کاشت ابرو به روش fut

کاشت ابرو به روش fut

کاشت ابرو به روش fut یکی از بهترین روش هایی است که افراد میتوانند از آن برای بازگرداندن زیبایی به چهره استفاده نمایند. این روش خصوصا در میان خانم ها، طرفداران زیادی پیدا کرده است. اما همواره نکات بسیار زیادی در رابطه با کاشت ابرو وجود دارد که افراد باید نسبت به آن اطلاعات کاملی بدست آورند. از همین رو در نظر داریم در ادامه این مقاله توضیحاتی در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

کاشت ابرو به روش fut

در وهله اول باید بدانید که کاشت ابرو به روش fut جزء روش هایی است که این روزها به منظور در اختیار داشتن ابرویی دائمی مورد استفاده قرار میگیرد. این روش که اغلب به منظور بهبود حالت ابرو انجام می شود، هیچگونه مشکل و عوارضی را با خود به همراه ندارد. در این روش پزشکان در ابتدا به بررسی بانک موی افراد میپردازند. معمولا کسانی میتوانند به سراغ بهره گیری از این روش بروند که از بانک مویی قوی و محکم بهره مند باشند. سپس پزشکان گراف های مورد نیاز خود را از ناحیه بانک مو برداشت کرده و در ناحیه ای که دچار ریزش شده است، کاشت می کنند. نکته بسیار مهم اینجاست، که انجام این عمل به دقت و ظرافت بسیار بالایی نیاز دارد، تا علاوه بر پرتی کمتر گراف ها، جای هیچگونه اسکاری در ناحیه مربوطه باقی نمایند.

کاشت ابرو fut

مزایای روش fut

اگر جزء متقاضیان بهره گیری از کاشت ابرو به روش fut هستید، در ابتدای هر کاری باید بدانید که ایا بهره گیری از این روش، مزایایی را با خود به همراه دارد؟ آیا میتواند ابروانی خوش حالت و طبیعی را به شما هدیه دهد؟ مطمئنا این مسئله در تصمیم گیری نهایی شما تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت. برخی از این مزایا عبارتند از:

  • جای هیچگونه اسکار در ناحیه بانک مو و ابرو باقی نمی ماند.
  • امکان کاشت تعداد زیادی از واحدهای فولیکولی مو، تنها در یک جلسه وجود دارد.
  • این روش بسیار مقرون به صرفه می باشد.
  • هیچ نیازی به کاشت ابرو به روش fut در جلسات منظم نیست. زیرا اغلب در یک جلسه کار به اتمام میرسد.

نتیجه کاشت ابروی fut

معایب روش fut

اگر در نظر دارید که به شما بگوییم که کاشت ابرو به روش fut با هیچگونه معایب و عوارضی به همراه نیست، سخت در اشتباهید. زیرا هر روش درمانی علاوه بر مزایا، معایبی را با خود به همراه دارد. این مسئله در رابطه با کاشت ابرو نیز صدق می کند. از همین رو باید با این معایب آشنا شوید:

  • تورم و خارش در ناحیه کاشت ابرو
  • بخیه هایی کاملا مشخص در ناحیه ابرو
  • امکان بروز حساسیت و آلرژی وجود دارد.
  • احساس درد پس از اتمام عملیات
  • ایجاد پوسته های زیاد در قسمت ابرو

هزینه کاشت ابرو به روش fut

وقتی تصمیم به بهره گیری از کاشت ابرو به روش fut، برای خلاصی از شر ریزش ابرو می روید، مطمئنا یکی از مواردی که برای آن اهمیت زیادی قائل هستید، هزینه انجام آن است. باید بدانید امروزه عوامل زیادی در تعیین هزینه نهایی تاثیرگذار می باشد. از همین رو شما باید قبل از هرگونه اقدام، نسبت به تمامی موارد اطلاعات کاملی بدست آورده و متناسب با بودجه خود به سمت برطرف ساختن مشکل پیش بروید. از جمله عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه ها عبارتند از دستمزد پزشک مربوطه که با توجه به مهارت، تخصص، تجربه و البته مهارت افزایش و یا کاهش پیدا می کند. همچنین موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجهیزات و خدمات بکار رفته در تعیین هزینه نهایی تاثیرگذار خواهد بود.

هزینه کاشت ابرو به روش fut

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط