انواع روش های کاشت مو

انواع روش های کاشت مو

یکی از آزاردهنده ترین اتفاقاتی که میتواند در این راستا برای افراد رخ دهد، ریزش موهای ناحیه سر و خصوصا ریش در آقایان می باشد. این مشکل که امروزه به وفور در میان پیر و جوان یافت می شود خوشبختانه راه حلی بسیار موثر و نتیجه بخش برای آن کشف شده است. کاشت مو امروزه به عنوان یکی از بهترین و موثرترین روش های درمان ریزش مو و یا رفع طاسی سر شناخته شده است. اما با توجه به پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی صورت گرفته کاشت مو به روش های مختلفی انجام می شود از جمله شاخص ترین آنها روش ها Fit، Fut و Sut می باشد. این روش ها به عنوان کاشت موی طبیعی شناخته می شوند تنها در صورتی نتیجه بخش است که افراد بانک مویی قوی و محکم  داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

روش های کاشت مو

همانطور که گفته شد امروزه کاشت موی سر به روش های مختلفی صورت میگیرد که البته این مسئله ارتباط مستقیمی با علت ریزش موی سر افراد دارد. در واقع پزشکان در ابتدا پس از بررسی های متعددی که در این راستا انجام می دهند میتوانند روشی نتیجه بخش را انتخاب نمایند. اگر بخواهیم در رابطه با روش های کاشتن موی سر برای شما بگوییم میتوانیم به روش FIT، FUE، SUT اشاره کنیم که جزء بهترین روش های کاشتن موی سر می باشند. با اینحال در نظر داریم در ادامه توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم.

روش های کاشت مو

کاشت موی طبیعی به روش sut

کاشت مو به روش sut یکی از جدیدترین و کامل ترین روش های کاشت مو در دنیا می باشد که در چندین سال گذشته توانسته به یکی از پرکاربردترین روش های کاشت مو تبدیل شود. پس از تصمیم پزشکان به بهره گیری از این روش میتوان اطمینان داشت که جای هیچگونه زخم و اسکار بر روی سر شما باقی نمی ماند و مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا نیز قرار گرفته است. همچنین بدون توجه به جنسیت افراد برای درمان ریزش مو زنان و مردان مورد استفاده قرار می گیرد. و در پیشرفته ترین کلینیک های ایران و جهان از آن برای درمان مشکل مردم استفاده می کنند. خط رویش طبیعی و تراکم بالا از جمله ویژگی های چشمگیر کاشت مو به روش SUT می باشد. همچنین تعداد جلسات و طول زمان برداشت مو و کاشت مو در این روش کوتاهتر است.

کاشت مو به روش fit

همانطور که میدانید کاشت مو امروزه یکی از بهترین گزینه هایی است که میتوانید برای درمان ریزش مو از آن استفاده کنید و نتیجه مناسبی را دریافت نمائید. یکی از روش هایی که امروزه توانسته طرفداران بسیار زیادی پیدا کند پیوند موی طبیعی به روش FIT می باشد. در این روش پزشک با توجه به بررسی هایی که بر روی بانک موی افراد انجام می دهد اقدام به انجام این عمل می کند و گراف های مورد نیاز خود را در صورت قوی و ضخیم بودن موهای بانک مو برداشت کرده و در ناحیه مورد نظر کاشت می کند. باید بدانید که انجام این باید با دقت و ظرافت بسیار بالایی صورت گیرد تا هیچگونه آسیبی به گراف های برداشته شده وارد نشود. و افراد بتوانند نتیجه مطلوب خود را دریافت نمایند.

کاشت مو به روش fit

کاشت مو به روش fue

معمولا پزشکان هنگامی که میخواهند برای درمان ریزش مو از روشهای کاشتن مو استفاده کنند روش fue آخرین روشی است که به ذهنشان خطور می کند در واقع این روش برای افرادی که به تعداد کمی پیوند مو نیاز دارند می تواند تکنیک فوق العاده ای باشد اما باید بدانید که در این روش به همان تعدادی که در روش برداشت نواری پیوند انجام می دهند نمی توانند پیوند بزنند. همچنین لازم به ذکر است که استفاده از این تکنیک وقتی ردیف های باریکی از موهای کمرنگ وجود دارد پوشش دادن را آسان می کند و به راحتی این امکان را به شما مدهد که از یک زخمی خطی جلوگیری کنید.

کاشت مو به روش fue

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط