زیبایی و جوانسازی پوست

یکی از مهمترین سوالاتی که افراد برای خود مطرح می کنند این است که زیبایی و جوانسازی پوست تا چه اندازه برای آنها اهمیت دارد؟ تا چه اندازه به روش هایی که میتواند جوانی و زیبایی را به پوست آنها بازگرداند فکر کرده اند؟ خوشبختانه امروزه ما در دنیای پیشرفته ای زندگی می کنیم که روش های بسیار زیادی را برای برآورده کردن این خواسته پیش روی افراد قرار داده است. با توجه به اهمیت بالای این مسئله و البته کارآیی متفاوت این روش ها در ادامه توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه خواهیم داد. با ما همراه باشید.

جوانسازی پوست

چگونه پوستی زیبا داشته باشیم؟

همانطور که گفته شد امروزه روش های بسیار زیادی برای رسیدن به پوستی زیبا وجود دارد، که در این قسمت به برخی از آنها اشاره می کنیم:

مزوتراپی

در این روش پزشکان موادی را به زیر پوست تزریق نمایند که در ترمیم پوست و همچنین جلوگیری از پیری آن عملکردی بسیار درخشان از خود نشان می دهد. همچنین میتوان پس از تزریق این مواد انتظار پوستی جوان، سفت، عاری ازی هرگونه چین و چروک و برگرداندن خاصیت ارتجاعی به پوست را انتظار داشت. برای آگاهی از مواد مزوتراپی باید بدانیدکه این محلول شامل موادی حاوی ویتامین ها، پروتئین ها، هیالورونیک اسیدها و… می باشد که برای تغذیه پوست و تحریک لایه های زیرین بسیار مناسب به شمار می آید.

پی آر پی

پی آر پی روشی است که در آن پلاسمای غنی از پلاکت خون شما را جدا کرده و برای انواع مصارف پزشکی از جمله رفع چین و چروک مورد استفاده قرار می دهند. در واقع این پلاک های جداسازی شده را از طریق سوزن های ریز به ناحیه مورد نظر تزریق می کنند باید بدانید که این تزریق هیچ گونه دردی را برای شما به همراه نخواهد داشت. یکی از نکاتی که در رابطه با پی آر پی باید به آن توجه داشته باشید این است که پس از انجام عمل پی آر پی نباید به مدت چند روز در معرض نور مستقیم خورشید قرار گیرید تا روند درمان به خوبی پیش برود.

جوانسازی پوست

روش های جوانسازی پوست

تمامی روش هایی که این روزها برای رسیدن به زیبایی و جوانسازی پوست مورد استفاده قرار میگیرد، باعث شده تا افراد در رسیدن به خواسته خود خیلی تامل نکرده و در مدت زمانی اندک نتیجه مورد نظر را دریافت نمایند. از جمله متدهایی که این روزها توانسته طرفداران زیادی را به خود جلب کنند عبارتند از تزریق ژل فیلر، تزریق بوتاکس، لیفت پوست با نخ و کرایوتراپی می باشد. کرایوتراپی که ممکن است برای بسیاری از افراد جدید باشد همان سرما درمانی است که با قرار دادن بدن بیمار در معرض سرما، سوخت و ساز سلولی را کاهش داده و منجر به بقای سلولی ، کاهش التهابات و حتی درمان بسیاری از بیماری ها می شود.

میکرونیدلینگ برای جوانی پوست

در واقع میکرونیدلینگ نوعی روش تحریک مکانیکال پوست است که در این روش با استفاده از سوزن های بسیار ریز میلیون ها میکروکانال در پوست ایجاد می کنند و با تحریک کلاژن سازی باعث ترمیم ساختار و عملکرد پوست آسیب دیده شده و در نهایت باعث تغییر آن می شود. پزشکان این روش را ابتکاری نوین در زمینه درمان های پزشکی میدانند که در از بین بردن خطوط ظریف پوست، اسکارها و همچنین ترک های پوستی عملکرد خوبی از خود به جای میگذارد.

پلاسما جت راز زیبایی پوست

برای جوانسازی پوست با پلاسما نیاز است بدانید که در این روش از یک دستگاه برای ارائه انرژی به صورت پلاسما برای بهبود صورت و چین و چروک و ترمیم تغییرات پوستی ناشی از اشعه UV کاربرد دارد. این دستگاه از طریق دسته خود، پالس های پلاسمای مبتنی بر نیتروژن را به صورت میلی ثانیه ای به پوست اعمال می نماید. این انرژی حاوی پلاسما از طریق یک دهانه از جنس کوارتز که در قسمت جلویی دسته قرار دارد، بر روی پوست اعمال می شود. انرژی ارائه شده، گرمایی را بر روی سطح پوست تولید می کند که موجب حذف سلول های اپیدرمی آسیب دیده قدیمی و زیر سطح پوست به منظور افزایش رشد کلاژن می شود.

خدمات زیبایی و جوانسازی پوست در کلینیک روژا