مزوتراپی پوست

مزوتراپی پوست

یکی از آزاردهنده ترین اتفاقاتی که میتواند برای افراد رخ دهد، ظهور جوش های زشت و بدترکیب بر روی پوست می باشد که زیبایی را از افراد دور می کند. خوشبختانه این روزها روش های زیادی برای درمان پیش روی افراد قرار دارد که محلول های مزوتراپی پوست یکی از بهترین آنها به شمار می آید. در واقع امروزه مزوتراپی توانسته به رغم نتایج بسیار خوب و همچنین عملکرد بسیار دقیق، جایگاه ویژه ای در زندگی افراد به وجود آورد. اگر جزء متقاضیان بهره گیری از این روش درمانی هستید توصیه می کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. زیرا در نظر داریم توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم.

مزوتراپی پوست

مزوتراپی پوست

همواره داشتن پوستی زیبا، جوان، شاداب و عاری از هرگونه چین و چروک و جوش یکی از مهمترین خواسته های افراد چه مردان و چه زنان می باشد. مزوتراپی پوست از جمله بهترین این روش ها به حساب می آید که تلاش می کند افراد را در طی چند جلسه درمانی به خواسته شان برساند. لازم به ذکر است که انجام این عمل تنها در نیم ساعت و با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود و افراد پس از تزریق محلول مزوتراپی میتوانند به زندگی عادی خود برگردند. محلول هایی که اغلب در این روش بکار گرفته می شوند حاوی هیالورونیک اسید بوده که سازگاری بالایی با بدن داشته و میتواند بدور از هرگونه آسیب افراد را به پوستی شاداب و جوان برساند.

انواع روش های مزوتراپی پوست

برای بهره گیری از مزوتراپی پوست در وهله اول باید به پزشکی متخصص و باتجربه مراجعه نمائید تا شرایط و البته روش کاربردی برای رسیدن به نتیجه اتخاذ شود. پس از این مرحله بیمار با پیچیدگی زیادی همراه نخواهد بود. شاید با خود فکر کنید که روش های زیادی برای مزوتراپی پوست وجود دارد اما باید بدانید که تمامی روش های موجود از طریق تزریق  به ناحیه مربوطه صورت میگیرد و تنها بررسی ها و شرایط قبل از آن میتواند متفاوت باشد. در واقع در ابتدا افراد باید نیاز خود به مزوتراپی را مشخص نمایند و سپس محلولی متناسب و نتیجه بخش  را انتخاب نمایند. معمولا به دلیل تخصص و تجربه پزشک این کار به او سپرده می شود. و افراد تنها باید حدود دو هفته به آن زمان دهند تا نتیجه نهایی حاصل شود.

مزوتراپی صورت

امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی صورت گرفته است مزوتراپی را یکی از سریع ترین راه هایی که میتواند زیبایی و جوانی را به پوست صورت افراد برگرداند، مزوتراپی صورت می باشد. در این روش پزشکان تلاش می کنند تا با استفاده از محلول هایی که در اختیار دارند، لایه های زیرین پوستی از جمله کلاژن ها را تحریک کرده و خاصیت ارتجاعی پوست را به آن برگردانند. این محلول ها اغلب حاوی ویتامین ها، پروتئین ها، هیالورونیک اسیدها و… می باشد که برای تغذیه پوست بسیار حیاتی می باشند. اما نکته اینجاست به دلیل اینکه این مواد به صورت کاملا مستقیم به داخل پوست تزریق می شوند اثری دو برابر از خود به جای میگذارند. امروزه محلول های بسیار زیادی در این راستا با توجه به برند و کارآیی متفاوت در بازار موجود می باشد.

مزوتراپی بدن

مزوتراپی بدن از جمله ایمن ترین و بی خطرترین روش هایی است که با کمک آن میتوان چربی های بدن را از بین برد و اندامی متناسب را به افراد هدیه داد. در این روش چربی های تجمع شده در زیر پوست تحریک شده و متابولیسم انها به طور قابل توجهی افزایش پیدا می کند. این روزها محلول های بسیار زیادی در این راستا در بازار موجود می باشد که میتواند با تزریق در نقاط صحیح علاوه بر از بین بردن چربی ها، به درمان سلولیت، ترک های پوستی و همچنین لاغری بدن نیز منجر شود. برای دریافت نتیجه مطلوب اغلب توصیه می شود که با پزشک مربوطه جلسه مشاوره ای ترتیب داده و روند درمان را مورد بررسی قرار دهید تا اطمینان یابید در طی مدت چند جلسه میتوانید به خواسته خود دست پیدا کنید.

مزو پوست بدن

تاثیر مزوتراپی بر روی صورت

اگر در نظر دارید که از مزوتراپی بر روی صورت استفاده کنید در وهله اول باید بدانید انجام این کار تنها نیم ساعت از زمان پزشک را به خود اختصاص می دهد و چیزی حدود یک سال نیز ماندگاری دارد و افراد میتوانند از پوستی شاداب و زیبا لذت ببرند. اگر به دنبال بهره گیری از این روش درمانی هستید، باید بدانید هیچگاه نباید نقش مراقبت های بعد از عمل را دست کم بگیرید. در واقع این مراقبت ها به عنوان بخشی از روند درمانی شناخته می شوند و در رسیدن به نتیجه دلخواه نقش موثری ایفا می کنند. از همین رو تنها زمانی میتوانید تاثیر مزوتراپی بر روی صورت را مشاهده نمائید که نسبت به این مراقبت ها بی اهمیت نباشید.

مزوتراپی پوست آقایان

هزینه مزوتراپی پوست چقدر است؟

همانطور که گفته شد هزینه مزوتراپی پوست به عنوامل بسیار زیادی بستگی دارد که اگر بخواهیم آنها را بگوییم باید به مواردی همچون نقش پزشک، هزینه بیمارستان و یا کلینیک، هزینه تجهیزات اشاره کرد. همچنین باید به این مسئله واقف باشید که هر چه وسعت ناحیه ای که برای درمان در نظر گرفته اید بیشتر باشد در نتیجه هزینه درمان بیشتری باید برای انجام مزوتراپی پوست پرداخت نمائید. همچنین نباید از نقش موقعیت جغرافیایی کلینیک در این هزینه غافل شود هر چه در ناحیه ی بالاتر شهر قرار داشته باشد هزینه بیشتری باید پرداخت کنید.

منبع : کلینیک زیبایی روژا