کاشت ریش طبیعی

کاشت ریش طبیعی

کم مویی در قسمت صورت برای آقایان چندان جذاب و خوشایند نیست زیرا ریش و سبیل نماد مردانگی بوده و تا حدود بسیار زیادی جذابیت آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد و غالباً آقایان به دنبال روشی برای جذابتر نشان دادن ریش و به طبع آن چهره خود هستند. ریش نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت و حس اعتماد‌ به ‌نفس یک مرد دارد، بنابراین از دست رفتن ریش ها به هر دلیلی می‌تواند فرد را دچار استرس شدیدی کند و او را برای مداوا به سمت‌ انواع درمان‌های دارویی یا حتی روش کاشت ریش طبیعی بکشاند.

کاشت ریش و ابرو طبیعی

هر کسی که آرزوی داشتن موهای ضخیم‌ و پرپشت صورت را دارد می‌تواند متقاضی خوبی برای کاشت ریش باشد. مردانی که دچار ریزش ناخوشایند ریش خود هستند و ظاهر بهتری برای موهای خود می‌خواهند، می‌توانند از این روش استفاده کنند. موهای پیوند شده را می‌توان به طور مستقیم به اسکارها منتقل کرد تا هر علامتی که روی صورت هست را به طور دائم مخفی کند. قوانین کاشت ابرو نیز همانند کاشت مو می باشد با این تفاوت که در کاشت ابرو به دلیل اینکه شرایط حساس تر است نیاز به دقت و ظرافت های بالایی می باشد . به طور کلی اگر بخواهیم کاشت ابرو را تعریف کنیم باید بگوییم که کاشت ابرو یا همان پیوند ابرو به فرآیندی گفته می شود که طی آن ابتدا موها را از کناره های گوش یا همان بغل گوش برداشته و در امتداد ابروهای فرد می کارند.

کاشت ریش و ابرو

روش های کاشت ریش

بهترین روش برای کاشت ریش تکنیک های SUT و FUE می باشد. کاشت ریش با تکنیک های SUT و FUE بدون جراحی بوده و درد و خونریزی ندارد. همچنین پس از انجام کاشت ریش و سبیل با تکنیک فوق دیگر شاهد عوارض جانبی نبوده و دوران نقاهتی را تجربه نخواهید کرد. ریش و سبیل یکی از رکن های زیبایی آقایان می باشد به نوعی که ۹۹% آقایان علاقه دارند که ریش و سبیل پر پشتی داشته باشند زیرا باعث بالا رفتن اعتماد به نفس شان می شود.

کاشت ریش کاملا شباهت به کاشت موی سر دارد، اما کاشت ریش از میزان حساسیت و دقت بالاتری برخوردار است. برای کاشت ریش باید به جهت رشد موها یا به اصطلاح زاویه خواب موها دقت شود. موهای ریش و ابروی کاشته شده پس از چند روز ریزش پیدا می کنند و حدود ۳ ماه بعد موهای جدید جوانه زده و تا ۹ ماه ماندگارند.

روش های کاشت ریش

مزایا و معایب کاشت ریش طبیعی

هر چقدر داشتن موی سالم برای زنان اهمیت دارد، داشتن مو و ریش سالم برای مردان نیز همان اهمیت را دارد. از اینرو بعضی از کلینیک های کاشت مو اقدام به کاشت ریش و سبیل و خط ریش هم می کنند. به طور کلی زیبایی و یکدست شدن ریش و سبیل افراد از جمله مهمترین مزایای کاشت ریش است. از جمله معایب کاشت ریش می توان این نکته را بیان کرد که با توجه به اینکه در هیچ کجای بدن مویی وجود ندارد که کاملا شبیه موی ریش و سبیل باشد بنابراین موهای کاشته‌شده با موهای فعلی ریش و سبیل تا حدی مطابقت ندارند و معمولا از لحاظ مشخصات ظاهری تا حدی با موهای قبلی ریش و سبیل تفاوت خواهند داشت. البته باید در انتخاب محل دهنده مو برای کاشت ریش و سبیل دقت کرد تا این مشکل تا حد امکان کمتر شود.

مزایا و معایب کاشت ریش طبیعی

کلینیک کاشت ریش به روش طبیعی

کاشت ریش به روش sut هیچ گونه عوارض و یا مشکلی ایجاد نمی کند و در صورتی که فرد بطور مرتب در بازه های زمانی که از وی خواسته شده به پزشک مراجعه کند و دستورات لازم را به دقت اجرا کند، هیچ مشکلی پیش نمی آید و پس از مدت کوتاهی ریش و سبیل وی بصورت کاملا طبیعی بنظر می رسد. در بسیاری از کلینیک های موجود در ایران کاشت ریش و سبیل توسط تیم های مجربی با تکنیک های SUT و FUE انجام می شود که روش های مناسبی هم برای کاشت ریش محسوب می شوند و از محبوبیت بالایی نیز در دنیا برخوردار هستند. ولی ما پیشنهاد می کنیم بیگدار به آب نزنید و قبل از انتخاب یک کلینیک یا مرکز درمانی خاص ابتدا تحقیق و مشورت های لازم را انجام دهید و سپس نسبت به کاشت ریش اقدام کنید تا نتیجه ای قابل قبول حاصل شود.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

3+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط