رژیم لاغری برای کارمندان

رژیم لاغری برای کارمندان

اگر فکر می کنید که دیگر شکم بزرگ تان دارد در محل کارتان دردسر ساز می شود و لازم است برای کوچک نمودن و کاهش وزن تان یک تعهد واقعی داده وزمانی را برای آن اختصاص دهید ما در اینجا با راه کارهایی در زمینۀ رژیم لاغری برای کارمندان همراه شما هستیم تا بتوانید از پس مشغله های کاری خود نیم نگاهی نیز به کاهش وزن و تناسب اندام حتی در روزهای سخت کاری انداخته و با رعایت آنها در آینده ای نه چندان دور استایلی برازنده را از خود رصد نمایید.

تناسب اندام کارمندان در پشت میزکار

اغلب افراد گمان می کنند به خاطر مشغله های کاری دیگر باید تناسب اندام خود را رها کرده و تمام ساعاتی که محکوم به ماندن در پشت میز هستند را بدون تحرک و تنوعی بگذرانند. ما در اینجا با دو راهکار کاربردی همراه شما هستیم تا ساعات طولانی پشت میز نشینی شما را راحت و شاید دلپذیرنماییم.

 • نشستن متعادل

تغییر حالت نشسته به ایستاده و حرکات  وکشش های کوچک بدنی می تواند در رژیم لاغری برای کارمندان به عنوان اصلی برای ثابت نگه داشتن وزن وجلوگیری از افزایش بی رویۀ آن محسوب شده واثر بخش باشد، خصوصاً اگر برای انجام بعضی از فعالیت ها مجبور به نشستن نباشید مثلا پاسخگویی به تلفن ها ، خواندن مجلات، گفتگو با همکاران و… .

رژیم لاغری برای کارمندان

 • تعطیلات بازسازنده

تهیۀ چند وعده غذای سالم برای مصرف در پشت میز اداره در طول هفته واختصاص ساعات طولانی تر برای ورزش به منظور حفظ وتداوم رژیم لاغری، می تواند یک هدیۀ مناسب برای روزهای تعطیل باشد که توان باز رفتۀ شما را باز می گرداند وخستگی های مفرط را از بدن تان دور می کند ونشاط وسرزندگی را به شما برمی گرداند وتناسب اندام شما را برای ساعات طولانی پشت میز نشینی حفظ می کند.

رژیم لاغری صحیح برای کارمندان

 • جبران نواقص

اَبَرغذاهای مغذی در کنار ساعات طولانی حضوری با شکوه در باشگاه های ورزشی رویای هر فرد در داشتن بدنی ورزیده است که نرسیدن به آن نوای ناامیدی را در سر می سراید و فرد را تاحد بی میلی به فعالیت و رژیم غذایی پیش می برد، این گونه ایدئال گرایی شما را در یافتن فرصت ها ناتوان می کند ، افراد زیرک می کوشند تا از حداقل امکانات بهترین بهره را برده و تا می توانند خود را به هدف شان نزدیک نمایند فعالیت های محدود در همان محل کار کوچک وحذف میان وعده های نامناسب گامی در ظاهر کوچک اما در باطن بزرگ در رسیدن به رژیم لاغری برای کارمندان پر مشغله است.

رژیم لاغری صحیح برای کارمندان

 • کاهش حجم غذا

تبدیل یک وعدۀ مفصل به میان وعده های کوچک و یا حتی حذف بعضی از همین میان وعده ها به یکباره می تواند در کاهش ورودی کالری های اضافی به بدن در حد رژیم های بزرگ اثرگذار بوده و بعد از گذشت زمانی چند در ظاهر افراد مشهود گردد و تکانی اساسی به چربی های بدن شان دهد.

 • خوراکی های چاق کننده

در روز چندبار قهوه ای پر از شکر را می نوشید یا نوشیدنی های گازدار شیرین را به جای نوشیدنی های سالم انتخاب می کنید یا حتی سس های لذیذ را به ساندویج خود اضافه می کنید، با یک حساب سرانگشتی خواهید فهمید که تعداد آنها در سال رقمی باورنکردنی است که اگر قادر باشید آن ها را حذف و یا حتی کاهش دهید در واقع به کاهش وزن خود به طرز چشم گیری کمک نموده اید.

 • خواب و افزایش بازدهی

خواب در رژیم لاغری نقطه حیاتی محسوب می شود زیرا کم خوابی به ناخودآگاه در انسان میل به مصرف غذاهای شیرین وچرب را افزایش داده وتمامی تلاش شما را در رسیدن به وزن نرمال به باد می دهد.

 • استرس مشکل زا

هر فردی در رویارویی با استرس گزینۀ مخصوص به خود دارد، برخی فعالیت های شدید بدنی را ترجیح می دهند وعده ای که تعداد آنها نیز کم نیست به سراغ انبوهی از خوراکی های مضر رفته وبا مصرف آنها به خاموش نمودن هیجانات خود اقدام می کنند که مطمئناً می توانید تصور کنید چه بلایی بر سر وزن خود خواهند آورد.

استرس مشکل زا

 • خود فریبی

همیشه دیدن خوراکی های خوش رنگ ولعاب وسوسه بر انگیز است و صرف نظر کردن از آن کار دشواری است که احتیاج به مراقبه دارد، می توانید همیشه خوراکی های سالمی همراه خود داشته باشید تا در چنین مواقعی با فریب افکارتان به سوی آنها خود را از خوردن آن خوراکی های لذیذ به هر صورتی که شده منصرف نمایید.

تأثیر تحرکات در لاغری

 • ورزش های سنگین خانگی

وزنه زدن و دویدن های در جا ، دوچرخه سواری های ثابت وهر حرکت بدنی سخت که می توانید در منزل در ساعات استراحت خود انجام داده واز رفتن به مراکز ورزشی صرف نظر نمایید مخصوص رژیم لاغری برای کارمندان ودر حیطۀ فعالیت های مناسب برای آنها محسوب شده ودر کنار تغذیۀ سالم مفید فایده است.

 • اصل جایگزینی

پیاده روی در مسیرهای کوتاه بین خانه و فروشگاه یا استفاده از راه پله به جای آسانسور می تواند بار انرژی را بر شما وارد کرده وجایگزین خوبی برای ساعات طولانی ورزش روزانه باشد.

رژیم لاغری برای کارمندان خانم

 1. جایگزینی میان وعده های مضر با میوه های مفید
 2. بردن ساندویج های خانگی به محل کار
 3. انجام حرکات ساده بدنی در حین نشستن
 4. جایگزینی آب به جای نوشیدنی های شیرین مانند قهوه ونوشابه
 5. استفاده از تنقلات سالم مثل آجیل ویا برگه های میوه

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط