Price of Botox injection

قیمت تزریق بوتاکس چقدر است

امروزه بوتاکس یکی از موثرترین روش هایی است که افراد از آن برای رسیدن به ظاهری زیبا استفاده می کنند. در این روش پزشکان تلاش می کنند تا با تزریق درست در نواحی مناسب، پوستی جوان، شاداب و زیبا را به افراد هدیه کنند. اما نکته ای که بیشتر از هر چیز دیگری اهمیت دارد، هزینه های انجام این عمل می باشد. باید به این مسئله دقت کنید که افراد همواره با توجه به بودجه خود به سمت روش های زیبایی خصوصا بوتاکس می روند. از همین رو آگاهی از قیمت تزریق بوتاکس از جمله مهمترین این عوامل به شمار می آید. از همین رو در نظر داریم در ادامه این مقاله توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

قیمت بوتاکس چقدر است

قیمت بوتاکس چقدر است؟

یکی از شایع ترین سوالاتی که افراد طرفدار تزریق بوتاکس و یا پزشکان و کلینیک ها مطرح می نمایند این است که قیمت بوتاکس چقدر است؟ باید بدانید عوامل بسیار زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل است که آگاهی از آنان خالی از لطف نیست. اما با اینحال توصیه می شود که برای تهیه بوتاکس همواره به برند و اصالت کلا توجه فرمایید. زیرا استفاده از بوتاکس بدون مجوز و کیفیت پایین می تواند خطرات جدی به همراه داشته باشد. به طور کلی قیمت ویال بوتاکس بسته به اینکه چه برندی باشد و قیمت دلار چقدر باشد، تعیین می شود. قیمت تزریق بوتاکس با قیمت دلار ۱۱۰۰۰ تومان از حدود ۴۵۰۰۰۰ تومان که بوتاکس ایرانی مصپورت است تا حدود ۱۲۰۰۰۰۰ تومان که بوتاکس انگلیسی دیسپورت می باشد، تغییر می کند.

لیست قیمت تزریق بوتاکس

عوامل بسیار زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل است که از جمله آنان میتوان به دستمزد پزشک اشاره کرد. در واقع هر چقدر که تخصص، مهارت، تجربه و توانایی پزشک در تزریق بوتاکس در ناحیه ای مناسب و فراهم آوردن ظاهری متناسب برای افراد بیشتر باشد؛ مسلما هزینه نهایی نیز به همان نسبت دستخوش تغییراتی خواهد شد. از جمله دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت بوتاکس میتوان به برند مورد استفاده جهت تزریق، موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجهیزات، خدمات و کیفیت محصولاتی که در کلینیک ارائه میشود اشاره کرد. مسلما هر چقدر کیفیت خدماتی که از جانب کلینیک در اختیار بیماران قرار می گیرد بیشتر باشد، هزینه نهایی نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند. معمولا توصیه می شود هر گونه اقدام جلسه مشاوره ای ترتیب داده و تمامی سوالاتی که در زمینه قیمت بوتاکس ذهن شما را به خود مشغول کرده مطرح نمائید.

برای اطلاع از هزینه دقیق هر یک از خدمات پوست و مو روژا ابتدا باید به صورت حضوری و رایگان توسط پزشک متخصص معاینه شده و مشاوره دریافت کنید. با این حال در جدول زیر هزینه حدودی تزریق بوتاکس برای ناحیه های مختلف صورت و بدن قید شده است. بدیهی است که قیمت نهایی برای شما پس از مشاوره و با توجه به نیاز شما ممکن است پایین تر یا بالاتر اعلام شود.

هزینه انواع روش های تزریق بوتاکس

همانطور که گفته شد امروزه، برای درمان بسیاری مشکلات و ناراحتی ها و همچنین برای رسیدن به پوستی زیبا، افراد به سراغ بهره گیری از بوتاکس میروند. اما نکته اینجاست که عوامل تاثیرگذار بسیار زیادی وجود دارد که هزینه تزریق بوتاکس را کم و یا زیاد می کند. از جمله این عوامل، روش های تزریق بوتاکس می باشد. هر چند که تمامی روش ها با استفاده از سرنگ و مواد بوتاکس صورت می گیرد اما اینکه کدام ناحیه از بدن در راستای رسیدن به اهداف مورد تزریق این ماده قرار میگیرد میتواند قیمت نهایی تزریق بوتاکس را افزایش دهد. از همین رو قبل از هرگونه اقدام با پزشک مربوطه صحبت کرده و نسبت به تمامی موارد موجود اطلاعات دقیقی بدست آورید.

به شدت توصیه می شود که در انتخاب پزشک نهایت دقت را داشته باشید و کیفیت را فدای قیمت نکنید. زیرا امروزه برخی از کلینیک ها با استفاده از بوتاکس های بی کیفیت و البته با هزینه کمتر، مشتریان زیادی را به سمت خود جذب می نمایند اما نکته اینجاست پس از مدتی با عوارض و ناراحتی هایی مواجه می شوند از همین رو به این مسئله توجه داشته باشید.

قیمت تزریق بوتاکس

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط