undereye-filler-injection

تزریق فیلر زیر چشم

یکی از نواحی صورت که با افزایش سن به سرعت دستخوش تغییرات شده و چین و چروک هایی در اطراف آن ظاهر می شود چشم است. حتی در بسیاری از موارد افراد به دلیل افزایش سن با سیاهی زیر چشم روبرو می شوند و از همین رو درصدد از بین بردن این مشکل هستند. تزریق فیلر زیر چشم از جمله این روش ها می باشد که در طی سال های گذشته توانسته بسیاری از مشکلات این چنینی را برطرف سازد و افراد را به خواسته شان برساند. اما همواره نکات زیادی در این راستا وجود دارد که باید نسبت به آنها آگاهی پیدا کنید. با ما همراه باشید.

تزریق فیلر زیر چشم چیست؟

تزریق فیلر زیر چشم از جمله روش هایی است که در طی سال های گذشته توانسته به رغم نتایج بسیار خوب خود طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نماید. در این روش پزشکان با توجه به بررسی ها و آزمایشاتی که در این راستا انجام می دهند، نقاطی را برای تزریق ژل فیلر انتخاب می نمایند. این ژل که معمولا از موادی کاملا سازگار با بدن تهیه شده است کمک می کند که لایه های زیرین پوست تحرکات گذشته خود را از سر گیرند و زیبایی و جوانی را به افراد برگردانند. اما نکته اینجاست که به دلیل حساسیت بالای چشم، اغلب توصیه می شود که حتما پزشکی متخصص و باتجربه و البته کلینیکی معتبر و مجهز را برای انجام این کار انتخاب نمائید.

تزریق فیلر زیر چشم

درمان قطعی گودی زیر چشم

یکی از اصلی ترین دلایلی که باعث می شود افراد به سراغ تزریق فیلر زیر چشم بروند، درمان گودی آن ناحیه می باشد. دقت داشته باشید که انجام این کار تنها در یک جلسه و در کلینیک زیبایی صورت میگیرد و پزشکان برای انجام این عمل از بی حسی و یا بیهوشی موضعی استفاده می نمایند. تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر بروز عوارض و یا واکنش های آلرژیک و یا حساسیت زا گزارش نشده است. اما با اینحال توجه به موادی که مورد استفاده قرار میگیرد و انجام آزمایشاتی توسط بیمار به منظور رعایت تمام نکات ایمنی این شرایط را به وجود می آورد تا افراد در کمترین زمان ممکن به خواسته خود برسند.

عکس قبل و بعد تزریق فیلر زیر چشم

هزینه تزریق فیلر زیر چشم

یکی از مهمترین مسائلی که در رابطه با تزریق فیلر زیر چشم وجود دارد، هزینه انجام آن است. باید بدانید موارد زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل می باشد که از جمله آن میتوان به دستمزد پزشک اشاره کرد که با توجه به تخصص، مهارت، تجربه و البته توانایی های وی دستخوش تغییراتی می شود. همچنین نباید از موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجهیزات، خدمات و کیفیت موادی که مورد استفاده قرار می دهند غافل شوید. به همین دلیل اغلب توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام جلسه مشاوره ای با پزشک مربوطه ترتیب داده و نسبت به تمامی موارد اطلاعات کاملی بدست آورید.

تزریق فیلر در سیاهی دور چشم

ماندگاری تزریق فیلر زیر چشم

وقتی افراد فکر تزریق فیلر زیر چشم را در ذهن پرورش می دهند، مطمئنا سوالات زیادی در این راستا ذهن آنها را به خود مشغول می کند. اما به طور عادی یکی از معمول ترین و شایع ترین سوالاتی که از جانب آنها مطرح می شود، ماندگاری این روش از تزریق می باشد. باید بدانید در این روش، پزشکان تلاش می کنند تا از موادی سازگار با بدن استفاده نمایند تا از بروز هرگونه عوارض جلوگیری به عمل آید. اما با اینحال، این فیلرها چیزی حدود شش ماه الی یکسال ماندگاری دارند و پس از آن همه چیز به حالت عادی برمیگردد و افراد میتوانند برای تزریق دوباره، به کلینیک های زیبایی مراجعه نمایند.

منبع: کلینیک زیبایی روژا

3+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط