مزوتراپی زیر چشم

مزوتراپی زیر چشم

این روزها افراد بسیار زیادی خصوصا خانم ها از گودی زیر چشم های خود شکایت دارند. اما سوالی که ذهن افراد را بخود مشغول می کند این است که علت گودی زیر چشم چیست. در واقع عواملی همچون دیابت، فشار خو بالا، مشکلات تیروئیدی و… از جمله شایع ترین عواملی به حساب می آیند که منجر به گودی زیر چشم می شوند. خوشبختانه این روزها در دنیایی زندگی می کنیم که برای هر مشکلی راه حلی ارائه شده است. مزوتراپی زیر چشم نیز از جمله این روش ها می باشد که در طی سال های گذشته توانسته جایگاه ویژه ای در میان مصرف کنندگان برای خود دست و پا کند و افراد را به خواسته شان برساند. از همین رو در نظر داریم در این مقاله به معرفی این روش درمانی بپردازیم. با ما همراه باشید.

مزوتراپی زیر چشم چیست؟

امروزه مزوتراپی زیر چشم را بهترین روشی میتوان عنوان کرد که به منظور برطرف کردن گودی زیر چشم مورد استفاده قرار میگیرد. در این روش پزشکان از محلول هایی به منظور پرکردن آن مناطق بهره میگیرند. در واقع هیالورونیک اسیدها از جمله موادی هستند که به منظور ترمیم گودی زیر چشم که در اثر نازک شدن پوست زیر چشم و حتی از بین رفتن بافت ها و چربی های آن نواحی به وجود می آید مورد استفاده قرار میگیرد و نتایج بسیار مطلوبی را از خود به جای میگذارد. یکی از اسید هیالورونیک های پر کننده که اغلب مورد استفاده قرار می گیرد ریستالین میباشد که برای حفظ حجم ناحیه بالای گونه تا ناودان اشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه مزوتراپی گودی زیر چشم

برای اینکه بتوانید مزوتراپی گودی زیر چشم را با موفقیت به پایان برسانید حتما باید به پزشکانی متخصص و باتجربه و البته کلینیکی معتبر و مجهز مراجعه نمائید زیرا بروز هرگونه عوارض در کسری از ثانیه وجود دارد. در واقع برای جلوگیری از هرگونه آسیب اغلب پزشکان نقاطی را در نواحی زیر چشم انتخاب کرده و با علامت گذاری آنها مواد مورد نظر را با استفاده از سوزن های ریز و بسیار باریکی که در اختیار دارند به ناحیه مربوطه تزریق می نمایند. این مواد خود را به لایه های زیرین پوست رسانده و آن نواحی را با خاصیت پرکنندگی خود درمان می نمایند. معمولا این کار در طی مدت زمانی کوتاه اثر خود را باقی میگذارد و افراد شاهد تغییراتی در نواحی اطراف چشم خود خواهند بود.

مزوتراپی گودی زیر چشم

ماندگاری مزوتراپی دور چشم

مطمئنا نکات بسیار زیادی وجود دارد که در رابطه با مزوتراپی دور چشم باید نسبت به آنها آگاهی پیدا کنید. از جمله این نکات میتواند به ماندگاری این تزریق اشاره کرد. باید بدانید که این محلول ها که اغلب از هیالورونیک اسید ساخته شده اند سازگاری بسیار بالایی با بدن از خود نشان می دهند و همین مسئله را میتوان دلیل عدم بروز عوارض دانست. اما با اینحال هیچگاه نمیتوان آنها را دائمی دانست. به عبارت بهتر این اسیدها توسط بدن در عرض چند ماه تا یک سال جذب بدن می شوند در نتیجه نتایج آن موقتی می باشند. تنها پرکننده دائمی صورت که برای زیر چشم پیشنهاد می گردد چربی خود بیمار می باشد.

مزوتراپی دور چشم

هزینه مزوتراپی تیرگی چشم

انجام عمل های زیبایی متعدد باعث شده تا افراد به تنها چیزی که کمترین اهمیت را دهند هزینه های انجام عمل باشد. اما با اینحال همواره تلاش می کنند تا با در نظر گرفتن بودجه خود به سراغ انجام این عمل ها بروند. هزینه مزوتراپی تیرگی چشم نیز از جمله موارد مهمی است که قبل از هرگونه اقدام در این زمینه باید نسبت به آن آگاهی پیدا کرد. از همین رو باید بدانید که عوامل همچون تخصص و مهارت و البته تجربه پزشک میتواند تاثیر بسیار زیادی بر هزینه نهایی انجام این عمل داشته باشد. همچنین مواردی مانند موقعیت جغرافیایی کلینیک و البته تجهیزاتی که مورد استفاده قرار گرفته با توجه به کیفیت و خدمات ارائه شده از جانب کلینیک بر هزینه نهایی موثر است. مطمئنا هر چقدر این خدمات در بالاترین سطح کیفی ارائه شوند هزینه ها نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کنند.

مزوتراپی دور چشم

منبع: کلینیک زیبایی روژا

2+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط