جوانسازی پوست

جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ

گاهی افراد با پا گذاشتن به سن و یا مشکلات و حوادثی که در زندگی برایشان به وجود می‌آید دچار تغییراتی در چهره خود می‌شوند که می‌توان به چین و چروک‌های ایجاد شده در ناحیه صورت، بدن و دست‌ها یا ایجاد جوش‌های صورت و آکنه‌ها اشاره کرد. معمولا برای این افراد وجود چنین مواردی ناخوشایند نیست و به دنبال راهی برای بازگشت طراوت و جوانی پوست بدن و صورت خود هستند. امروزه میکرونیدلینگ یکی از مهمترین و موثرترین راه‌ها برای جوانسازی پوست در جهان محسوب می‌شود که توانسته رضایت عمومی را به خود جلب نماید

جوانسازی پوست صورت با میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یکی از موثرترین و اثرگذارترین راه‌ها برای جوانسازی پوست و از بین بردن چین و چروک‌های ناشی از بالا رفتن سن یا آسیب‌های متفاوت بر روی پوست است. با این روش افراد می‌توانند شادابی و جوانی را به پوست صورت و بدن خود بازگردانند. اما بد نیت بدانید که در روش میکرونیدلینگ پوست به چه طریقی به شادابی و جوانی اولیه خود بازمی‌گردد. میکرونیدلینگ با تحریک پوست، بافت‌های بدن را وادار به کلاژن سازی می‌کند و این تحریک باعث فعالیت بافت های بدن شده و ضمن آبرسانی بهتر و بیشتر به بافت‌های پوست باعث جوانسازی و بازگشت طراوت و شادابی دوران جوانی در افراد می‌شود. امروزه از این روش بسیاری افراد استفاده کرده و نتایج قابل قبول و رضایت بخشی را نسبت به استفاده از آن گزارش کرده ‌اند. میکرونیدلینگ یک عمل غیرتهاجمی و بدون هیچ نوع عارضه‌ای بوده که راه‌حل مناسبی محسوب می‌شود.

جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ را از چه سنی باید شروع کرد

گاهی افراد برای از بین بردن چین و چروک‌های ایجاد شده بر روی پوست خود و یا برای از بین بردن جای جوش و آکنه و خیلی دیگر از آسیب‌هایی که در طول دوران زندگی به آنها وارد می‌شود به میکرونیدلینگ رجوع می‌کنند. میکرونیدلینگ اثرات فوق العاده‌ای بر روی پوست داشته و ضمن تحریک پوست به کلاژن سازی می‌تواند باعث جوانسازی و شادابی پوست شود. اما این روش از درمان در مشکلات پوستی گاهی ممکن است نتیجه‌ای مورد قبول و مورد تایید را برای استفاده کننده به وجود نیاورد. چراکه افراد قبل از استفاده از این روش درمانی باید همه جوانب را در مورد این کار سنجیده و بعد خود را به دست پزشکان این حوزه بسپارند. بد نیست بدانید هرقدر از میکرونیدلینگ در دوره‌های جوانی خود استفاده کنیدمی‌توانید شاهد اثرگذاری و بازدهی بهتر، بیشتر و مطلوب‌تر آن نیز باشید.

میکرونیدلینگ با دکتر پن

میکرونیدلینگ که روشی درمانی برای از بین بردن مشکلات پوستی افراد است امروزه طرفداران بسیاری در دنیا پیدا کرده است. شاید علت این محبوبیت آن باشد که این روش درمانی با هزینه‌ای محدود و کم توانسته نتایج بسیار شگفت انگیزی را برای افراد به همراه داشته باشد. پزشکان با استفاده از سوزن‌های نازک با قطرهای میکرونی شروع به ایجاد حفره‌هایی به قطر چند میکرون بر روی پوست می‌کنند تا از طریق این حفره‌ها دارو راحت‌تر و موثرتر جذب پوست شود. حالا گاهی ممکن است خطاهای انسانی روند درمانی ما را به تاخیر انداخته و یا عارضه‌ای دیگر را به همراه آورند. امروزه با پیضشرفت علم پزشکی پزشکان برای جلوگیری از این خطاهای احتمالی انسانی به ساخت وسایل مکانیزه و دقیقی مثل دکتر پن پرداخته اند که کار مداوا را به طور اتوماتیک انجام می‌دهد و پزشک تنها در نقش اپراتور دستگاه عمل کرده و ناحیه درمان را مشخص می‌کند.

میکرونیدلینگ با دکتر پن

میکرونیدلینگ با درمارولر

خیلی از افراد برای از بین بردن مشکلات پوستی خود از روش هایی همچون میکرونیدلینگ استفاده می‌کنند که با توجه به هزینه‌های پایین خود توانسته است نتایج بسیار قابل رضایت و خوبی را برای همه افراد به همراه داشته باشد از این رو روش درمانی محبوب و پرطرفداری در سطح جهان شده است. با پیشرفت‌های بشر در حوزه‌های مختلف پزشکی امروزه پزشکان توانسته‌اند دستگاه‌های اتوماتیکی را برای دقت بالاتر این عمل‌ها و همچنین دور از خطاهای انسانی و البته با سرعت بالاتری طراحی کنند که کار میکرونیدلینگ را برای پزشک آسان تر و برای فرد استفاده کننده نیز مطمین‌تر کرده است. درمارولر یکی از وسایلی است که امروزه از آن در میکرونیدلینگ استفاده می‌شود این دستگاه سوراخ‌هایی با عمق مشخص و در سطح و تعداد تعیین شده بدون هیچگونه خطای انسانی بر روی پوست شخص ایجاد می‌کند تا دارو از طریق آنها راحت‌تر و بهتر جذب پوست شود.

میکرونیدلینگ با درمارولر

منبع : کلینیک زیبایی روژا

1+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط