میکرو نیلدینگ پوست

میکرونیدلینگ پوست

بسیاری از افراد با بالا رفتن سن خود رضایت خود را از داشتن پوستی صاف و شفاف و با همان شادابی دوران جوانی خود از دست می‌دهند و این خود باعث از بین رفتن روحیه آنها و ایجاد سرخوردگی و از بین رفتن اعتماد به نفس در آنها می‌شود. میکرونیدلینگ پوست یکی از راه‌های درمان برای این نوع افراد است. درواقع این روش از درمان به ما این امکان را می‌دهد تا با قبول هزینه‌ای هرچند ناچیز اتفاقات فراوان و مهمی را بر روی سطح پوست خود رقم زده و پوست خود را به همان دوران جوانی بازگردانیم .

 

میکرونیدلینگ پوست صورت

صورت اولین ناحیه‌ای از بدن محسوب می‌شود که می‌توانید جذابیت چهره ما را به دیگران نشان دهد. در واقع اولین نگاه‌ها برای ایجاد ارتباط میان افراد در محدوده صورت آنها اتفاق می‌افتد که نقش مهمی در ایجاد رابطه و حفظ اعتماد به نفس در افراد دارد. صورت انسان نیز با گذشت از دوره جوانی کم کم دستخوش اتفاقاتی مشود که گاهبه طور طبیعی در آن رخ می‌دهد مثل چین و جروک‌هایی که ناشی از بالا رفتن سن افراد است یا حتی حوادثی مثل سوختگی و … که ناخواسته برای فرد رخ می‌دهد. میکرونیدلینگ پوست صورت این امکان را برای همه افراد فراهم کرده است که بتوانند به این مشکلات پوستی غلبه کرده و نسبت به رفع آنها اقدام نمایند. در واقع میکرونیدلینگ با ایجاد حفره‌ها و جذب داروها به پوست باعث تحریک کلاژن سازی پوست شده و سرعت این کار را به شدت بالابرده و باعث بهبود پوست می‌شود.

جوانساز پوست صورت

پاکساز پوست جوش‌دار

جوش‌ها اتفاقات ناخوشایندی هستند که در دوره‌ای از زندگی انسان اتفاق می‌افتند و باعث عدم رضایت شخص از چهره خود و از بین رفتن اعتماد به نفس در او می‌شود. جوش‌ها معمولا از سن ۱۱ سالگی شروع می‌شوندو در برخی تا سن ۳۰ سالگی نیز ادامه می‌یابند. جوش‌ها به مرور زمان از بین می‌روند ولی اثرات انها بر روی پوست همچنان تا سال‌های زیادی با ما همراه خواهد بود.

 یکی از دغدغه‌های افراد بخصوص در خانم‌ها همیشه از بین بردن جای جوش‌هایی بوده است که ناخواسته بر روی صورت یا بدنشان ایجاد شده است. جوانسازی پوست  این امکان را فراهم می‌کند تا شما بتوانید از شر جای جوش‌های روی پوست خود خلاص شوید. در این روش متخصص با ایجاد سوراخ‌های میکرونی بر سطح مورد درمان اقدام به تحریک پوست در کلاژن سازی و آبرسانی بیشتر می شود و همچنین باعث جذب بهتر دارو به پوست که باعث درمان مشکل پوستی شخص می‌شود.

پاکساز پوست جوش‌دار

میکرونیدلینگ پوست سر

از جمله اتفاقات ناگوار در دوران زندگی از دست دادن زیبایی موهای سر بوده که همواره باعث نگرانی در مردان و زنان بوده است. اینکه شما متوجه شوید دیگر زیبایی موهای دوره جوانی خود را ندارید و رفته رفته با نازک شدن و کم پشت شدن تار های موی سرتان به این باور برسید که موهای شما به سمت طاسی می‌رود. این یکی از بزرگترین نگرانی‌ها برای افراد محسوب می‌شود. گاهی نیز افراد برای جلوگیری از این ریزش‌ها به سراغ داروها و یا شامپوهایی می‌روند که علی رغم هزینه‌های بالایی که دارند هیچ بازدهی‌ای را برای شخص به همراه نمی‌آورند. میکرونیدلینگ پوست سر یکی از راه‌های درمانی است که با هزینه کم می‌تواند نتیجه‌ای مطلوب و قابل رضایت به همراه آورد. میکرونیدلینگ همان روش ایجاد حفره‌های میکرونی بر روی پوست سر است که شروع به تحریک بافت پوست کرده و همچنین آبرسانی به بافت‌های سر را به شدت افزایش می‌دهد.

پاکساز پوست سر

جوان ساز پوست بدن

بدن همه انسان‌ها به طور طبیعی ممکن است دستخوش اتفاقات و عوارضی شوند که رفته رفته باعث از بین رفتن شادابی و جوانی آن‌ها شده و حسی ناگوار را بریشان به همراه آورد که البته باعث از بین رفتن اعتماد به نفس در این افراد به خصوص در خانم‌ها می‌شود. میکرونیدلینگ پوست بدن می‌تواند به شما کمک کند تا طراوت و جوانی را به پوست بدن خود بازگردانید. متخصصان حوزه پوست و مو بر این باورند که میکرونیدلینگ می‌تواند با ایجاد سوراخ‌های بسیار ریز در سطح پوست شروع به تحریک کلاژن‌سازی در پوست کند و ضمن افزایش آبرسانی به بافت‌های تحت درمان اقدام به بهبود وضعیت پوست کند. البته بسته به مشکلی که برای هر فرد ایجاد می‌شود میکرونیدلینگ ممکن است در تعداد جلسات بیشتری تکرار شود تا نتیجه بهبودی کار مطلوب و قابل قبول گردد. میکرونیدلینگ یک روش غیرتهاجمی بدون نیاز به عمل جراحی یا بخیه است.

میکرونیدلینگ پوست بدن

میکرونیدلینگ پوست دست

پوست همواره در معرض آسیب‌ها و حوادثی است که می‌تواند شادابی و زیبایی خود را از دست بدهد. در واقع هنگام بروز هر حادثه‌ای اولین قسمتی که دچار ضایعه می‌شود پوست بدن است که باعث از بین رفتن زیبایی ظاهری انسان می‌شود. گاهی این عوارض به حدی هستند که می‌توان امید به درمان آنها داشت و گاهی این خسارات آنقدر سنگین و سخت هستند که جبران آنها ممکن است نشدنی یا خیلی سخت باشد.

میکرونیدلینگ پوست این شرایط را فراهم کرده تا افراد برای بهبودی وضعیت پوستی خود و بازگشت به شرایط قبلی خود همچنان امیدوار بوده و اقدام به این کار کنند. میکرونیدلینگ پوست دست این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانیم با استفاده از آن مشکلات پوست دست خود را برطرف کنیم. مشکلاتی مثل چین و چروک‌های ایجاد شده بر روی آن یا از بین بردن زخم‌ها و آکنه‌های دست که به این روش محقق می‌شود.

نیلدینگ پوستمنبع: کلینیک زیبایی روژا

1+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط