slimming mesotherapy

مزوتراپی لاغری

از گذشته تاکنون رسیدن به اندامی متناسب و لاغر، آرزوی تمامی افراد بوده است. و همواره تلاش کرده اند تا از روش های مختلف اعم از رژیم های لاغری، ورزش های سنگین و حتی جراحی های سنگین این خواسته را محقق کنند. هر چند این روش ها سختی های بسیار زیادی را به همراه دارند اما در نهایت افراد را به نتیجه مطلوب میرسانند. اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید این روزها روشی با عنوان مزوتراپی لاغری به دنیا معرفی شده که کمک می کند چربی های تجمع شده در ناحیه مورد نظر بدون اینکه افراد سختی زیادی را متحمل شوند از بین بروند. مطمئنا آگاهی از این روش بسیار لذت بخش و هیجان انگیز خواهد بود. از همین رو توصیه می کنیم در این مقاله با ما همراه باشید.

روش مزوتراپی لاغری

قبل از هر چیزی باید بدانید که در مزوتراپی لاغری، متخصصان تلاش کرده اند تا با استفاده از موادی همچون هیالورونیک اسید، که سازگاری بسیار بالایی با بدن از خود نشان داده، به ذوب کردن چربی های رسوب شده در بدن بپردازند. نکته اینجاست که امروزه محلول های بسیار زیادی در زمینه مزوتراپی لاغری به دنیا معرفی شده است. این محلول ها بر متابولیسم سلول های چربی تاثیر گذاشته و با افزایش تحرکات و فعالیت های آنها، فرآیند از بین بردن آنها را آغاز می کند. در واقع این فرآیند بلافاصله پس از تزریق آغاز می شود و آن دسته از افرادی که از این روش بهره گرفته اند اذعان داشته اند که در مدتی کوتاه شاهد بروز نتیجه مورد نظر خود بوده اند. همچنین بدست آوردن پوستی سفت و مستحکم از جمله دیگر مزایای این روش می باشد.

مزوتراپی لاغری

مزوتراپی لاغری شکم

یکی از شایع ترین مشکلاتی که بسیاری از افراد، اعم از مرد و زن با آن دست و پنجه نرم می کنند، ظهور شکمی نافرم و گنده در ظاهر آنهاست. مطمئنا این مسئله میتواند تاثیر بسیار بدی بر اعتماد به نفس افراد داشته باشد. از همین رو مزوتراپی لاغری شکم از جمله بهترین روش هایی است که میتواند در این راستا نقش موثر ایفا کند. در این روش پزشکان نقاطی را که تجمع چربی در آنها زیاد است انتخاب کرده و با تزریق محلول مزوتراپی در آن نواحی سعی از ذوب کردن چربی های رسوب شده دارند. این روش تاکنون هیچگونه عوارض و واکنش های آرژیک و حساسیتی از خود به جای نگذاشته است. از همین رو میتوان آن را روشی نتیجه بخش به حساب آورد.

روش مزوتراپی لاغری بازو

یکی از روش هایی که تقریبا تمامی افراد برای رسیدن به اندام دلخواه امتحان کرده اند، پیروی از رژیم های متفاوت است. نکته ای که در رابطه با رژیم های لاغری وجود دارد این است که هر چند میتوانند افراد را به نتیجه دلخواه برسانند اما هیچگاه چربی های مناطقی همچون بازو را نمی توانند از بین ببرند. از همین رو استفاده از روش هایی همچون مزوتراپی پوست بازو جزء بهترین گزینه هایی به حساب می آید که پیش روی افراد قرار دارد. در این روش پزشکان با تزریق محلول در ناحیه مورد نظر تلاش می کنند تا چربی های تجمع شده را ذوب کنند و با انتقال آنها به کبد به دفع آنها بپردازند. هر چند این روش به نظر طولانی می آید اما نتیجه آن در مدت زمانی کوتاه مشخص خواهد شد.

مزوتراپی لاغری بازو

مزوتراپی لاغری غبغب

یکی از شایع ترین مشکلاتی که افراد با افزایش سن و یا چاقی با آن روبرو می شوند، بروز غبغب است. این مسئله نه تنها میتواند زیبایی را از افراد دور کند بلکه مشکلاتی رابا خود به همراه دارد و حتی اعتماد به نفس را نیز آنها می گیرد. از همین رو مزوتراپی لاغری غبغب از جمله روش هایی است که پیش روی پزشکان برای از بین بردن این مشکل ارائه شده است. اما نکته اینجاست که برای انجام این عمل حتما توصیه می شود که به پزشکی متخصص و باتجربه و البته کلینیکی معتبر مراجعه نمائید. هر چند که تاکنون هیچگونه عوارضی از این روش گزارش نشده اما در نظر گرفتن موارد ایمنی در ارتباط با زیبایی ظاهری، الزامی است.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط