prp eyes

پی آر پی چشم چیست

اپی آر پی چشم از جمله اجزای بسیار حساس صورت است که حتی پوست ناحیه اطراف آن بسیار نازک و حساس بوده ، به گونه ای که جهت درمان چین و چروک آن  باید از روش های اصولی و دقت بالا استفاده کرد. از روش پی آر پی جهت جوانسازی و برطرف کردن چین و چروک و تیرگی های پوست اطراف چشم استفاده می گردد . prp پلاکت غنی شده ای است که حاوی فاکتورهای قوی رشد می باشد و جهت تزریق به پوست اطراف چشم استفاده می گردد . تزریق PRP، به صورت داخل پوستی و به مقدار ۱/ ۲۰ میلی لیتر در هر تزریق با سوزن های مخصوص انجام می شود.

جهت رفع عوارض پوستی چشم ، به حدود یک سی سی prp نیاز می باشد . درمان مشکلات پوست اطراف چشم  به ۲ الی ۳ جلسه درمان  آن هم  به فاصله ی ۴ تا ۶ هفته نیاز خواهد داشت.

پی آر پی دور چشم

پی آر پی روشی طبیعی است که با استفاده از اجزای خون خود بیمار برای تحریک و نوسازی بافت های آسیب دیده در مناطق صورت، گردن، سر و سینه، دست ها و بدن مورد استفاده قرار می گیر. پی آر پی ( PRP ) یک فراورده خونی به معنای پلاسمای غنی از پلاکت است که طی یک فرایند جداسازی از خون تازه و لخته نشده تهیه می گردد. این روزها بسیاری از افراد به دلایل مختلفی دچار گودی چشم هستند و از این حالت به وجود آمده نگران و ناراضی می باشند. طبق تحقیقات صورت گرفته prp یکی از روش های غنی شده است که به عنوان یک درمان طبیعی برای تقویت پوست دور چشم و ترمیم و شادابی آن و هم چنین رفع گودی چشم شناخته شده است.

prp رفع سیاهی دور چشم

با استفاده از جدیدترین شیوه های اثبات شده زیبایی درمانی همچون تزریق پلاسمای غنی از پلاکت یا همان (PRP)، مزوتراپی و میکرودرم ابریشن و همچنین تزریق ژل و بوتاکس می توان روند آسیب دیدگی پوست دور چشمان و بویژه چروک و سیاهی زیر چشم را  کندتر کرده و به بهترین شیوه به رفع سیاهی زیر چشم پرداخت. در روش prp از پلاکت‌های بدن خود بیمار برای درمان سیاهی زیر چشم و چروک اطراف چشمان استفاده می‌شود. prp قابلیت ایجاد عامل‌های رشدی را دارد که مولکول‌های کلاژن را برای جوانسازی تحریک می‌کند و در نتیجه پوست سفت‌تر و محکم‌تر می‌شود. پلاکت درمانی بافت را صاف و پوست را سفت و کبودی دور چشم را روشن می‌کند. این روش درمان سیاهی زیر چشم سریع و آسان است و چون از سلول‌های بدن خود بیمار استفاده می‌کند، طبیعی است.

پی آر پی سیاهی دور چشم

عوارض پی آر پی دور چشم

پی آر پی دور چشم برای رفع سیاهی کبودی و گودی آن با تحریک سازی سلول های بنیادی زیر چشم سبب رشد پلاکت های خون در این قسمت مهم از صورت می شود و کم کم مشکل گودی و سیاهی زیر چشم از بین میرود، در این روش بیمار به بی هوشی و دوره نقاهت  نیاز نخواهد داشت و می تواند فعالیت های خود را بعد از تزریق ادامه دهد.

عوارض پی آر پی چیست

با توجه به اینکه در prp دور چشم از محتویات خونی هر شخص برای خودش استفاده می شود اصولا شاهد عارضه ای خاص نمی باشیم. ممکن است در چند روز اول، قرمزی، ورم و سوزش و درد خفیف ایجاد شده که معمولا به زودی برطرف می شود. در موارد نادر احتمال بروز عفونت و هماتوم وجود دارد. شما فورا بعد از درمان قادر خواهید بود که از لوازم آرایشی استفاده نموده و به فعالیت روزمره خود بپردازید. نکته مهم این است که کرم ضدآفتاب را نباید فراموش نمود.عوارض پی آر پی دور چشم

هزینه پی آر پی دور چشم چقدر است

هزینه پی آر پی در کلینیک های پوست و زیبایی بر اساس نوع کیت استفاده شده و موضع تحت درمان متفاوت است . بطور روتین جوان سازی با پی ار پی برای تمام صورت انجام می شود که به منظور یکدست شدن پوست صورت می باشد و پی آر پی دور چشم یک استثناء است و می توان این ناحیه را بطور مجزا پی آر پی کرد که هزینه آن بالطبع کمتر از پی آر پی کل صورت است.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

18+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط