لیفت شقیقه با نخ

لیفت شقیقه با نخ

  • مژده طهماسبی
  • 18 ماه قبل
  • یک نظر
  • 1 دقیقه زمان مطالعه
  • 4+

جوانسازی پوست از جمله مواردی است که در طی چندین سال گذشته، طرفداران زیادی پیدا کرده است. همین مسئله باعث شده تا پزشکان به سراغ کشف راه حل های مختلف رفته و لیفتینگ را به عنوان یکی از بهترین روش ها معرفی نمایند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید لیفت شقیقه با نخ از جمله روش هایی است که در طی سال های گذشته طرفداران زیادی پیدا کرده و افراد برای داشتن صورتی جذاب و البته زیبا به سراغ بهره گیری از آن رفته اند. اگر در نظر دارید که از این روش بهره گیرید توصیه می شود در ادامه با ما همراه باشید در نظر داریم توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم.

لیفتینگ شقیقه با نخ

همانطور که گفته شد لیفتینگ شقیقه با نخ از جمله روش هایی است که افراد میتوانند ظاهری جوان و جذاب را برای خود فراهم آورند. در این روش پزشکان نقاطی را در نواحی مختلف شقیقه مشخص می کنند و سپس نخ های مخصوص را با استفاده از سوزن های کوچکی که متناسب با انجام این کار در نظر گرفته شده است را وارد پوست کرده و کشیدگی لازم را ایجاد می کنند. در انجام این کار باید تمامی موارد استریل شده و عاری از هرگونه باکتری باشد همین مسئله باعث می شود تا افراد در انتخاب کلینیک نهایت دقت را به کار گیرند.

لیفتینگ شقیقه

روش لیفت شقیقه با نخ

دقت داشته باشید وقتی لیفت شقیقه با نخ را برای انجام این عمل انتخاب می کنید باید بدانید که انتخاب کلینیک و پزشکی متخصص و با تجربه تاثیر بسیار زیادی در رسیدن به نتیجه دلخواه دارد. زیرا پزشک انتخابی شما باید با بررسی های کامل و دقیقی که در این راستا انجام می دهد نقاط مناسب و البته نتیجه بخشی را برای رسیدن به نتیجه دلخواه انتخاب نمایند. همچنین باید به گونه ای بخیه ها را اعمال کنند که جای آنها به هیچ عنوان بر شقیقه افراد باقی نماند. این مسائل باعث می شود تا افراد در انتخاب این روش به مسائل زیادی توجه داشته باشند.

نخ مخصوص برای لیفت شقیقه

امروزه پزشکان برای لیفت شقیقه با نخ به واسطه پیشرفت هایی که صورت گرفته، با انواع نخ لیفت روبرو هستند. اما با اینحال نخ لیفت PDO از جمله نخ هایی است که طرفداران زیادی پیدا کرده است. این نخ های تخصصی با استفاده از سوزن های مخصوص وارد پوست شده و در بالا بردن بافت و عضلات نقش موثری ایفا می کنند. PDO که مخفف کلمه پلی دی اکسانن است نوعی نخ تک رشته است که قابلیت جذب دارند که از جمله مهمترین دلایل بهره گیری از این نخ توسط پزشکان می باشد. از جمله دیگر مزایای آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت جذب بالا
  • ماندگاری بالا تا حدود ۲ الی ۳ سال
  • موجود در بازار در ضخامت های متفاوت
  • در تحریک کلاژن ها و بروز پوستی جدید تاثیرگذار است.

لیفت شقیقه

قیمت لیفت شقیقه چقدر است ؟

وقتی صحبت از لیفتینگ شقیقه با نخ می شود، یکی از اولین سوالاتی که از جانب افراد مطرح می شود قیمت انجام این کار است. باید بدانید که برای پاسخ به این سوال باید مسائل زیادی را در نظر گرفت که از جمله آن میتوان به دستمزد پزشک که با توجه به تخصص، مهارت و تجربه متفاوت است. همچنین نخ های بکار رفته در لیفتینگ شقیقه که خود به انواع مختلف و قیمت های مختلف تقسیم بندی می شود. در آخر نیز نباید از موقعیت جغرافیایی کلینیک و همچنین تاثیر تجهیزات و کیفیت خدمات ارائه شده غافل شد. هر چقدر کیفیت خدمات ارائه شده بیشتر باشد، هزینه نهایی نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند. در کلینیک روژا هزینه لیفت شقیقه هر نخ ۳۵۰ هزار تومان می باشد.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

4+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات 1 Comment

احسان شقاقیان سه‌شنبه - 2020 28 ژانویه

لیفت شقیقه‌

0
مطالب مرتبط