slimming hifu therapy

هایفوتراپی لاغری

لاغری یکی از فاکتورهای موثر در افزایش حس اعتماد به نفس در افراد می‌باشد. در حالت کلی لاغری علاوه بر افزایش اعتماد به نفس، سبب پیشگیری از ابتلاء به بیماری‌های مختلف نظیر دیابت، سرطان، قلبی و عروقی و… می‌شود. در همین راستا روش‌ها و تکنولوژی‌های مختلفی برای از بین بردن چربی‌های اضافی بدن و کاهش چاقی‌های موضعی بوجود آمده است. یکی از مهم‌ترین و موثرترین روش‌ها استفاده از روش هایفوتراپی می‌باشد. لازم به ذکر است که امروزه با توجه به مزایای بسیار زیاد هایفوتراپی لاغری روش مذکور جایگزین سایر روش‌های موجود برای ایجاد لاغرهای موضعی در افراد شده است.

هایفوتراپی شکم و پهلو

امروزه از روش هایفوتراپی برای لاغری موضعی، کاهش میزان چربی و فرم‌دهی بدن بسیار بهره گرفته می‌شود. در حالت کلی می‌توان گفت که این روش، یکی از بهترین روش‌های غیر تهاجمی بوده که سبب کاهش میزان چربی‌های موجود در شکم و پهلو می‌شود. در روش هایفوتراپی امواج بسیار پرتوان و متمرکز اولتراسوند یا فراصوت در عمق دلخواه در ناحیه تحت درمان تابانده شده و از این طریق چربی‌های زیرپوستی مورد هدف امواج قرار گرفته و نابود می‌شوند. ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت است که در این روش هیچ یک از رگ‌های خونی، اعصاب و اپیدرم آسیب نمی‌بینند. در روش مذکور اسیدهای چرب و تری گلیسیریدها از طریق گردش خون، از بدن خارج شده و توسط سیستم‌های ادراری و لنفاوی دفع می‌شوند. لازم به ذکر است که روش هایفوتراپی علاوه بر ماندگاری بالا، فاقد عوارض جانبی نظیر کبودی، خون‌ریزی، لخته شدن خون، تورم و… می‌باشد.

هایفوتراپی شکم و پهلو

هایفو غبغب

وجود غبغب در چهره افراد سبب القاء حس چاقی، پیری و غیرجذاب بودن به آن‌ها می‌شود. پارامترهای مختلفی در بوجود آمدن غبغب دخیل هستند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به اضافه وزن، افزایش سن، از بین رفتن قابلیت ارتجاعی پوست، مسائل ژنتیکی و… اشاره نمود. در حالت کلی غبغب ظاهر افراد را ناخوشایند می‌نماید، بنابراین بسیاری از افراد به دنبال رفع کامل غبغب خود هستند. یکی از بروزترین و موثرترین روش‌ها برای از بین بردن غبغب، هایفوتراپی می‌باشد. همانطور که در بالا بدان اشاره شد، هایفوتراپی لاغری موضعی بسیار تاثیرگذار، کاربردی است. در این روش امواج اولتراسوند یا فراصوت با شدت بسیار بالا به ناحیه تحت درمان تابانده می‌شوند، این امر سبب بروز آسیب‌های میکرو کاملا کنترل شده در ناحیه مورد نظر خواهد شد. پوست در اثر آسیب‌های میکرو کنترل شده، روند بهبود خود را آغاز می‌کند، در نتیجه افتادگی و شل شدگی موجود در پوست برطرف خواهد شد.

هایفو غبغب

هایفوتراپی لاغری بازو

یکی دیگر از کاربردهای هایفوتراپی لاغری موضعی، در لاغر نمودن بازوها می‌باشد. این امر بویژه برای بانوان بسیار حائز اهمیت است، زیرا داشتن بازویی لاغر در زیبایی اندام آن‌ها بسیار تاثیرگذار خواهد بود. در طول عملیات هایفو لاغری بازو، تشعشعات ناشی از اولتراسوند در عمق سه میلی‌متری تابانده می‌شود، این امر منجر به تولید حرارتی به اندازه ۶۵ تا ۷۵ درجه سانتی‌گراد خواهد شد، در نتیجه کلاژن‌های قدیمی تخریب شده و فرایند تولید کلاژن‌ها به صورت طبیعی آغاز می‌شود. افراد پس از مدت کوتاهی قادر به مشاهده لاغری ناشی از هایفوتراپی در بازو خود خواهند بود.

هایفوتراپی لاغری بازو

همانطور که قبلا نیز بدان اشاره شد، هایفوتراپی فاقد عوارض جانبی طولانی مدت بوده و دارای ماندگاری بسیار بالا می‌باشد. در رابطه با مدت زمان تاثیر روش هایفو برای لاغری بازو می‌توان گفت که،  این امر به میزان چربی موجود در بازو افراد بستگی دارد اما معمولا نتیجه نهایی پس از ۳ الی ۴ ماه قابل مشاهده خواهد بود.

منبع: کلینیک پوست و کاشت مو روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط