پی آر پی

پی آر پی پوست

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های زیادی برای درمان، ترمیم و زیبایی پوست و مو به بیماران معرفی می شود که افراد می توانند با توجه به نیاز خود و البته با توجه به بودجه خود یکی از آنها را انتخاب کرده و به درمان بپردازند. یکی از بهرین روش هایی که می توانید برای تقویت پوست و زیبایی استفاده کنید روش پی آر پی پوست می باشد. در واقع در روش پی آر پی همانند سایر روش های نوین امروزی با استفاده از ابزارهای پیشرفته سلول های بنیادی را تحت تاثیر قرار می دهند و به روند درمان و ترمیم و زیبایی کمک میکنند. برخی از افراد معتقدند پی آر پی پوست بهترین روش رفع لک و چروک پوست می باشد. از همین رو با بررسی نظرات پزشکان و متخصصان پوست مو و زیبایی به این مسئله می پردازیم.

پی آر پی پوست

پی آر پی پوست

تقریبا می توان گفت که چند سالی است که از پی آر پی برای رفع و چروک پوست استفاده می کنند تا قبل از آن prp تنها برای تقویت و درمان ریزش مو و طاسی سر مردان مورد استفاده قرار می گرفت. در واقع ورود prp به عرصه زیبایی و جوان سازی پوست داستان های زیاد و مسیر پر پیچ و خمی را به همراه داشته است. مبنای کار prp به گونه ای است که با استفاده از سلول های پلاکت به ترمیم و بهبود زخم ها و نیز ترمیم و بازسازی پوست و مو کمک می کنند. در واقع پلاکت های گرفته از فرد بیمار پس از تغلیظ شده و در نقاط آسیب دیده و بر روی پوست بدن تزریق می شود.

prp پوست

انواع روش های prp پوست

همانطور که میدانید امروزه ما در دنیای پیشرفته ای زندگی می کنیم، که تغییرات زیادی را در زندگی روزمره ما به وجود آورده است. این مسئله در رابطه با روش های زیبایی نیز صدق می کند و امروزه شاهد روش های متنوعی از پی آر پی هستیم. در این روش ها علاوه بر اینکه پزشکان میتوانند از سلول های بنیادی برای بازگشت زیبایی افراد استفاده کنند، بهره گیری از محلول های مخصوص مزوتراپی، که با در اختیار داشتن موادی همچون هیالورونیک اسید، ویتامین ها و پروتئین ها، زیبایی، جوانی و البته پوستی صاف را به افراد هدیه می دهد.

تزریق پی آر پی پوست

پی آر پی پوست بدن

وقتی صحبت از پی آر پی و داشتن پوستی صاف و زیبا می شود، اولین ناحیه ای که در ذهن شکل میگیرد، پی آر پی پوست صورت می باشد. اما باید بدانید که بسیاری از افراد به دلایل مختلف از جمله افزایش وزن، بارداری و حتی کاهش وزنن با ترک ها و لک هایی بر روی پوست بدن خود مواجه می شوند، پی آر پی این توانایی را دارد که با توجه به موادی که به ناحیه مورد نظر تزریق می کند این مشکلات را از بین برده و افراد را به خواسته شان برساند. اما نکته اینجاست که برای انجام این عمل حتما باید به پزشکی متخصص و باتجربه و البته کلینیکی معتبر مراجعه نمائید.

تزریق prp جای جوش

هزینه prp پوست

یکی از مهمترین مسائلی که در رابطه با پی آر پی پوست ذهن افراد را به خود مشغول کرده، هزینه انجام آن است. باید بدانید که همانند سایر روش های زیبایی و درمانی، انجام این عمل نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آن میتوان به دستمزد پزشک که با توجه به تخصص، مهارت و تجربه میتواند متفاوت باشد، روشی که برای پی آر پی استفاده می شود، محلول و موادی که مورد استفاده قرار میگیرد، موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجهیزات و کیفیت خدماتی که از جانب کلینیک ارائه می شود اشاره کرد. تمامی این موارد عواملی تاثیرگذار در هزینه به شمار می آیند که در صورت بالا بودن کیفیت میتواند به همان نسبت افزایش پیدا کند.

 

منبع : کلینیک زیبایی روژا