لاغری

خدمات لاغری

برای همه ما پیش آمده که در برهه ای از زمان برای رسیدن به وزن ایده آل و اندامی متناسب، به سراغ رژیم های لارغری و حتی تمرینات سخت ورزشی رفته ایم. اما نکته اینجاست که امروزه دنیای پیشرفته اطراف این فرصت را به ما نمی دهد که برای رسیدن به این خواسته خیلی سختی ها را متحمل شویم و یا مدت زمانی طولانی را صبر کنیم. روش هایی مانند مزوتراپی لاغری و حتی کرایولیپولیزر از جمله روش هایی هستند که در طی چندین سال گذشته طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده اند و نتایج بسیار خوبی را نیز از خود به جای گذاشته اند. همین مسئله باعث شده تا دراین مقاله به معرفی و بررسی آنها بپردازیم. تا افراد با آگاهی بیشتری به سراغ بهره گیری از آنان بروند.

لاغری با رژیم

به عقیده بسیاری از افراد بهترین راهی که افراد میتوانند با استفاده از آن وزن خود را کاهش دهند، پیروی از رژیم لاغری درست و متناسب با سیستم بدنی آنها می باشد. در واقع پایبندی به رژیم غذایی کم کالری کمک می کند افراد علاوه بر اینکه سلامت خود را تامین نمایند، دوباره به وزن ایده آل برگردند. هر چند که انجام این کار در ابتدا کاری سخت و طاقت فرسا خواهد بود اما پس از گذشت مدتی و زمانی که بدن به چنین رژیمی عادت می کند، احساس تازگی و سبک بودن تمام وجود افراد را در برمیگیرد و آنها را به خواسته شان میرساند. دقت داشته باشید که باید پزشکی متخصص و باتجربه را برای دریافت رژیم غذایی انتخاب نمائید تا از هرگونه آسیب درامان بمانید.

رژِیم لاغری

مزوتراپی لاغری

همانطور که میدانید امروزه در دنیای پیشرفته ای زندگی می کنیم که در هر لحظه با ظهور ابزاری جدید، رسیدن به خواسته آسانتر از قبل خواهد شد. این مسئله در رابطه با رسیدن به وزن ایده آل نیز صدق می کند. مزوتراپی لاغری از جمله این روش ها می باشد که در طی سال های گذشته خصوصا در ایران طرفداران زیادی پیدا کرده است. در واقع در مزوتراپی لاغری، متخصصان تلاش کرده اند تا با استفاده از موادی همچون هیالورونیک اسید، که سازگاری بسیار بالایی با بدن از خود نشان داده، به ذوب کردن چربی های رسوب شده در بدن بپردازند محلول های مزوتراپی بر متابولیسم سلول های چربی تاثیر گذاشته و با افزایش تحرکات و فعالیت های آنها، فرآیند از بین بردن آنها را بلافاصله پس از تزریق آغاز می کند.

کرایولیپولیز

پزشکان از روش کرایولیپولیز به عنوان یک پیشرفت غیرمنتظره یاد می کنند. روشی برای لاغری و رسیدن به اندام ایده آل که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا بوده و با عملکردی کاملا غیرتهاجمی بر چربی و سلول های چربی ناحیه تحت درمان تاثیر گذاشته و آنها را از بین می برد. نکته ای که در رابطه با این روش وجود دارد این است که کرایولیپولیز  با بهره گیری از تکنولوژی سرما به همراه خلاء و فشار منفی وکیوم سایز چربی ها را کاهش داده و شرایط حذف آنها را فراهم می آورد. دقت داشته باشید که رسیدن به نتیجه دلخواه با استفاده از این روش تنها در یک جلسه صورت میگیرد و نتیجه حاصل شده کاملا برگشت ناپذیر می باشد. تمامی این مسائل را میتوان دلیلی بر تمایز روش کرایولیپولیز بر سایر روش های لاغری دانست.

خدمات لاغری در کلینیک روژا