کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT

امروزه ما در دنیای پیشرفته ای زندگی می کنیم. دنیایی که در آن برطرف کردن مشکلات، در کوتاهترین زمان ممکن انجام خواهد شد. یکی از مشکلاتی که امروزه بسیاری از افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند، ریزش موی سر می باشد. با توجه به اینکه روش های مختلفی برای برطرف کردن این مشکل به دنیا معرفی شده، باید بدانید که کاشت مو به روش sut از جمله برترین این روش ها به حساب می آید. هر چند که پزشکان در ابتدا با توجه به بررسی هایی که انجام می دهند روشی متناسب و نتیجه بخش را پیشنهاد می دهند. اما اگر متقاضی بهره گیری از این روش هستید، توصیه می کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم.

کاشت مو به روش sut

با اطمینان میتوان گفت که کاشت موی سر به روش sut از جمله جدیدترین متدهای حال حاضر جهان است که تفاوت بسیار زیادی با روش های سنتی دارد. در واقع در این روش پزشکان تلاش می کنند تا بدور از هرگونه برش، جراحی، بجا ماندن اسکار و حتی درد و سختی فراوان، افراد را به موهایی زیبا و خوش حالت برساند.

کاشت مو به روش sut

اگر بخواهیم اصلی ترین دلیل برتری کاشت موی سر به روش sut را با سایر روش های موجود عنوان کنیم، باید بدانید که در این روش برداشت گراف ها در سریع ترین و دقیق ترین زمان ممکن انجام می شود. از همین رو انتخاب پزشکی متخصص و باتجربه تا بتواند در مرحله پیوند و انجام اسلیفت را با ظرافت به اتمام برساند از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر تمامی موارد گفته شده باید بدانید که در هر جلسه درمانی متد پیوند مو sut برداشت و پیوند مو تا ۱۴۰۰۰ تار مو واقعی امکان پذیر است که تقریبا می توان گفت ۳ برابر روش های معمول است.

مزایای روش sut

 همانطور که میدانید هر روش زیبایی همواره با  ویژگی ها و مزایایی همراه است. همین مسئله باعث می شود تا افراد به سراغ استفاده و بهره گیری از آن رفته و حتی آن را به دیگران نیز معرفی نمایند. در واقع آگاهی از مزایا باعث می شود تا با آگاهی بیشتری به سراغ استفاده از کاشت مو به روش sut بروید. برخی از این مزایا عبارتند از:

 • هیچگونه درد و خونریزی و اسکار از خود به جای نمگیذارد.
 • خط رویشی طبیعی را برای افراد به همراه دارد.
 • موهایی طبیعی را به افراد هدیه می دهد.
 • هزینه بسیار معقولی را با خود به همراه دارد.
 • پرتی و از بین رفتن فولیکول های برداشته شده در آن به حداقل میرسد.
 • تراکمی سه برابری را نسبت به سایر روش ها برای افراد به همراه می آورد.

مزایای روش sut

معایب روش sut

در وهله اول باید بدانید که هر روش پزشکی، علاوه بر مزایا، معایبی را نیز با خود به همراه دارد که کاشت مو به روش sut نیز از این قاعده مستثنی نیست. به همین منظور در نظر داریم شما را با برخی از معایب این روش آشنا کنیم. این معایب عبارتند از:

 • احتمال تورم در ناحیه پیشانی
 • ریزش مو پس از عمل ( اغلب این ریزش ها موقتی می باشد)
 • عفونت های موضعی
 • رشد نابرابر و با تاخیر فولیکول های کاشته شده
 • احساس بی احساسی در ناحیه بانک مو ( اغلب موقتی می باشد)

هزینه کاشت مو به روش sut

هزینه کاشت مو به روش sut

یکی از مهمترین مواردی که در رابطه با کاشت مو به روش sut می باشد؛ هزینه انجام این عمل است. در وهله اول باید به شما بگوییم که عوامل زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل می باشد. به همین دلیل است که پزشکان قبل از هرگونه عملیات، جلسه مشاوره ای با بیمار ترتیب داده و تمامی بررسی های لازم را انجام داده و با ارائه روشی متناسب و نتیجه بخش و البته اعلام هزینه نهایی؛ بیمار را نسبت به تمامی نکات آگاه می سازد. اما با اینحال برخی از مهمترین مواردی که در تعیین هزینه نهایی دخیل می باشد عبارتند از:

دستمزد پزشک که با توجه به تخصص، مهارت، تجربه و البته توانایی وی در انجام هر چه ظریف تر کاشت مو افزایش پیدا می کند. البته نکته اینجاست که نباید از هزینه های مرتبط با کلینیک، تعداد گراف های برداشت شده و حتی وسعت ناحیه ای که دچار ریزش شده است غافل شوید.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

1+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط