قیمت لیزر موهای زائد

لیست قیمت لیزر موهای زائد نواحی مختلف صورت و بدن

  • مژده طهماسبی
  • 18 ماه قبل
  • 4 نظر
  • 1 دقیقه زمان مطالعه
  • 19+

آیا تا به حال با انجام لیزر موی زائد در یک کلینیک و پرداخت مبلغی هنگفت در مقایسه با دیگر کلینیک ها احساس فریب خوردگی داشته اید؟ آیا تجربه انجام لیزر موهای زائد با قیمتی بسیار پایین و بدون نتیجه مطلوب و یا همراه با عوارض داشته اید؟ هر کدام از این تجربیات ممکن است به علت عدم آگاهی شما در مورد دستگاه های لیزر، استاندارد های خدمات لیزر موهای زائد و قیمت منطقی این خدمات اتفاق بیافتند.

لیزر موهای زائد به عنوان یک روش موثر و تقریبا دائمی طرفداران زیادی پیدا کرده است و به همان نسبت هم تعداد کلینیک ها در مناطق مختلف شهر افزایش پیدا کرده است. متاسفانه بعضی مراکز از عدم آگاهی افراد سواستفاده کرده و مبالغ هنگفتی در قبلا خدمات لیزر موهای زائد دریافت می کنند. برای انتخاب کلینیک لیزر موهای زائد مناسب، باید قیمت معقول و نرمال را بدانید. زیرا در غیر این صورت یا به دام کلینیک هایی که هزینه بسیار بالا و غیر منطقی به بهانه خدمات با کیفیت دریافت می کنند، می افتید و یا تحت تاثیر قیمت های بسیار پایین برخی مراکز قرار می گیرید و در نهایت با عوارض و خطرات خدمات بی کیفیت آن ها مواجه می شوید.

دستگاه لیزر مولیزر موهای زائد در مطب پوست و مو روژا با دستگاه الکس دایود با کولینگ بسیار قوی بدون درد و بدون نیاز به بی حسی انجام می شود. مناسب بودن قیمت ها را می توانید با مقایسه چند مرکز لیزر بررسی کنید. همچنین می توانید از پکیج های متنوع ارائه شده استفاده کنید و هزینه های خود را کاهش دهید. توصیه ما به شما این است که هرگز این خدمات را ارزان نخرید بلکه قیمت مناسب بخرید.

 

قیمت لیزر موهای بدن آقایان

موهای بدن آقایان اغلب نسبت به خانم ها ضخیم تر و متراکم می باشد. به همین دلیل نیز آقایان برای رفع موهای زائد به وسیله لیزر نیاز به تعداد شات های بیشتری دارند. در نتیجه هزینه لیزر موهای بدن مردان از زنان بیشتر خواهد بود.

قیمت لیزر موهای بدن آقایان

لیزر موهای زائد آقایان

هزینه لیزر موی زائد قسمت های مختلف بدن

هزینه لیزر موهای زائد به عوامل مختلفی بستگی دارد. از همین رو معمولا توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام در وهله اول به سراغ مراکز معتبر و مجهز بروید و نسبت به چگونگی انجام این عمل، دستگاه هایی که مورد استفاده قرار می دهند و همچنین تجهیزات مورد استفاده آنان آگاهی پیدا کنید. حتی ترتیب یک جلسه مشاوره با پزشک مربوطه میتواند کمک زیادی در بهینه کردن هزینه ها و تعدا جلسات داشته باشد.

قیمت لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

برای از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی بسته به پوست و مو هر فرد ممکن است بین ۴ تا ۸ جلسه انجام لیزر مورد نیاز باشد. در مطب پوست و موی روژا قیمت هر جلسه رفع موهای زائد بیکینی ۵۰۰۰۰ تومان می باشد. البته پکیج های معرفی شده در انتهای صفحه بسیار اقتصادی هستند و در صورت استفاده از این پکیج های هزینه این ناحیه کمتر نیز می باشد.

هزینه لیزر موهای زائد صورت

پوست صورت به دلیل نازکی از جمله نواحی حساس بدن است. برای لیزر موی صورت حتما از قبل با پزشک مشورت کنید و با توجه به نوع و رنگ پوست و مویتان دستگاه لیزر را انتخاب کنید. موی صورت معمولا نازک تر از موی بدن است و به همین دلیل بیشتر اوقات لیزر آن را با دستگاه الکساندرایت انجام می دهند. قیمت لیزر کل موهای صورت ۷۰۰۰۰ تومان می باشد. قیمت نواحی مختلف صورت به تفکیک در جدول زیر امده است.

هزینه لیزر موهای زائد صورت

قیمت لیزر موهای زائد ساق پا

ساق پا از جمله نواحی بدن است که افراد زیادی به دنبال رفع موهای زائد آن می روند. خصوصا ورزشکارانی مانند دونده ها و دوچرخه سواران به منظور افزایش شتاب و سرعت خود همواره باید ساق پای بی مویی داشته باشند. شیو کردن گزینه ای موقتی است و باعث خراشیده شدن پوست و زیاد شدن موها نیز می شود. هزینه لیزر رفع موهای ساق پا در مطب پوست و مو روژا ۱۴۰۰۰۰ تومان می باشد.

 

ماندگاری لیزر موهای زائد

لیست قیمت لیزر موهای زائد کل بدن

در جدول زیر هزینه لیزر موهای قسمت های مختلف بدن آمده است.

جدیدترین پکیج های لیزر موهای زائد

پکیج لیزر کل بدن اقتصادی

نواحی تحت پوشش ساعد – ساق پا – بیکینی – زیر بغل
قیمت هر جلسه ۲۶۵۰۰۰ تومان
قیمت پکیج ۶ جلسه ای ۱۲۷۰۰۰۰ تومان

پکیج لیزر کل بدن کاربردی

نواحی تحت پوشش دست کامل – پا کامل – بیکینی – زیر بغل
قیمت هر جلسه ۴۱۵۰۰۰ تومان
قیمت پکیج ۶ جلسه ای ۱۹۹۰۰۰۰ تومان

پکیج لیزر کل بدن هورمونی

نواحی تحت پوشش دست کامل – پا کامل – بیکینی – زیر بغل – دور سینه – خط ناف – گودی کمر – کل باسن
قیمت هر جلسه ۵۰۰۰۰۰ تومان
قیمت پکیج ۶ جلسه ای ۲۴۰۰۰۰۰ تومان

منبع : مطب زیبایی روژا

19+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات 4 Comments

پریسا چهارشنبه - 2019 25 سپتامبر

سلام، دستگاه لیزرتون چیه؟

0
مژده طهماسبی یکشنبه - 2019 29 سپتامبر

سلام، وقت بخیر. الکساندرایت و دایود.

2+
فروشگاه اينترنتی پنج‌شنبه - 2020 30 ژانویه

بهترین دستگاه برای استفاده خانگی برای از بین بردن موهای زائد چه چیزی رو معرفی می کنید..

1+
مژده طهماسبی جمعه - 2020 31 ژانویه

سلام و عرض ادب. دستگاه های لیزر خانگی به علت ضعیف بودن ممکن است باعث تقویت بیشتر فولیکول مو و در نهایت ازدیاد موهای زائد بشوند. به همین دلیل استفاده از این دستگاه ها توصیه نمی شود.

2+
مطالب مرتبط