رژیم لاغری صحیح

رژیم لاغری صحیح برای خانم ها

امروزه دیگر سبک و سیاق آرزوها تغییر نموده و اندامی زیبا و کشیده بدون کوچکترین چربی آرزوی خانم های مدرن است که ممکن است برای رسیدن به آن خود را به هر آب واتشی بی اندازند. به همین دلیل توجه و اهمیت به رژیم لاغری صحیح برای خانم ها از گذشته بیشتر جلوه می کند و آنها را خواهید دید که در هر برهۀ زمانی دست به دامن یک رژیم متفاوت شده و از آن انتظار تحولی یک شبه را دارند. کمک گرفتن از مشاوران متخصص وارائه اطلاعات پزشکی کامل به گونه ای که با تمامی شرایط فیزیکی فرد تطبیق داشته باشد راه را برای رسیدن به رژیم لاغری صحیح برای خانم ها امن وخطرات احتمالی را تا حد زیادی مرتفع می کند.

تناسب اندام با رژیم لاغری صحیح

نکته اینجاست که امروزه پزشکان به خوبی دانند از میان انواع مختلف رژیم های موجود کدام یک، شما را در رسیدن به اندام متناسب تر یاری می رساند. به همین دلیل گاه به شما ورزش وگاه حذف برخی از خوراکی ها را پیشنهاد داده و گاهی هم برای برطرف نمودن مشکلات داخلی بدن مکمل ها را تجویز می کنند.

اندام زیبا و رویایی برای خانم ها

معجزۀ یک رژیم غذایی که بتواند به شما اندامی زیبا و رویایی را تقدیم کند فقط تصوری اشتباه است که شما را ناخواسته ترغیب به استفاده خود سرانه وبی رویۀ داروهای لاغری می کند، هیچ رژیم غذایی بدون در نظر گرفتن اصول حاکم بر کاهش وزن به تنهایی نمی تواند شما را در رتبۀ مورد قبول تان قرار دهد.

  • کاهش اصولی چربی

شما در کنار جذب کافی کالری روزانه باید بتوانید فقط نیم کیلوگرم چربی را از دست بدهید، در این صورت است که به رژیم لاغری صحیح برای خانم ها دست پیدا کرده ودر غیر این صورت گرسنگی طاقت فرسا توان شما را برای ادامۀ راه تحلیل خواهد کرد.

  • ورود چربی به بدن ممنوع

حذف کامل چربی ها برابر است با آسیب رسیدن به مفصل ومشکلات پوستی پس آن را به طور کامل حذف نکنید فقط با چربی های غیر اشباع مانند روغن های زیتون جایگزین نمایید.

  • مواد طبیعی ملزوم

فعالیت های شدید ورزشی بدن شما را مستعد دریافت قند می کند اگر این قند را به صورت طبیعی واز مواد خوراکی چون میوه ، غلات وکربوهیدرات ها تأمین نمایید انرژی از دست رفته تان احیا شده و توان وقدرت تان برای ادامۀ فعالیت افزایش می یابد.

  • پروتئین عضه ساز

حتی اگر مانند بدن سازان نمی خواهید عضلاتی حجیم داشته باشید باز هم پروتئین به عنوان عنصر سازندۀ عضلات ضروری و در بازسازی بافت ها به عنوان یک عضو در رژیم لاغری صحیح برای خانم ها مهم وحیاتی است.

  • چربی سوزها

این مکمل ها در زمان فعالیت های شدید بدنی به کمک شما آمده وبا سوزاندن دوبرابری چربی ها گامی موثر را در برطرف نمودن اضافه وزن ایفا می کنند.

رژیم لاغری مناسب

اهمیت تناسب اندام

وقتی کمد لباس را باز می کنید ولباس های سایز گذشتۀ سال های قبل خود را برانداز می کنید اهمیت تناسب اندام شاید آنقدر برایتان آشکار نگردد تا هنگامی که مجبور شوید اتاق های مختلف پزشکان را برای مجموع امراض خود سر بزنید. بیماری های قلبی-عروقی، سکته های مغزی ، دیابت ، فشارخون، کبد چرب و…  امراضی هستند که پزشکان تنها علت آن را در شما اضافه وزن وچاقی دانسته و راه درمان را در کنار مصرف دارو رسیدن به  تناسب اندام ولاغری معرفی می کنند. انعطاف کلی بدن بعد از انجام فعالیت های مرتب ورزشی از آسیب رسیدن به عضلات واستخوانها بر اثر فشارها وشک های ناگهانی جلوگیری کرده و عضلات ظریف بدن را تقویت واز آسیب رسیدن به آنها محافظت می کند و در نهایت سلامت روحی ،روانی وفیزیکی را یکجا برای افراد به ارمغان می آورد.

رژیم لاغری صحیح برای خانم ها

رژیم لاغری می تواند صحیح قلمداد شود که در حین انجام آن به یکباره زیبایی پوست ومو وشادابی ونشاط کلی بدن از دست نرود و سیستم کلی بدن مختل نگردد، رژیم لاغری صحیح برای خانم ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا زیبایی های ظاهری آنها را نیز تحت شعاع خود قرار داده وبدین صورت آنچه را که به دست خواهند آورد در مقابل بر باد رفته هایشان ناچیز وکم جلوه می کند، به همین دلیل وجود انبوه میوه وسبزی در کنار کلسیم علاوه بر لاغری نوید داشتن، پوست ومویی جذاب و استخوانهایی محکم را برای آنها خواهد داشت.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط