بوتاکس زیر بغل

یکی از مشکلاتی که بسیاری از جوانان و به خصوص نوجوانان با آن درگیر هستند تعرق زیاد به خصوص در ناحیه زیر بغل می باشند اما در دنیای امروزی نیازی نیست در رابطه با این مشکل نگرانی زیادی داشته باشید زیرا با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی رخ داده است همواره روش های درمانی بسیار زیادی وجود دارد که میتوان این مشکل را برطرف کرد. بوتاکس زیر بغل یکی از راه هایی است که میتواند به آنها کمک کند تا این مشکل را برطرف کنند. اما همواره نکات بسیار زیادی در این راستا وجود دارد که باید نسبت به آن آگاهی پیدا کنید. به همین واسطه در نظر داریم در ادامه این مقاله توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

تزریق بوتاکس زیر بغل

سوالی که برای بسیاری از افراد وجود دارد این است که بوتاکس دارویی چگونه میتواند به درمان تعرق زیر بغل بپردازد. باید بدانید که پس از تزریق بوتاکس در ناحیه زیر بغل، عصب آن ناحیه فلج شده و دیگر اجازه ترشح به غدد تعرق را نمی دهد. دقت داشته باشید این راه آسان ترین راه برای رسیدن به خواسته شما می باشد. از همین رو بهتر است برای انجام این کار پزشک و کلینیکی معتبر را پیدا کنید و از آنها بخواهید شما را به خواسته تان برساند.

تزریق بوتاکس زیر بغل

روش تزریق بوتاکس زیر بغل

وقتی صحبت از بوتاکس زیر بغل می شود، سوالات زیادی در ذهن افراد شکل میگیرد اما باید بدانید برای انجام این روش از تزریق بوتاکس حتما باید به پزشکانی متخصص و باتجربه و البته کلینیکی معتبر و مجهز مراجعه نمائید. زیرا تزریق اشتباه این ماده میتواند عوارض بسیار ناگواری را با خود به همراه داشته باشد. در واقع پزشکان در وهله اول باید بررسی های دقیقی در این راستا انجام داده و سپس نواحی مناسبی را برای تزریق بوتاکس انتخاب نمایند و سپس با ورود سوزن به لایه های زیرپوستی افراد را به خواسته شان نزدیک نمایند.

تاثیر بوتاکس در زیر بغل

اگر جزء متقاضیان بوتاکس در زیر بغل هستید، باید بدانید پس از تریق این ماده به ناحیه زیر بغل، فرآیند درمان ظاهر می شود اما به دلیل بروز تورم، کبودی و البته خارش در طی دو هفته اولیه نمیتوانید شاهد تغییراتی که در آن ناحیه صورت گرفته شوید. نکته اینجاست هر چند که این عوارض شایع و اجتناب ناپذیر است اما کاملا موقتی بوده و پس از مدتی از بین میرود و افراد پس از تقریبا حدود دو هفته میتوانند شاهد تاثیر بوتاکس در زیر بغل خود باشند.

ماندگاری بوتاکس زیر بغل

یکی از مهمترین مواردی که افراد در حین تزریق بوتاکس زیربغل به آن اشاره می کنند و باید نسبت به آن آگاهی داشته باشند، ماندگاری آن است. در وهله اول باید بگوییم که ماندگاری این ماده ارتباط مستقیمی با سیستم بدنی افراد دارد. اما با اینحال به طور میانگین گفته می شود در هر بار تزریق افراد می توانند چیزی حدود ۶ ماه از به خواسته خود برسند و علاوه بر جلوگیری از تعرق زیاد در آن ناحیه، پوستی شاداب و جوان را احساس نمایند. اما به دلیل حساسیست بالای این تزریق اغلب توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام جلسه مشاوره ای با پزشک مربوطه ترتیب داده تا وی با توجه به بررسی هایی که انجام می دهد مدت زمانی دقیق را به شما اعلام نمایند.

منبع: کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط