از عمل از اهمیت بالایی برخوردار است. اما با اینحال، یکی از اصلی ترین معیارهای جدی متقاضیان کاشت ابرو در انتخاب روش کاشت ابرو هزینه یا قیمت آن است. اما باید بدانید که وقتی شما روش درمانی کاشت ابرو را برای برطرف کردن مشکل ریزش ابرو و یا کم پشتی آن در نظر میگیرید باید نسبت به هزینه آن اطلاعات کاملی در اختیار داشته باشید. در واقع عوامل زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل است که میتوان به عوامل تاثیرگذاری همچون تجربه و سابقه کاری پزشک متخصص مورد نظر، اعتبار مرکز کاشت ابرو و مساحت طاسی یا تعداد گرافت مورد استفاده اشاره کرد.

هزینه کاشت ابرو به روش fue

منبع : کلینیک زیبایی روژا

1+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط