تزریق ژل فیلر

داشتن چهره ای زیبا و جذاب همیشه باعث بالا رفت حس اعتماد به نفس فرد در مقابل با دیگران خواهد بود. البته که زیبایی طبیعی در همه به نوعی وجود دارد و هر کسی در نوع خودش زیباست؛ اما در هر زمانی در جامعه یک چیز جدید رایج می شود که بسیاری از افراد مایل اند با آن همراه شوند. تزریق ژل فیلر یک راه درمانی برای کسانی که نیاز به اصلاح فرم صورت دارند و یا چین و چروک استاتیک دارند محسوب می شود. اما برخی افراد برای حجم دادن به لب، گونه و دیگر نواحی صورت و بدن از تزریق فیلر استفاده می کنند. در این موارد، تزریق فیلر راهی برای به روز بودن است. 

در مطب پوست، مو و زیبایی روژا تزریق ژل برای لب ، فک و گونه، چانه، اصلاح فرم بینی، رفع چین و چروک صورت، رفع جای زخم و … توسط پزشک متخصص انجام می شود. برای اینکه بیشتر با این روش آشنا شوید و از قیمت ها اطلاع پیدا کنید، این مطب را تا آخر بخوانید.


 

در مطب زیبایی روژا مشاوره حضوری به صورت رایگان انجام می شود. برای تعیین وقت مشاوره با ما تماس بگیرید و یا فرم زیر را پر کنید تا فورا با شما تماس بگیریم:


ژل فیلر چیست ؟

اغلب افراد تا حدودی با کلمه ژل یا ژل فیلر آشنایی دارند یا در برخورد با دوستان خود تاثیر تزریق و استفاده از آن را مشاهده کرده اند. اما توضیحات کاملی از ژل در اختیار ندارند، بهتر است این گونه بیان نماییم که فیلر ماده ای شیمیایی و حالت پذیر است که با تزریق آن در لایه های پوست موجب رفع نواقص پوستی می شود. برخی از فیلرها علاوه بر وظیفه اصلی خود که رفع چین و چروک است از مواد مغذی و سازگار با پوست بهره مند هستند که موجب بهبود زیر ساخت پوستی نیز خواهند شد.

تزریق ژل فیلر

نحوه صحیح تزریق ژل فیلر

روش های مختلفی برای تزریق ژل فیلر وجود دارد که بستگی به ناحیه تزریق و روش اختصاصی پزشک دارد. برخی از پزشکان از سر سوزن برای تزریق ژل در پوست استفاده می کنند اما برخی دیگر ترجیح می دهند از میکروکانولا که نوگ گرد دارد و انعطاف بیشتری دارد استفاده کنند. 

تقریبا در همه موارد قبل از تزریق ناحیه مورد نظر به صورت موضعی بی حس می شود. پس از انجام بی حسی پزشک با روش مناسب خود فیلر را از چند جهت در پوست فرد تزریق می کند. پس از آن نوبت به فرم دهی صورت می رسد. پزشک در این مرحله ژل تزریق شده را با ماساژ در زیر پوست پخش کرده و به آن قسمت 

برای انجام عمل تزریق فیلر کلینیک های بسیاری در سطح شهر موجود می باشند که برخی از آنها نسبت به تجربه تزریق و نوع ژل فیلر نتیجه گیری بهتری نسبت به رقبای خود دارند. تزریق صحیح فیلر از اهمیت بالایی برخوردار است، به طوری که فرد متقاضی از نتیجه تزریق خود راضی بوده، و در ادامه ماندگاری، اثربخشی و نتیجه گیری بهتری از فیلر داشته باشد.

نحوه صحیح تزریق ژل فیلرفرق تزريق ژل با تزریق فيلر

همانطور که در بالا اشاره کردیم، فیلر ماده ای پر کننده برای رفع نواقص پوست است. به این ماده فیلر، ژل و یا ژل فیلر می گویند. تزریق ژل با تزریق فیلر تفاوتی ندارد و هر دو به یک روش زیبایی اشاره دارند. 

تزریق ژل فیلر در صورت

چهره شما از مهمترین ارکان زیبایتان محسوب می شود که گاهاً برای رفع چین و چروک یا نواقص پوستی خود می توانید با تزریق ژل در پوست صورت، به چهره ایده آل خود برسید، اما برای تزریق ژل باید بدانید هر فیلر نوع مصرفی مجزایی دارد، ژل ها عمدتاً برای تزریق در لب، گونه، اطراف چشم، پیشانی، فک و چانه مورد استفاده قرار می گیرد. ممکن است برخی افراد در موارد خاص از فیلرهای مخصوص برای دیگر نواحی چهره خود استفاده نمایند،

 

 

تزریق ژل دور چشم

تزریق فیلر در بدن

برای رفع نواقص پوست بدن، که معمولاً با بالا رفتن سن و یا مشکلات پوستی همراه است، می توانید از تزریق فیلر استفاده کنید. این تزریقات در همه نواحی بدن بخصوص نقاطی که در برخورد با افراد دیگر نمایان است، انجام شود. فیلر برای رفع مشکلات موضعی و سطحی پوست کاربرد بیشتری دارد که به سرعت با تزریق آن به وسیله سوزن های کانولا قابل درمان است. افرادی که به زیبایی ظاهری خود اهمیت می دهند و از چین و چروک های روی پوست خود حس ناخوشایندی دارند اقدام به تزریق ژل می کنند.

تزریق ژل در دست

در حین انجام کارهای روزمره دستان شما همیشه در معرض خطرات و آسیب های پوستی می باشند، چین و چروک های پوست دست بعد از بالا رفتن سن و دیگر آسیب های پوستی با تزریق ژل در دست امکان بهبودی خواهند داشت، از همین رو افراد بسیاری برای تزریق فیلر در دستان خود به کلینیک های زیبایی پوست مراجعه می نمایند و اقدام به تزریق فیلر برای رفع این مشکلات می نمایند، برای تزریق ژل در پوست دستان عموماً از سوزن های میکروکانولا استفاده می شود و حجم فیلر تزریقی متناسب نوع آسیب دیدگی پوست متغییر است.

تزریق ژل فیلر دست

تزریق ژل فیلر در پوست گردن

با بالا رفتن سن پوست گردن دچار چین و چروک های سطحی و گاهاً عمیقی خواهد شد که زیبایی ظاهری هر فرد را تحت تاثیر قرار خواهد داد، برای رفع این مشکل با تزریق فیلر در گردن می توان جوانی و زیبایی را برای پوست خود فراهم کنید، برای تزریق گردن از سوزن های کانولا استفاده می شود، حجم و نوع فیلر مصرفی برای گردن باید به توصیه پزشک صورت گیرد تا ماندگاری و نتیجه مورد نظر بیمار را به همراه داشته باشد.

قیمت تزریق ژل فیلر

هزینه تزریق ژل به عواملی مانند برند ژل، حجم ژل مورد نیاز، ناحیه تزریق و در نهایت منقطه ای که کلینیک در آن قرار دارد بستگی دارد. در زیر جدولی از حداقل قیمت برای این خدمات مشاهده می شود. برای اینکه قیمت تزریق فیلر را بدانید باید ابتدا طی یک مشاوره حضوری با پزشک برند فیلر را انتخاب نموده و نتیجه ای که مد نظر دارید را شرح دهید. پزشک پس از انجام بررسی های لازم هزینه نهایی را به شما اعلام خواهد کرد.

منبع : مطب زیبایی روژا