مراقبت های بعد از مزوتراپی لاغری

پیروی از رژیم های لاغری این روزها از جمله لاینفک زندگی افراد تبدیل شده است. اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید، مزوتراپی لاغری از جمله روش هایی است که میتواند بدون کوچکترین درد و ناراحتی و بدون هیچگونه مشکلی افراد را به اندامی متناسب برساند. هر چند که این روش در درمان بسیاری از مشکلات دیگر همچون سلولیت ها و لک ها و ترک های پوستی مناسب بوده و میتواند پوستی صاف، زیبا و جوان را به افراد هدیه دهد. اما نکته اینجاست که توصیه ها و مراقبت های بعد از مزوتراپی لاغری که توسط پزشکان مطرح می شود از اهمیت بالایی برخوردار است. از همین رو در نظر داریم توضیحاتی در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

بعد از مزوتراپی لاغری چه باید کرد

این روز ها به واسطه پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی به دنیا معرفی شده، محلول ها و کوکتل های بسیار زیادی در بازار موجود می باشد که برای تزریق مزوتراپی لاغری بسیار موثر است. همین مسئله باعث می شود تا پزشکان گزینه های زیادی را برای انتخاب پیش رو داشته باشند. اما با اینحال رعایت توصیه ها و مراقبت های بعد از مزوتراپی لاغری از جمله مهمترین نکات موجود به حساب می آید. در این روش، اغلب توصیه می شود که به مدت دو روز از مصرف برخی از قرص ها همانند آسپرین و برخی از قرص های مسکن خودداری شود.

مراقبت های بعد از مزوتراپی لاغری

همانطور که میدانید پزشکان مراقبت های بعد از مزوتراپی لاغری را بخشی از روند درمان به حساب می آورند و بر این عقیده اند که عدم رعایت نکات ذکر شده میتواند مشکلات بسیار زیادی را برای آنها به همراه آورد. این مراقبت ها عبارتند از:

  • پس از انجام عمل به مدت ۲ روز از رفتن به حمام خودداری نمائید.
  • مصرف کرم ها و پمادها ترمیم کننده پوست را فراموش نکنید.
  • از رفتن به سونا و جکوزی و آب گرم خودداری کنید.
  • به مدت ۲۴ ساعت ناحیه مورد نظر را ماساژ دهید این مسئله در رسیدن به نتیجه مطلوب تاثیرگذار است.
  • از قرار گرفتن زیر نور مستقیم آفتاب پرهیز کنید.
  • کمپرس سرد در کاهش تورم تاثیر بسیار زیادی دارد.

کبودی بدن بعد از مزوتراپی

کبودی بدن بعد از مزوتراپی هر چند که در تمامی افراد رخ نمی دهد اما جزء عوارضی است که پس از انجام این عمل زیبایی بروز پیدا می کند و میتواند زیبایی افراد را برای مدتی دستخوش تغییرات نماید. این کبودی ها به دلیل ارتباط مستقیمی که با زیبایی افراد دارد همواره باعث می شود تا به دنبال راهی برای درمان آن باشیم. که استفاده از کمپرس سرد و گرم میتواند تاثیر بسیار زیادی در این راستا داشته باشد. هر چند که در بسیاری از موارد گفته می شود که مراجعه به پزشکی متخصص و باتجربه تاثیر بسیار زیادی در عدم بروز کبودی ها دارد اما باید بدانید که تورم و کبودی جزئی جداناپذیر از عمل های زیبایی به شمار می آیند.

کبودی بدن بعد از مزوتراپی

خارش بعد از مزوتراپی لاغری

یکی از شایع ترین مشکلاتی که افراد پس از مزوتراپی لاغری با آن دست و پنجه نرم می کنند خارش می باشد. این مشکل که به نوعی پس از ورود سوزن های ریز و مخصوص مزوتراپی در بدن ایجاد می شود. اغلب این باور را به وجود می آورد که سوزن ها آلوده می باشند. اما باید بدانید که خارش بعد از مزوتراپی لاغری نوعی واکنش بدن به مواد تزریق شده به آن می باشد و امری کاملا طبیعی به حساب می آید. افرادی که از این روش بهره گرفته اند بر این عقیده اند که این خارش ها به مدت یک الی دو روز ادامه دارند و پس از آن به طور ناگهانی از بین می روند. از همین رو نیازی به نگرانی نیست.

منبع: کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط